- Vyhnite sa dopravným zápcham s dopravnými informáciami v reálnom čase.
- Vďaka plánovaniu trasy „od dverí k dverám“ môžete navigovať od okamihu vystúpenia von, až kým neprídete do cieľa.
- Rýchlo a jednoducho vyhľadajte zaujímavé miesta pomocou služby online vyhľadávania od Lonely Planet a ďalších obľúbených turistických sprievodcov.
- Vďaka satelitným a miestnym fotografiám môžete sledovať, kam idete.
- Automaticky oznámte kontaktom predpokladaný odhadovaný čas príchodu pomocou funkcie Zdieľať odhadovaný čas príchodu.

Systém Pro Services poskytuje všetko - od informácií o doprave v reálnom čase až po navigáciu od dverí k dverám, pričom spolupracuje s vaším smartfónom.

PREMÁVKA V REÁLNOM ČASE
Funkcia informácií o doprave v reálnom čase využíva milióny informačných kanálov o aktuálnej doprave, aby ste mali čo najpresnejšie dopravné informácie na plánovanej trase. S lepšími dopravnými informáciami je plánovanie, zmena trasy a ukončenie cesty efektívnejšie než kedykoľvek predtým.

NAVÁDZANIE „OD DVERÍ K DVERÁM“
Aplikácia Route Planner vám umožňuje navigovať od dverí k dverám. Nastavte cieľ zo svojho smartfónu a systém vás nasmeruje do vášho auta, kde sa navigácia prepne do palubného systému. Po zaparkovaní sa navigácia prepne späť do smartfónu, s ktorým sa využitím verejnej dopravy a pešieho presunu dostanete napokon do cieľa. **

CLOUD SYNC
Všetky trasy sa automaticky synchronizujú s navigačným systémom Touch Pro vo vozidle, s aplikáciou InControl Route Planner vo vašom smartfóne a na webovej lokalite Route Planner.

ONLINE VYHĽADÁVANIE
Kdekoľvek ste, môžete vyhľadávať body záujmu v okolí. Systém využíva zdroje ako Trip Advisor, Lonely Planet, Qype a iné na získavanie informácií, obrázkov a recenzií. Navigujte priamo k nim alebo ich zdieľajte s ostatnými priamo zo stredovej konzoly.

SATELITNÉ ZOBRAZENIE
Môžu sa vyskytnúť chvíle, kedy sa chcete na okolie pozrieť zhora. So systémom Connect Pro môžete jediným klepnutím prepnúť na satelitný pohľad.

MIESTNE FOTOGRAFIE
Aby ste spoznali cieľ, keď sa k nemu približujete, na displeji môžete zobraziť panoramatický pohľad v 360° uhle. * +

ONLINE NAVÁDZANIE
Keď ste na ceste do cieľa, systém monitoruje živé dopravné podmienky a zohľadňuje typické dopravné vzorce platné pre daný čas, aby vás navádzal po optimálnej trase.

ZDIEĽANIE PREDPOKLADANÉHO ODHADOVANÉHO ČASU PRÍCHODU
Zdieľajte svoju polohu a predpokladaný odhadovaný čas príchodu s priateľmi a rodinou. Ak prídete neskôr, než ste očakávali, systém Touch Pro ich môže automaticky informovať a prostredníctvom SMS alebo e-mailu odoslať vo vašom mene aktualizované informácie.**

PARKOVACIA SLUŽBA
Keď sa priblížite k cieľu, systém Connect Pro vám ukáže, kde je k dispozícii parkovisko*+. Jednoducho klepnite na preferované parkovisko a navigačný systém prepočíta trasu, aby vás naň nasmeroval.

CENY PALÍV
Keď sa chystáte doplniť palivo, systém Connect Pro nielenže vyhľadá čerpacie stanice na trase, ale vám umožní aj porovnať ceny palív, aby ste mali nižšie náklady.

* Vyžaduje mikro SIM kartu s vhodným dátovým paušálom.

+ Na miestach s podporou a dostupnosťou.

** Vyžaduje registráciu navigačného účtu InControl Navigation.

 

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.