PRAVIDELNÉ PREHLIADKY

Taktiež stojí za to zvoliť si pravidelné prehliadky Land Rover podľa svojich potrieb – využijete odborné znalosti spoločnosti Land Rover a zachováte záruku.

ASISTENČNÁ SLUŽBA

V nepravdepodobnom prípade poruchy alebo nehody k vám prídu vyškolení technici a v prípade potreby zorganizujeme a zaplatíme pokračovanie v ceste.

SERVIS & ZÁRUKA

Pri servise Vášho vozidla vždy dodržiavame aktuálne technologické postupy a odporúčania výrobcu. Dôvodom je bezpečnosť, správna funkcia a zabezpečenie bezchybného chodu Vášho vozidla.

OBJEDNAJTE SA NA SERVIS

Vyplňte uvedený formulár a v najkratšej možnej dobe Vás bude kontaktovať vybraný autorizovaný servis Land Rover s podrobnými informáciami.

SERVICE PLANS

Discovery park outside of the house

ÚSPORA NÁKLADOV

Využívaním pravidelných prehliadok si znížite náklady v porovnaní s platbami za jednotlivé služby. Všetky náklady na prácu a diely spojené s pravidelnou prehliadkou sú zahrnuté v cene.

New Range Rover parked on a road

VYŠŠIA ZOSTATKOVÁ HODNOTA

Pravidelnou údržbou zvýšite zostatkovú hodnotu vozidla.

The car is moving on the road

POHODLIE

Plán pravidelných prehliadok si vyžiadajte u predajcu Land Rover.

Discovery park on snowy mountain

POKOJ V DUŠI

Všetky plánované pravidelné prehliadky sa vykonávajú v súlade so smernicami spoločnosti Land Rover bez dodatočných nákladov.

Range Rover running on off road

KVALIFIKOVANÍ TECHNICI LAND ROVER

Odborníci zo spoločnosti Land Rover vykonajú údržbu vášho vozidla vtedy, keď vám to bude vyhovovať.

New Range Rover driving on river side off road

ORIGINÁLNE DIELY LAND ROVER

Používajú sa len originálne diely s 12-mesačnou zárukou.

ASISTENČNÁ SLUŽBA LAND ROVER

V nepravdepodobnom prípade poruchy alebo nehody k vám prídu vyškolení technici a v prípade potreby zorganizujeme a zaplatíme pokračovanie v ceste.

Range rover climbing in road

VÝHODY ASISTENČNEJ SLUŽBY

Na asistenčnú službu sa môžete spoľahnúť. Výhody asistenčnej služby Land Rover môžete využívať počas celej záručnej lehoty na vozidlo. Vyškolený technik Land Rover zvyčajne dokáže problém vyriešiť na mieste. V opačnom prípade prevezieme vaše vozidlo do autorizovaného servisného centra Land Rover a zorganizujeme a zaplatíme pokračovanie v ceste. Za určitých okolností vám zaplatíme ubytovanie v hoteli. V prípade potreby volajte +421 2 492 059 71.

Discovery running on road

OPRAVA PO NEHODE

V rámci programu služieb po nehode máte prístup do našej siete servisných centier. Špecialisti v týchto centrách absolvovali komplexné a certifikované školenia, takže dokážu riešiť všetky problémy od drobných porúch až po poškodenie v dôsledku veľkej nehody. Naším cieľom je opraviť vaše vozidlo Land Rover podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov.

MOTORY A EMISIE

Range Rover Velar HSE

WLTP

Sprievodca postupom WLTP: nový štandard hodnotenia spotreby paliva.

Land Rover Silver Grille

NOVÉ VZNETOVÉ, ZÁŽIHOVÉ ALEBO ELEKTRICKÉ MOTORY?

Naše súčasné zážihové a nové vznetové motory sú najekologickejšie a najúspornejšie motory, aké sme kedy vyrobili.

Range Rover Velar X-ray view

SPÄTNÝ ODBER A RECYKLÁCIA

Ako súčasť nášho záväzku k ochrane životného prostredia sme vyvinuli kompletný program recyklácie vozidiel, ktorého súčasťou sú pokyny na recykláciu, zvýšené využívanie recyklovaných materiálov a zníženie používania nebezpečných látok.