UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

ÚŽASNÝ DEŇ. STÁLE SI NEMYSLÍM, ŽE SOM S AUTOM DOSIAHLA HRANICE JEHO MOŽNOSTÍ, ALE URČITE SOM BOLA VEĽMI BLÍZKO K TÝM SVOJIM.

KARYN REIDYOVÁ

ZÁŽITKOVÉ JAZDY

JAZDA NA SKÚŠKU

Toto je vaša šanca sadnúť si za volant modelu Land Rover na hodinový úvodný kurz. Získate vyššiu dôveru vo svoje vodičské schopnosti a presvedčíte sa o schopnostiach vozidiel značky Land Rover pri jazde na stúpaniach, klesaniach a pri brodení.

POLDEŇ

Rozvíjajte svoje vodičské zručnosti pod odborným vedením a získajte hlbšie poznatky o ovládaní vozidla, prejazde cez prekážky a o spôsobe posudzovania rôznych prostredí, vrátane jazdy po strmých stúpaniach, klesaniach, bočných svahoch aj brodenia cez vodu.

CELÝ DEŇ

Preskúmajte náročnejší terén a zdokonaľte svoje vodičské zručnosti pod vedením kvalifikovaného inštruktora. Prechádzajte cez rôzne prekážky v teréne, aby ste dosiahli vyššiu sebaistotu a boli pripravení na jazdu v reálnych podmienkach. Po absolvovaní celodenného zážitku budete pripravení na program s názvom Pokročilý zážitok.

POKROČILÝ

Nastal čas preradiť o stupeň vyššie, a to doslova. Získate hlbšie znalosti o technikách radenia s redukovanými prevodmi pri jazde v náročnom teréne. Výsledkom budú dokonalejšie znalosti o hybnosti vozidla a riadenom núdzovom zastavení na klzkom povrchu.

VLASTNÝ

Povedzte nám, čo chcete dosiahnuť a pripravíme exkluzívny zážitok Land Rover pre vás, vašich klientov a vašich zamestnancov. Napínavé zážitky z jazdy, teambuilding, odmeny, dni voľna alebo oslavy možno prispôsobiť tak, aby vyhovovali aj tým najnáročnejším požiadavkám.

ŠKOLENIE PRE ŠPECIALISTOV

Naši odborní inštruktori vedú špecializované vzdelávacie kurzy pre vodičov na akejkoľvek úrovni, vrátane použitia navijaka, odťahovania vozidla a manipulácie s prívesom. Pre profesionálnych používateľov sú k dispozícii kurzy zostavené na mieru.

REZERVUJTE SI ZÁŽITOK Z JAZDY

30 centier, ktoré sa venujú zážitkom z jazdy Svet prieskumu.