VÝNIMOČNÁ DNA MODELOV DISCOVERY

PRIEKOPNÍCKE INOVÁCIE

Plávajúci 11,4-palcový zakrivený sklenený dotykový displej multimediálneho systému Pivi Pro1 je nabitý funkciami. Discovery Sport je tu pre všetky Vaše dobrodružstvá.

ELEKTRIFIKOVANÁ ÚČINNOSŤ

Plug-in hybridný motor (PHEV) ponúka okrem certifikovaného dojazdu na elektrický pohon do 61 km** aj komfort a flexibilitu. Nabije sa z 0 na 80 percent za približne 30 minút pomocou rýchleho nabíjania jednosmerným elektrickým prúdom.

INŠPIRÁCIA

Konfigurácie tohto modelu, odborne našpecifikované našimi dizajnérmi, vyjadrujú dokonalú rovnováhu medzi všestrannosťou a schopnosťou. Vy máte teraz možnosť si spomedzi nich vybrať a objednať si ich.

VÝBER MODELOV

Vyberte si z troch spoľahlivých modelov a vyberte sa s nimi na ďalšie rodinné dobrodružstvá.

Discovery Sport outside of glass house

DISCOVERY SPORT

DYNAMIC HSE

Vrchol priestoru, pohodlia a odvahy.

Discovery Sport outside of glass house

DISCOVERY SPORT

DYNAMIC SE

Moderný, vylepšený a pripravený vyraziť.

Discovery Sport outside of glass house

DISCOVERY SPORT

S

 

Discovery Sport vo svojej najčistejšej podobe.

OBJAVTE DISCOVERY SPORT

Discovery Sport view of seat

NEPREKONATEĽNÁ VŠESTRANNOSŤ

Bez ohľadu na to, kam sa vydáte za vaším najnovším rodinným dobrodružstvom, vďaka Discovery Sport to bude cesta za slobodou.

Discovery Sport front grille

VÝRAZNÝ DIZAJN

Vydajte sa za novými dobrodružstvami s pohodlím a istotou vo vozidle navrhnutom pre každodenný život.

Discovery Sport interior dashboard and infotainment system

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA

Intuitívny 1 informačno-zábavný systém Pivi Pro prináša komfort, zábavu a neustále pripojenie pre celú rodinu. Obsahuje elegantný plávajúci 11,4-palcový dotykový displej a funkciu bezdrôtových aktualizácií softvéru „vzduchom“ (SOTA),2 aby sa váš Discovery Sport mohol zlepšovať aj v budúcnosti.

Discovery Sport towing a caravan

SCHOPNOSŤ BEZ NÁMAHY

Vďaka sofistikovanému odpruženiu a najmodernejšiemu elektrifikovanému pohonu si poradí s každým terénom.

YOUR CURRENT BUILD

Ready to make this your new Land Rover?

**Zobraziť údaje WLTP
Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ pri plne nabitej batérii. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, vybavenie kolesami, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav batérie. Údaje o dojazde sú založené na údajoch o spotrebe sériového vozidla na štandardizovanej trase.

 

Čas nabíjania závisí od mnohých faktorov, okrem iného od veku, stavu, teploty a existujúceho nabitia batérie, použitého zariadenia a dĺžky nabíjania.

 

1Funkcia prepojenej navigácie Connected Navigation si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty, ktorú vám odporučí predajca vozidiel Land Rover.

2Len kompatibilné telefóny. Závisí od trhu mobilnej siete, signálu a zákazníckeho účtu. Vyžaduje si mobilné dáta alebo pripojenie pomocou Wi-Fi. Funkcia bezdrôtových aktualizácií softvéru „vzduchom“ (SOTA) závisí od sieťového pripojenia a dostupnosti na trhu. Vodič musí poskytnúť súhlas na jej využívanie.

 

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ je ochranná známka spoločnosti Trifield Productions Ltd.

 

Upozorňujeme, že pri výbere alternatívnych úrovní výbavy môžu byť prvky štandardnej výbavy nahradené. Štandardná výbava sa môže líšiť aj podľa typu motora a prevodovky.

 

Doplnková výbava a jej dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) alebo si je inštalácia môže vyžadovať inštaláciu iných doplnkových prvkov. Ďalšie informácie vám poskytne miestny predajca alebo si vozidlo nakonfigurujte online.

 

Všetky funkcie vo vozidle by mali vodiči používať len vtedy, keď je to bezpečné. Vodiči musia zabezpečiť, aby vždy mali úplnú kontrolou nad vozidlom.

 

Funkcie Pivi a InControl, možnosti, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu vozidiel Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie sú spojené s predplatným, ktoré si po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom musíte obnoviť. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť na všetkých miestach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl vrátane obrazoviek alebo sekvencií podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným zmenám systému/vizuálu v závislosti od zvolených možností.