LEGENDÁRNE SCHOPNOSTI A LUXUS V NOVOM PONÍMANÍ

Land Rover už viac ako sedemdesiat rokov prekonáva hranice možného.

Najschopnejším a najluxusnejším vozidlám SUV na svete dnes prostredníctvom elektrického pohonu dodáva novú úroveň udržateľnosti, odozvy a kultivovanosti.

Defender running on the mountain road

POMÔŽTE ZACHOVAŤ KRÁSY PRÍRODY

Plug-in hybridy (PHEV) z našej novej ponuky prejdú každý kilometer úplne bez výfukových emisií v plne elektrickom režime a s výrazne nižšou produkciou emisií v hybridnom režime. Vďaka tomu môžete pri objavovaní prírody znížiť svoju uhlíkovú stopu na minimum.

Range Rover Velar Electric Hybrid side view

NOVÝ SVET KULTIVOVANOSTI

Naše plug-in hybridy (PHEV) a mild-hybridné (MHEV) vozidlá pridávajú k legendárnym schopnostiam vozidiel Land Rover okamžite dostupný elektrický pohon s takmer dokonale tichým a ešte kultivovanejším chodom.

Car covered with a cloth in the showroom

ČISTO ELEKTRICKÉ MODELY LAND ROVER OD ROKU 2024

Od roku 2024 budete mať na výber prvú šesticu nových čistých elektromobilov značky Land Rover. Ide o významný krok v rámci našej vízie, ktorou je dramatické zníženie znečistenia a dosiahnutie skutočne udržateľnej budúcnosti.

DRUHY ELEKTRIFIKOVANÉHO POHONU OD ZNAČKY LAND ROVER

Illustration of vector icons

ELEKTRICKÝ HYBRID (PHEV)

Spojenie zážihového motora a elektromotora. Prejdite z čisto elektrickej jazdy s nulovými emisiami výfukových plynov na kombináciu benzínového a elektrického pohonu, ktorá prináša pri dlhších cestách nižšie emisie. Elektrickú sekciu svojho elektrického hybridného vozidla si môžete jednoducho nabiť doma alebo v cieli cesty.

Illustration of vector icons

MILD HYBRID (MHEV)

Nevyžaduje sa nabíjanie. Modely Land Rover typu MHEV majú malý pomocný elektromotor, ktorý zvyšuje úspornosť a kultivovanosť ich zážihového alebo vznetového motora. Konkrétne opätovným využívaním energie získanej pomocou spomaľovania a rekuperačného brzdenia.

ŽIVOT S ELEKTRICKÝM HYBRIDNÝM VOZIDLOM LAND ROVER

Electric Charger

NABÍJANIE DOMA ALEBO MIMO DOMU

Domáca nabíjačka predstavuje najpohodlnejší a nákladovo najúspornejší spôsob, ako začať každý deň s plne nabitým vozidlom. Nabíjanie v cieli cesty je zasa ideálnym riešením pre rýchle dobitie vozidla mimo domu.

Land Rover Defender in white on parked on a rock

NEKOMPROMISNÉ SCHOPNOSTI

Opustite vyjazdené koľaje a presvedčte sa, že elektrina dodáva okamžitý výkon pri väčšine náročných terénov a zadných nájazdových uhlov. A čo sa týka brodenia1 cez vodu a výnimočnej svetlej výšky, jednoducho nerobí žiadne kompromisy.

Range Rover Sport Eiger grey satin on charging station

ŠETRITE PENIAZE KAŽDÝ DEŇ

Land Rover s elektrickým hybridným pohonom vám dokáže šetriť peniaze celý rok, počnúc výrazne nižšími daňami cez nízke prevádzkové náklady až po odpustenie poplatkov za vjazd do vymedzených zón v centrách miest.

Defender running on the road among the mountains

OVEĽA ČISTEJŠÍ SPÔSOB PRESÚVANIA

Vďaka nulovým výfukovým emisiám v čisto elektrickom režime máte možnosť obmedziť svoj vplyv na planétu pri každej jazde s elektrickým hybridným vozidlom.

ELEKTRIFIKOVANÉ VOZIDLÁ LAND ROVER

Preskúmajte našu ponuku plug-in hybridných (PHEV) a mild-hybridných (MHEV) vozidiel, ktoré stelesňujú modernú víziu jazdných schopností a luxusu značky Land Rover.

1 Pred brodením si vždy overte trasu a miesto výjazdu.