ZAPOČÍTANIE PRÍNOSOV EKOLOGIZÁCIE

Potenciálne daňové stimuly, žiadne poplatky súvisiace s preťažením a emisnými zónami v mnohých mestách a menej času na čerpacích staniciach. To sú len niektoré z faktorov, vďaka ktorým vám elektrické a elektrické hybridné vozidlá môžu každý deň ušetriť peniaze.

Electric Charging cost saving Illustration of vector icons

UŠETRITE AŽ TRETINU NÁKLADOV NA POHONNÉ HMOTY

V porovnaní s benzínom a naftou je zapojenie vášho elektrického vozidla do siete v pohodlí domova nákladovo najefektívnejším spôsobom, ako používať auto každý deň. Elektrina z domácej nabíjačky vám môže pomôcť znížiť náklady na palivo až o dve tretiny, najmä ak prejdete na tarifu za elektrinu mimo špičky.

Illustration of vector icons

ÚSPORA NA SPOTREBNEJ DANI Z VOZIDIEL

Ako majiteľ vozidla elektrické hybridné vozidlá značky Land Rover ušetríte až 100 libier z poplatku za prvotnú registráciu vozidla a navyše v porovnaní s benzínovými a naftovými variantmi aj 200 libier ročne na spotrebnej dani z vozidiel.

POKRAČOVAŤ V SKÚMANÍ ELEKTRICKÝCH A ELEKTRICKÝCH HYBRIDNÝCH VOZIDIEL

Parked New Range Rover charging at the phev station point

ELEKTRICKÉ A ELEKTRICKÉ HYBRIDNÉ VOZIDLÁ

Preskúmajte náš rad elektrických a elektrických hybridných vozidiel, ktoré predstavujú našu modernú víziu schopností značky Land Rover a moderného luxusu.

Range Rover Sport carpathian grey running on road

ELEKTRICKÝ DOJAZD

Žiadna vzdialenosť nikdy nie je neprekonateľná. Pozrite sa, ako môžete maximalizovať dojazd na každej ceste.

NABÍJANIE

Oboznámte sa so všetkým, čo potrebujete vedieť o nabíjaní vozidla doma alebo vo svojom cieli, od časov nabíjania až po úsporu nákladov.

Uvedené percentuálne hodnoty sa vzťahujú na finančný rok 2021/2022.