ZAPOČÍTANIE PRÍNOSOV EKOLOGIZÁCIE

Oveľa menej času na čerpacích staniciach, značné daňové stimuly a odpustenie poplatkov za vjazd do centier a bezemisných zón mnohých miest Spojeného kráľovstva. To sú len niektoré zo spôsobov, ako každodenne ušetriť vďaka prechodu na plug-in hybrid (PHEV) od značky Land Rover.

Electric Charging cost saving Illustration of vector icons

UŠETRITE AŽ TRETINU NÁKLADOV NA POHONNÉ HMOTY

V porovnaní s benzínovým a naftovým pohonom predstavuje zapojenie do elektrickej siete a jazda v čisto elektrickom režime nákladovo najúspornejší spôsob každodennej prevádzky vozidla. Elektrina z domácej nabíjačky dokáže znížiť náklady na pohonné hmoty až o tretinu – takže čím viac nabíjate, tým viac ušetríte.

Land Rover Charging Illustration

ÚSPORA NA SPOTREBNEJ DANI Z VOZIDIEL

Ako majiteľ vozidla PHEV značky Land Rover ušetríte až 100 libier z poplatku za prvotnú registráciu vozidla a navyše v porovnaní s benzínovými a naftovými variantmi aj 200 libier ročne na spotrebnej dani z vozidiel.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ ELEKTRICKÉ MODELY

Road Trip With Range Rover Sport

ELEKTRIFIKOVANÉ VOZIDLÁ LAND ROVER

Preskúmajte našu ponuku plug-in hybridných (PHEV) a mild-hybridných (MHEV) vozidiel, ktoré stelesňujú modernú víziu jazdných schopností a luxusu značky Land Rover.

parked New Range Rover Sport middle of the road

VYSVETLENIE DOJAZDU VOZIDLA PHEV

Vo vozidle PHEV značky Land Rover nikdy nie je žiadna vzdialenosť nedosiahnuteľná. Pozrite si, ako z elektrického pohonu svojho vozidla vyťažiť maximum počas každej jazdy.

Electric Charger

NABÍJANIE VOZIDLA PHEV

Zistite všetko, čo potrebujete vedieť o nabíjaní vozidla PHEV doma alebo v cieli cesty, počnúc časmi nabíjania až po ušetrené náklady.

Uvedené percentuálne hodnoty sa vzťahujú na finančný rok 2021/2022.