PRIEKOPNÍCKE INOVÁCIE

Najnovší informačno-zábavný systém a technológia, sofistikovaný dizajn a inovácie vytvárajú dokonalú harmóniu, vďaka čomu je Range Rover Evoque dielom nenúteného luxusu.

ELEKTRIFIKOVANÝ VÝKON

Plug-in elektrický hybrid (PHEV) ponúka okrem certifikovaného dojazdu na iba elektrický pohon do 62 km aj efektívnu jazdu bez námahy a navyše možnosť nabitia z 0 na 80 percent za približne 30 minút pomocou rýchleho nabíjania jednosmerným elektrickým prúdom.

INŠPIRÁCIA

Konfigurácie tohto modelu, odborne našpecifikované našimi dizajnérmi, vyjadrujú dokonalú rovnováhu medzi podmanivým charakterom a luxusom modelu Range Rover Evoque. Vy máte teraz možnosť si spomedzi nich vybrať a objednať si ich.

VÝBER MODELOV

Vyberte si zo štyroch rôznych modelov a vydajte sa na svoju cestu.

Range Rover Evoque standing on motor showroom

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

Nezameniteľné vyjadrenie sofistikovaného dizajnu.

Range Rover Evoque standing on motor showroom

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC HSE

Luxus, ktorý púta pozornosť.

Range Rover Evoque standing on motor showroom

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC SE

Range Rover Evoque, ktorý vyžaruje sebadôveru.

RR Evoque on display at motor showroom

RANGE ROVER EVOQUE S

Range Rover Evoque vo svojej najčistejšej podobe.

PRESKÚMAJTE RANGE ROVER EVOQUE

Side view of Range Rover Evoque

VÝRAZNÝ DIZAJN

Vytvorený bez kompromisov. Nový Evoque stelesňuje DNA dizajnu vozidiel Range Rover s dokonale optimalizovanými proporciami a napnutými povrchmi.

Montage of the Range Rover Evoque  infotainment system & city highway

POHODLIE VĎAKA NEUSTÁLEMU PRIPOJENIU

Pokročilá technológia znamená, že ste vždy aktualizovaní množstvom inovácií, čo vylepšuje každú jazdu, ktorú podniknete.

Range Rover Evoque view of seat

MODERNÉ POHODLIE

Pokoj zaručený. S obvyklou prepracovanosťou Range Roveru Evoque pre väčší komfort, pohodlie a pohodu.

Range Rover evoque charging at the phev station point

ELEKTRIFIKOVANÁ ELEGANCIA

Poskytuje elektrifikovanú účinnosť s pútavou a vyrovnanou dynamikou a typickými schopnosťami Range Roveru do každého terénu.

**Zobraziť údaje WLTP.

 

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ pri plne nabitej batérii. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, vybavenie kolesami, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav batérie. Údaje o dojazde sú založené na údajoch o spotrebe sériového vozidla na štandardizovanej trase.

 

Čas nabíjania závisí od mnohých faktorov, okrem iného od veku, stavu, teploty a existujúceho nabitia batérie, použitého zariadenia a dĺžky nabíjania.