UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

VYTVORENÝ BEZ KOMPROMISOV

PODMANIVÝ DIZAJN

Evoque stelesňuje DNA dizajnu vozidiel Range Rover s plávajúcou strechou, súvislým pásom pod oknami karosérie a novou elegantnou trojrozmernou mriežkou chladiča. Nové Pixel LED svetlomety poskytujú jasnú a výraznú svetelnú grafiku.

DÔSLEDNÁ POZORNOSŤ

Range Rover Evoque Dynamic upúta pozornosť všetkých navôkol vďaka spodným predným a zadným nárazníkom vo farbe Graphite Atlas. Jeho sofistikovaný vzhľad dotvárajú 21-palcové zliatinové disky v lesklej tmavosivej farbe s povrchovou úpravou s kontrastom diamantového sústruhu.

ŠARMANTNÁ ESTETIKA

Pravidelná a mocná grafika zadných svetiel s moderným nádychom a „super červeným“ LED osvetlením prináša nové animácie pri zamykaní a odomykaní vášho vozidla.

POKOJNÉ PROSTREDIE

Kabína Range Rover Evoque zbavená nepotrebných prvkov a vyžarujúca pokoj má nový dizajn stredovej konzoly, v ktorej sa nachádza nová haptická radiaca páka, plávajúca 11,4-palcová dotyková obrazovka so zakriveným sklom a vylepšený úložný priestor.

SOFISTIKOVANÉ MATERIÁLY

Medzi luxusné úpravy patrí windsorská koža s výraznou perforáciou vo vzore Herringbone Diamond, perforovaná látka Ultrafabrics™ v odtieni Ebony, alternatívy bez kože, alebo haptická a moderná vlnená zmes Kvadrat™.

VÝNIMOČNÉ DETAILY

Detaily novej úpravy Moonlight Chrome poskytujú vizuálny kontrast so sofistikovaným a jemným povrchom, ktorý nájdete na stredovej konzole, rámoch ventilačných otvorov, volante a posúvačoch ventilačných otvorov.

BEZKONKURENČNÉ POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Pre ešte väčšiu vizuálnu príťažlivosť ponúka upravený interiér odlišné motívy a povrchové úpravy. Vyberte si technický, moderný vzhľad alebo haptickú, autentickú prírodnú povrchovú úpravu, aby ste všetko spojili.

POHODLIE VĎAKA NEUSTÁLEMU PRIPOJENIU

Montage of the car display & city highway

NOVÁ GENERÁCIA PIVI PRO

Náš ocenený informačno-zábavný systém Pivi Pro1 obsahuje všetky ovládacie prvky na novom plávajúcom 11,4-palcovom centrálnom dotykovom displeji so zakriveným sklom. Aby ste si užili optimálne pohodlie, máte vždy po ruke nastavenie hlasitosti, klimatizácie a sedadla.

Infotainment touch screen display

3D PRIESTOROVÁ KAMERA

Vychutnajte si ničím nerušený výhľad s najkomplexnejšou sadou kamerových technológií vo svojej triede,5vrátane spätného zrkadla ClearSight a 3D priestorovej kamery s funkciou ClearSight Ground View, ktorá poskytuje 360° pohľad na okolie vozidla a zabezpečí absolútnu sebaistotu pri akomkoľvek manévri.

AMAZON ALEXA

Dajte pokyn Alexe,3 aby ste bez námahy mohli ovládať kľúčové funkcie vo vozidle. Ovládajte všetko od navigácie po výber médií – dokonca aj kompatibilné inteligentné zariadenia doma, všetko pomocou hlasu.

POKROČILÉ TECHNOLÓGIE

Pivi Pro1 funguje v súlade s funkciou bezdrôtových aktualizácií softvéru „vzduchom“ (SOTA),4vďaka čomu sú všetky technológie vo vašom Range Rover Evoque neustále vylepšované. Navigácia What3words využíva trojslovné vstupy cieľov na presné nájdenie polohy.

BEZPROBLÉMOVÉ PRIPOJENIE

Už nikdy sa vám nevybije batéria vo vašich zariadeniach vďaka USB-C portom, takže všetci cestujúci môžu zostať pripojení, zatiaľ čo bezdrôtové nabíjanie minimalizuje neporiadok v kabíne.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA

Vyberte si z radu funkcií, ktoré znižujú námahu vodiča a uľahčujú parkovanie. S množstvom inovatívnych technológií, ktoré sú k dispozícii na zlepšenie každej jazdy.

ELEKTRIFIKOVANÝ VÝKON

Side profile of RR Evoque

HYBRIDNÝ ELEKTRICKÝ MODEL

Range Rover Evoque plug-in elektrický hybrid (PHEV) ponúka to najlepšie možné, pričom hybridná technológia kombinuje 80 kW elektromotor a benzínový motor Ingenium. Absolvujte priemernú dennú cestu iba v elektrickom režime s certifikovaným dojazdom až do 62 km**.

ŠPECIFIKÁCIE HYBRIDNÉHO ELEKTRICKÉHO MODELU

ELEKTRICKÝ DOJAZD (DO)

62

KM**

WLTP Očakávaný dojazd v reálnej prevádzke je do 48 km.

HODNOTY CO2 EMISIÍ (OD)

31

G/KM**

Nulové výfukové emisie v elektrickom režime.

ČAS NABÍJANIA Z VEREJNE DOSTUPNÝCH ZDROJOV (OD)

30

MINÚT

Nabije sa z 0 na 80 percent za približne 30 minút pomocou rýchleho nabíjania jednosmerným elektrickým prúdom.

DOMÁCE NABÍJANIE (OD)

2

HODÍN 12 MINÚT

Až na 100 % pomocou domácej nabíjačky na striedavý prúd s výkonom 7 kW.

OBRATNOSŤ V AKOMKOĽVEK TERÉNE

ADAPTÍVNE TECHNOLÓGIE

Istotu vo všetkých podmienkach vám poskytuje inteligentný pohon všetkých kolies a vektorovanie krútiaceho momentu brzdením, s bežnými terénnymi schopnosťami vozidiel Range Rover podporenými priekopníckymi technológiami vrátane funkcií All-Terrain Progress Control a Terrain Response 2.

OPTIMÁLNA TRAKCIA

Ďalšiu istotu poskytuje asistent rozjazdu do kopca Hill Launch Assist, ktorý zabráni cúvnutiu vášho vozidla. Funkcie zabraňujúce prevráteniu vozidla a podporujúce dynamickú kontrolu stability Roll Stability Control a Dynamic Stability Control vylepšujú schopnosti vozidla v klzkých podmienkach, ako je mokrá tráva, sneh a ľad, zatiaľ čo funkcia zabezpečenia stability prívesu Trailer Stability Assist pomáha udržiavať dosiahnutý pokrok kedykoľvek, keď potrebujete ťahať.

POKRAČUJTE V OBJAVOVANÍ

MODELY RANGE ROVER EVOQUE

Pozrite si celý modelový rad.

PREHĽAD

Zažite Range Rover Evoque.

**Zobraziť údaje WLTP.

 

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ pri plne nabitej batérii. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, vybavenie kolesami, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav batérie. Údaje o dojazde sú založené na údajoch o spotrebe sériového vozidla na štandardizovanej trase.

 

Čas nabíjania závisí od mnohých faktorov, okrem iného od veku, stavu, teploty a existujúceho nabitia batérie, použitého zariadenia a dĺžky nabíjania.

 

1Funkcie Pivi a InControl, možnosti, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu vozidiel Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie si vyžadujú vhodnú SIM kartu s vhodným dátovým tarifom, ktorá si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť na všetkých miestach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl vrátane obrazoviek alebo sekvencií podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným zmenám systému/vizuálu v závislosti od zvolených možností. Funkcia prepojenej navigácie Connected Navigation si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty, ktorú vám odporučí predajca vozidiel Land Rover.

 

23D priestorová kamera. Obraz nezobrazuje dianie v reálnom čase. Vždy skontrolujte okolie vozidla pre zachovanie bezpečnosti. Podlieha miestnym predpisom.

 

3Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pobočiek. Niektoré funkcie systému Alexa závisia od technológií inteligentnej domácnosti. Môžu sa vyžadovať ďalšie produkty alebo dodatočné nastavenie. Kompatibilné telefóny. Pripojiteľnosť závisí od sieťových platforiem tretích strán na trhu a od predplatného.

 

4Len kompatibilné telefóny. Závisí od trhu mobilnej siete, signálu a zákazníckeho účtu. Vyžaduje si mobilné dáta alebo pripojenie pomocou Wi-Fi. Funkcia bezdrôtových aktualizácií softvéru „vzduchom“ (SOTA) závisí od sieťového pripojenia a dostupnosti na trhu. Vodič musí poskytnúť súhlas na jej využívanie.

 

5Merané v porovnaní s uzavretou skupinou konkurentov, platné 3.3.2023.

 

6Priemerná denná dĺžka cesty (48 km) bola vypočítaná pomocou údajov zo systému InControl z 30 trhov po celom svete pre vozidlá Range Rover Evoque v rokoch 2019 až 2022. Predpokladom je úplne nabitá batéria.