VYTVORENÝ BEZ KOMPROMISOV

POHODLIE VĎAKA NEUSTÁLEMU PRIPOJENIU

Montage of the Range Rover Evoque  infotainment system & city highway

NOVÁ GENERÁCIA PIVI PRO

Náš ocenený informačno-zábavný systém Pivi Pro1 obsahuje všetky ovládacie prvky na novom plávajúcom 11,4-palcovom centrálnom dotykovom displeji so zakriveným sklom. Aby ste si užili optimálne pohodlie, máte vždy po ruke nastavenie hlasitosti, klimatizácie a sedadla.

Range Rover Evoque interior dashboard and infotainment system.

INTERAKTÍVNY PRÍSTROJOVÝ PANEL

12,3-palcový interaktívny prístrojový panel bezproblémovo spolupracuje so systémom Pivi Pro. Zobrazte pokyny navigácie, výber médií, nastavenia vozidla alebo údaje o ceste a priraďte prioritu informáciám, ktoré sú pre vás dôležité.

Range Rover Evoque infotainment system

3D PRIESTOROVÁ KAMERA

Vychutnajte si ničím nerušený výhľad s najkomplexnejšou sadou kamerových technológií vo svojej triede,5vrátane spätného zrkadla ClearSight a 3D priestorovej kamery s funkciou ClearSight Ground View, ktorá poskytuje 360° pohľad na okolie vozidla a zabezpečí absolútnu sebaistotu pri akomkoľvek manévri.

Sound speaker of the Range Rover Evoque

AUDIOSÚSTAVA MERIDIANTM

Ponorte sa do hudby s audiosústavou MeridianTM . Vďaka dômyselnému rozmiestneniu reproduktorov a vernej reprodukcii zvuku môžete precítiť každú skladbu.

Range Rover Evoque infotainment system

POKROČILÉ TECHNOLÓGIE

Pivi Pro1 funguje v súlade s funkciou bezdrôtových aktualizácií softvéru „vzduchom“ (SOTA),3vďaka čomu sú všetky technológie vo vašom Range Roveri Evoque neustále vylepšované. Navigácia What3words využíva trojslovné vstupy cieľov na presné nájdenie polohy.

BEZPROBLÉMOVÉ PRIPOJENIE

Už nikdy sa vám nevybije batéria vo vašich zariadeniach vďaka USB-C portom, takže všetci cestujúci môžu zostať pripojení, zatiaľ čo bezdrôtové nabíjanie minimalizuje neporiadok v kabíne.

Front view woman driving Range Rover Evoque

ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA

Vyberte si z radu funkcií, ktoré znižujú námahu vodiča a uľahčujú parkovanie. S množstvom inovatívnych technológií, ktoré sú k dispozícii na zlepšenie každej jazdy.

POKOJNÉ PROSTREDIE

ELEKTRIFIKOVANÝ VÝKON

Range Rover evoque charging at the phev station point

HYBRIDNÝ ELEKTRICKÝ MODEL

Range Rover Evoque plug-in elektrický hybrid (PHEV) ponúka to najlepšie možné, pričom hybridná technológia kombinuje 80 kW elektromotor a benzínový motor Ingenium. Absolvujte priemernú dennú cestu iba v elektrickom režime s certifikovaným dojazdom až do 62 km**.

Side view of the Range Rover Evoque

MILD HYBRID

Technológia mild hybrid (MHEV) vytvára z vozidla Range Rover Evoque rafinovaného a pohodlného spoločníka do mesta. Zvyšuje účinnosť a odozvu v rôznych jazdných situáciách a napomáha plynulejšiemu fungovaniu systému štart-stop. 

ŠPECIFIKÁCIE HYBRIDNÉHO ELEKTRICKÉHO MODELU

DOJAZD NA ELEKTRIKU PODĽA WLTP (AŽ DO)

62

KM**

Očakávaný skutočný dojazd až do 48 km podľa skúšobného postupu WLTP.

HODNOTY CO2 EMISIÍ (od)

31

G/KM**

Nulové výfukové emisie v elektrickom režime.

ČAS NABÍJANIA Z VEREJNE DOSTUPNÝCH ZDROJOV (od)

30

MINÚT

Nabije sa z 0 na 80 percent za približne 30 minút pomocou rýchleho nabíjania jednosmerným elektrickým prúdom.

DOMÁCE NABÍJANIE (od)

2

HODÍN 12 MINÚT

Až na 100 % pomocou domácej nabíjačky na striedavý prúd s výkonom 7 kW.

OBRATNOSŤ V AKOMKOĽVEK TERÉNE

ADAPTÍVNE TECHNOLÓGIE

Istotu vo všetkých podmienkach vám poskytuje inteligentný pohon všetkých kolies a vektorovanie krútiaceho momentu brzdením, s bežnými terénnymi schopnosťami vozidiel Range Rover podporenými priekopníckymi technológiami vrátane funkcií All-Terrain Progress Control a Terrain Response 2.

OPTIMÁLNA TRAKCIA

Ďalšiu istotu poskytuje asistent rozjazdu do kopca Hill Launch Assist, ktorý zabráni cúvnutiu vášho vozidla. Funkcie zabraňujúce prevráteniu vozidla a podporujúce dynamickú kontrolu stability Roll Stability Control a Dynamic Stability Control vylepšujú schopnosti vozidla v klzkých podmienkach, ako je mokrá tráva, sneh a ľad, zatiaľ čo funkcia zabezpečenia stability prívesu Trailer Stability Assist pomáha udržiavať dosiahnutý pokrok kedykoľvek, keď potrebujete ťahať.

Range Rover Evoque X-ray view
Range Rover evoque running on snowy road
Autoplay Start
Autoplay Stop

INDIVIDUALIZÁCIA

POKRAČUJTE V OBJAVOVANÍ

Montage of the Range Rover Evoque & city traffic

MODELY A ŠPECIFIKÁCIE

Pozrite si kompletný modelový rad a špecifikácie.

Side view of Range Rover Evoque

PREHĽAD

Zažite Range Rover Evoque.

**Zobraziť údaje WLTP.

 

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ pri plne nabitej batérii. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, vybavenie kolesami, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav batérie. Údaje o dojazde sú založené na údajoch o spotrebe sériového vozidla na štandardizovanej trase.

 

Čas nabíjania závisí od mnohých faktorov, okrem iného od veku, stavu, teploty a existujúceho nabitia batérie, použitého zariadenia a dĺžky nabíjania.

 

1Funkcie Pivi a InControl, možnosti, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu vozidiel Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie si vyžadujú vhodnú SIM kartu s vhodným dátovým tarifom, ktorá si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť na všetkých miestach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl vrátane obrazoviek alebo sekvencií podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným zmenám systému/vizuálu v závislosti od zvolených možností. Funkcia prepojenej navigácie Connected Navigation si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty, ktorú vám odporučí predajca vozidiel Land Rover.

 

23D priestorová kamera. Obraz nezobrazuje dianie v reálnom čase. Vždy skontrolujte okolie vozidla pre zachovanie bezpečnosti. Podlieha miestnym predpisom.

 

3Len kompatibilné telefóny. Závisí od trhu mobilnej siete, signálu a zákazníckeho účtu. Vyžaduje si mobilné dáta alebo pripojenie pomocou Wi-Fi. Funkcia bezdrôtových aktualizácií softvéru „vzduchom“ (SOTA) závisí od sieťového pripojenia a dostupnosti na trhu. Vodič musí poskytnúť súhlas na jej využívanie.

 

4Merané v porovnaní s uzavretou skupinou konkurentov, platné 3.3.2023.

 

5Priemerná denná dĺžka cesty (48 km) bola vypočítaná pomocou údajov zo systému InControl z 30 trhov po celom svete pre vozidlá Range Rover Evoque v rokoch 2019 až 2022. Predpokladom je úplne nabitá batéria.