UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

ISTOTA, ŽE SA DOSTANETE VŠADE

Kamkoľvek vás dobrodružstvo zavedie, život s plug-in hybridným vozidlom (PHEV) značky Land Rover nepozná hranice. Keďže pri kratších jazdách vozidlo využíva čisto elektrický režim a pri dlhších cestách prejde na benzínový pohon, žiadna vzdialenosť nikdy nie je nedosiahnuteľná.

AKO ĎALEKO ZÁJDEM NA ELEKTRINU?

Preskúmajte dojazd najnovšej rodiny vozidiel PHEV značky Land Rover na elektrinu.

NOVÝ RANGE ROVER PHEV

Dokonalý Range Rover.

Dojazd na elektrinu až 113 km.

NOVÝ RANGE ROVER SPORT PHEV

Inštinktívny, dramatický, nekompromisný.

Dojazd na elektrinu až 113 km.

RANGE ROVER VELAR PHEV

Dramatický, všestranný Range Rover.

Dojazd na elektrinu až 53 km.

RANGE ROVER EVOQUE PHEV

Kompaktný mestský Range Rover.

Dojazd na elektrinu až 63 km.

DISCOVERY SPORT PHEV

Všestranné kompaktné SUV.

Dojazd na elektrinu až 59 km.

DEFENDER PHEV

Najschopnejší Land Rover.

Dojazd na elektrinu až 43 km.

AKO DOSIAHNEM MAXIMÁLNY DOJAZD NA ELEKTRINU?

Zhruba 20 % udávaného dojazdu na elektrinu zvyčajne ovplyvňujú reálne jazdné podmienky. Vďaka prístupu k domácemu nabíjaniu by ste nikdy nemali mať problém s lokálnymi jazdami. Napriek tomu existuje zopár jednoduchých spôsobov, ako každý deň dosiahnuť maximálny možný dojazd na elektrinu.

PRÍPRAVA PROSTREDIA PRED JAZDOU

Funkcia prípravy prostredia pred jazdou umožňuje vyhriať alebo ochladiť kabínu a akumulátor v čase, keď je Land Rover zapojený do siete. Využíva energiu z elektrickej siete a zachováva energiu v akumulátore, aby vozidlo mohlo dosiahnuť maximálny dojazd.

RÝCHLOSŤ JAZDY

Jazda plynulým tempom – namiesto častého, prudkého zrýchľovania a prudkého brzdenia – pomáha elektromobilu šetriť energiu na dojazd.

REŽIM ECO

Režim Eco predstavuje jednoduchý spôsob, ako optimalizovať dojazd počas cesty. Upravuje niektoré nastavenia, ako napríklad teplotu v kabíne či recirkuláciu vzduchu, s cieľom ušetriť energiu a dosiahnuť maximálny dojazd.

REKUPERÁCIA BRZDNEJ ENERGIE

Keď vo vozidle PHEV zložíte nohu z plynového pedála, systém inteligentného rekuperačného brzdenia pohodlne spomalí vozidlo, pričom vygenerovanú energiu využíva na optimalizáciu stavu akumulátora, čím sa predlžuje dojazd vozidla. Použitím bŕzd zvýšite množstvo získanej energie.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ ELEKTRICKÉ MODELY

TECHNOLÓGIA AKUMULÁTORA VO VOZIDLE PHEV

Spoznajte odolnú technológiu, ktorá v našich vozidlách PHEV zabezpečuje elektrický pohon, i spôsob, akým prispieva k našej udržateľnej budúcnosti.

NABÍJANIE VOZIDLA PHEV

Zistite všetko, čo potrebujete vedieť o nabíjaní vozidla PHEV doma alebo v cieli cesty, počnúc časmi nabíjania až po ušetrené náklady.

Hodnoty dojazdu na elektrinu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase. Dosiahnutý dojazd sa bude líšiť v závislosti od stavu vozidla a akumulátora, aktuálnej trasy, prostredia a štýlu jazdy.