VĎAKA NÁM JE VÝNIMOČNÝ, VĎAKA VÁM JE JEDINEČNÝ

Poslaním divízie Special Vehicle Operations je znásobovať základné vlastnosti našich kultových vozidiel. V prípade nového modelu Range Rover SV to znamená ešte viac luxusu a ešte viac prispôsobenia.

Vďaka širšej ponuke než kedykoľvek predtým, ktorej súčasťou je tiež udržateľná luxusná alternatíva kože, odráža nový Range Rover SV vašu osobnosť, túžby i víziu. Je naozaj váš.

NA VAŠE MOTÍVY

Základom prvkov vytvorených na mieru pre nový Range Rover SV je ponuka dvoch voliteľných, starostlivo vyberaných dizajnových motívov interiéru a exteriéru v štýle SV. Motívy SV Serenity a SV Intrepid posúvajú výnimočné farby a úpravy materiálov rôznym smerom, a to vnútri i navonok.

Obidva motívy sú dostupné vo verziách so štandardným aj dlhým rázvorom, spolu so širokou ponukou výkonných a úsporných motorov, ako je napríklad nový kultivovaný motor V8 s dvomi turbodúchadlami a výkonom 530 koní, plug-in hybrid s predĺženým dojazdom a výkonom 510 koní či úsporný radový šesťvalcový vznetový motor Ingenium D350.

INŠPIRÁCIA POKRAČUJE AJ VO VNÚTRI

Tieto dva pôsobivé motívy exteriéru sa môžu rozšíriť aj do interiéru, a to prostredníctvom špeciálnych farieb, dýh a vzorov perforovania na sedadlách. K štandardným jednofarebným verziám Ebony alebo Perlino sa pridávajú dvojfarebné kombinácie s kontrastom medzi prednou a zadnou časťou, vďaka čomu vznikajú v kabíne rozdielne zóny.

Po prvýkrát vo vozidle radu SV je za príplatok k dispozícii udržateľná luxusná alternatíva kože, ktorú možno použiť v rámci celého interiéru.

Interiérový motív SV Serenity kombinuje odtieň Perlino s kontrastnou farbou kože vpredu, a to modrou Liberty Blue, zelenou Sequoia Green alebo hnedou Caraway. Interiérový motív SV Intrepid ponúka na výber kožené čalúnenie v jednofarebnom odtieni Ebony, dvojfarebnú kombináciu kože v odtieňoch Rosewood a Ebony alebo materiál UltrafabricsTM v sivej Cinder Grey a svetlosivej Light Cloud Grey.

VAŠE ÚTOČISKO VO VNÚTRI

Naše interiéry vytvárame tak, aby prinášali pohodlie, technológie a pokojnú atmosféru, aké človek očakáva od svojho domova. Pre všetky modely radu SV je za príplatok k dispozícii naša najlepšia výbave pre zábavu na zadných sedadlách — 13,1-palcové obrazovky, najväčšie zo všetkých variantov modelu Range Rover — a vysokovýkonné slúchadlá s jasnejšou reprodukciou zvuku, exkluzívne pre všetky modely radu SV.

SV SIGNATURE SUITE

To najlepšie z interiérov radu SV pre Range Rover predstavuje náš variant SV Signature Suite s exkluzívnou štvormiestnou konfiguráciou. Poskytuje cestujúcim dokonalý zážitok a je k dispozícii len vo vozidlách
s dlhým rázvorom.

Ústredným bodom je konzola, ktorá sa tiahne odpredu dozadu po celej dĺžke kabíny a ukrýva viacero praktických prvkov. Na požiadanie sa zo stredovej konzoly potichu a jediným súvislým pohybom vysunie nahor elektricky ovládaný stolík
zhotovený z hliníkového predvalku. Okrem toho môžete v prípade potreby jednoducho vysunúť aj držiaky nápojov ukryté pod
dyhovaným vekom.

NAJEXKLUZÍVNEJŠIE MATERIÁLY

Na vyjadrenie moderného luxusu sme si zvolili keramické povrchy. Tento čistý a zároveň pevný materiál sa bežne používa vo svete luxusných hodiniek a šperkov.

V novom modeli Range Rover SV nájdete keramické povrchy na ozdobných prvkoch v exteriéri aj interiéri. Na dverách batožinového priestoru sa vyníma ručne leštený biely keramický emblém s čiernym kruhovým znakom SV. Ide o prvýkrát, keď sa v exteriéri vozidla použili keramické povrchy – čo je znamenie skutočného odlíšenia.

NOVÉ VÝNIMOČNÉ OZDOBNÉ PRVKY

Bez ohľadu na to, akú cestu prispôsobenia vozidla Range Rover SV si zvolíte, môžete si vyberať z kolekcie doplnkových ozdobných prvkov, ktoré sú špeciálne zladené so zvoleným motívom. Medzi ozdobné prvky určené špeciálne pre vozidlá radu SV patrí keramika s reliéfnymi vzormi, povrchy z prírodného dreva s intarziami alebo vloženými kúskami kovu, dokonca eloxovaný kov či sieťová mriežka.

Nachádzajú sa na rôznych miestach interiéru, na stredovej konzole, prístrojovom paneli či dverách. Popredné miesto v rámci nášho vývoja zastávali inovácie v oblasti materiálov a technológií, aby sme dosiahli naozaj modernú interpretáciu ručného remeselného spracovania.

JEDINEČNÝ PODĽA VÁS

Ak má byť vaša sebarealizácia naozaj dokonalá, môžete si nový Range Rover SV ďalej prispôsobiť prostredníctvom dostupnej ponuky zákazkových lakov SV Bespoke.

*K dispozícii od polovice roku 2022.