VÝHODY PRIPOJENIA

Vitajte na začiatku vášho nového vzrušujúceho dobrodružstva so značkou Land Rover. Tento dokument vám pomôže pripojiť sa k základným prvkom a funkciám vášho plug-in hybridu (PHEV), vrátane informačno-zábavného systému a aplikácií pre smartfóny pre ovládanie na diaľku1.

PRIPOJENIE K INFORMAČNO-ZÁBAVNÉMU SYSTÉMU

UŽITOČNÉ FUNKCIE PRE INTELIGENTNEJŠIE NABÍJANIE

Land Rover Battery Illustration

MAXIMALIZUJTE DOJAZD NA ELEKTRINU S FUNKCIOU PRÍPRAVY PROSTREDIA PRED JAZDOU

Funkcia prípravy prostredia pred jazdou umožňuje vyhriať alebo ochladiť kabínu a akumulátor v čase, keď je Land Rover zapojený do siete. Využíva energiu z elektrickej siete a zachováva energiu v akumulátore, aby vozidlo mohlo dosiahnuť maximálny dojazd.

 

Ak chcete nastaviť funkciu prípravy prostredia pred jazdou, stiahnite si aplikáciu iGuide nižšie a vyhľadajte výraz „príprava prostredia pred jazdou“.

LRDX EV Night Charging illustration icon

UŠETRITE PENIAZE A NABÍJAJTE MIMO ŠPIČKY

Vďaka pripojeniu vozidla cez noc bude rutinné nabíjanie jednoduché. Zároveň môžete využívať podstatne lacnejšie tarify pre elektromobily, ktoré ponúkajú mnohí poskytovatelia elektriny pre domácnosti. Pri využívaní funkcie „preferovaného času nabíjania“ vozidla už nikdy nezmeškáte tento interval s lacnejšou elektrinou mimo špičky.

 

Ak chcete nastaviť preferovaný čas nabíjania, stiahnite si aplikáciu iGuide nižšie a vyhľadajte výraz „nabíjanie vozidla“.

NAJDÔLEŽITEJŠIE APLIKÁCIE PRE SMARTFÓN

S našimi aplikáciami Land Rover Remote a Land Rover iGuide budete mať okamžitý prístup ku kľúčovým ovládacím prvkom a funkciám vozidla, kedykoľvek ich budete potrebovať.

iGuild Phone Application of the Vehicle Charger

NAVÁDZANIE VOZIDLA NA CESTÁCH

Aplikácia Land Rover iGuide zjednodušuje vyhľadávanie a pochopenie kľúčových funkcií a ovládacích prvkov vášho elektrického hybridného vozidla Land Rover. Rovnako slúži aj ako vaša mobilná príručka, aby ste mali vždy k dispozícii odpoveď na akúkoľvek otázku.

Land Rover Remote Application on a Smart Phone

OVLÁDAJTE SVOJE VOZIDLO Z ĽUBOVOĽNÉHO MIESTA

Aplikácia Land Rover Remote prináša úplnú kontrolu nad funkciami vášho vozidla priamo z telefónu. Zamykanie na diaľku, stav paliva, funkcia prípravy prostredia pred jazdou, časovače nabíjania a ovládanie klimatizácie – to všetko možno nastaviť stlačením tlačidla.

ĎALŠIA PODPORA PRE ELEKTRICKÉ HYBRIDNÉ VOZIDLÁ

Charge your plug in hybrid vehicle

NABÍJANIE ELEKTRICKÉHO HYBRIDNÉHO VOZIDLA

Pochopte jednoduché kroky pri nabíjaní vozidla doma alebo na mieste vášho najbližšieho cieľa.

Red Range Rover Sport

JAZDNÉ REŽIMY ELEKTRICKÝCH HYBRIDNÝCH VOZIDIEL

Zoznámte sa s režimami, ktoré vám umožnia jazdiť na elektrinu a benzín.

1Len pre kompatibilné smartfóny. Závisí od dostupnosti platforiem tretích poskytovateľov na trhu a mobilného signálu.

 

Funkcie a voliteľné prvky systému InControl a ich dostupnosť sa v jednotlivých krajinách líšia. Informácie o dostupnosti v konkrétnej krajine a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.

 

iGuide je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. IOS je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.

 

Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC.