VÝHODY PRIPOJENIA

Pripojte sa ku kľúčovým prvkom a funkciám vášho vozidla, vrátane vášho informačno-zábavného systému a aplikácií podporujúcich ovládanie na diaľku1.

PRIPOJENIE K INFORMAČNO-ZÁBAVNÉMU SYSTÉMU

UŽITOČNÉ FUNKCIE PRE INTELIGENTNEJŠIE NABÍJANIE

Illustration of vector icons

MAXIMALIZUJTE DOJAZD NA ELEKTRINU S FUNKCIOU PRÍPRAVY PROSTREDIA PRED JAZDOU

Funkcia prípravy prostredia pred jazdou umožňuje vyhriať alebo ochladiť kabínu a akumulátor v čase, keď je Land Rover zapojený do siete. Využíva energiu z elektrickej siete a zachováva energiu v akumulátore, aby vozidlo mohlo dosiahnuť maximálny dojazd.

 

Ak chcete nastaviť funkciu prípravy prostredia pred jazdou, stiahnite si aplikáciu iGuide nižšie a vyhľadajte výraz „príprava prostredia pred jazdou“.

LRDX EV Night Charging illustration icon

TARIFY ZA ELEKTRINU MIMO ŠPIČKU

Vďaka pripojeniu cez noc bude vaša rutina nabíjania jednoduchá a pomôže vám využívať nižšie tarify pre elektromobily, ktoré ponúkajú mnohí poskytovatelia domácej energie. Používanie funkcie „predvolený čas nabíjania“ vášho vozidla znamená, že môžete nabíjať počas časového okna mimo špičky.

 

Ak chcete nastaviť predvolený čas nabíjania, stiahnite si aplikáciu iGuide nižšie a vyhľadajte možnosť „nabíjanie vozidla“.

NAJDÔLEŽITEJŠIE APLIKÁCIE PRE SMARTFÓN

S našimi aplikáciami Land Rover Remote a Land Rover iGuide budete mať okamžitý prístup ku kľúčovým ovládacím prvkom a funkciám vozidla, kedykoľvek ich budete potrebovať.

iGuild Phone Application of the Vehicle Charger

NAVÁDZANIE VOZIDLA NA CESTÁCH

Aplikácia Land Rover iGuide zjednodušuje vyhľadávanie a pochopenie kľúčových funkcií a ovládacích prvkov vášho elektrického hybridného vozidla Land Rover. Rovnako slúži aj ako vaša mobilná príručka, aby ste mali vždy k dispozícii odpoveď na akúkoľvek otázku1.

Land Rover Remote Application on a Smart Phone

OVLÁDAJTE SVOJE VOZIDLO Z ĽUBOVOĽNÉHO MIESTA

Aplikácia Land Rover Remote prináša úplnú kontrolu nad funkciami vášho vozidla priamo z telefónu. Zamykanie na diaľku, stav paliva, funkcia prípravy prostredia pred jazdou, časovače nabíjania a ovládanie klimatizácie – to všetko možno nastaviť stlačením tlačidla1.

DODATOČNÁ PODPORA

Charge your plug in hybrid vehicle

NABÍJANIE ELEKTRICKÉHO HYBRIDNÉHO VOZIDLA

Oboznámte sa s jednoduchými krokmi na nabíjanie vášho vozidla doma alebo na verejných nabíjacích miestach.

Extreme crop of the display shown

JAZDNÉ REŽIMY ELEKTRICKÝCH HYBRIDNÝCH VOZIDIEL

Zoznámte sa s režimami, ktoré vám umožnia jazdiť na elektrinu a benzín.

1Len pre kompatibilné smartfóny. Závisí od dostupnosti platforiem tretích poskytovateľov na trhu a mobilného signálu.

 

Funkcie a voliteľné prvky systému InControl a ich dostupnosť sa v jednotlivých krajinách líšia. Informácie o dostupnosti v konkrétnej krajine a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.

 

iGuide je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. IOS je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.

 

Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC.