"Pri každej návšteve nášho autorizovaného servisu Land Rover sa môžete spoľahnúť, že vaše vozidlo dostane najlepšiu odbornú starostlivosť.

Pravidelný servis a údržba vozidla vplývajú na životnosť a zostatkovú hodnotu vozidla, preto využite naše servisné služby Land Rover:

Online Reservation Icon

ONLINE OBJEDNANIE DO SERVISU

Náš portál pre online objednanie vám poskytuje flexibilitu, pomocou ktorej si riadite veci sami. Umožňuje vám objednať svoje vozidlo u vybraného predajcu podľa toho, kedy vám to vyhovuje, či už ide o plánovaný servis, alebo inú údržbu vozidla.

vehicle check symbol

MOBILITA

Keď objednáte svoje vozidlo Land Rover do servisu alebo na akúkoľvek inú prácu technickej údržby, získate prístup k celej škále praktických možností mobility, ktoré sa vám môžu hodiť. Pripojenie Free Wi-Fi a príjemné prostredie vám  spríjemnia chvíle čakania. Prípadne môžete využiť náhradné vozidlo alebo službu vyzdvihnutia a doručenia vozidla („Collect and Deliver“)*.

Service History Icon

ONLINE SERVISNÁ HISTOŔIA

Autorizovaný servis Land Rover zaeviduje všetky záznamy servisnej histórie (vrátane všetkých plánovaných servisných prehliadok a s nimi súvisiacich položiek) do online portálu, ktorý je prístupný kdekoľvek a v ktorejkoľvek chvíli*. To znamená, že ak budete chcieť svoje vozidlo napríklad predať, budete mať jednoduchý a pohodlný prístup k svojim záznamom.

Vehicle plus symbol

BEZPLATNÁ KONTROLA STAVU VOZIDLA

Pri každej návšteve autorizovaného servisu Land Rover vám vykonajú bezplatnú 32-bodovú kontrolu technického stavu vášho vozidla a výsledky sprostredkujú formou videa v našom systéme, aby ste si aj vy mohli pozrieť stav svojho vozidla. Zároveň skontrolujú, či sú všetky systémy vášho vozidla aktuálne a používajú najnovší softvér.

Service Promise Logo

CERTIFIKOVANÍ TECHNICI

Naši technici absolvujú dôkladné a pravidelné technické školenia a certifikácie. Používajú len originálne technológie, nástroje a vybavenie, ktoré sú špeciálne určené pre vaše vozidlo.

Service Promise Logo

ČISTENIE VOZIDLA

Aby bola vaša skúsenosť so servisom pre vás rovnako osviežujúca ako pre váš Land Rover, vaše vozidlo vám bezplatne umyjeme a povysávame.

Service Promise Logo

ZÁRUKA NA DIELCE A PRÁCU

Kvalitu originálnych dielcov potvrdzujeme 12/24-mesačnou zárukou na dielce i prácu.

Service Promise Logo

ORIGINÁLNE DIELCE LAND ROVER

Originálne dielce Land Rover sú navrhnuté, testované a vyrobené podľa štandardov výrobcu a ich použitie zaručuje kvalitu, spoľahlivosť a optimálnu životnosť.

Service Promise Logo

TRANSPARENTNÁ CENOVÁ PONUKA

Naši prijímací technici dbajú o to, aby ste plne porozumeli každej práci, ktorú je potrebné vykonať na vašom vozidle. Zachovávajú úplnú transparentnosť všetkých nákladov na dielce a prácu.

*Online služby podliehajú registrácii a online prístupu. Všetky možnosti a služby servisu závisia od dostupnostia zmluvnýcgh podmienok.

 

Zavisí od dostupnosti u konkrétneho predajcu.