UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

DOKONALÝ SPÔSOB NABÍJANIA

Ak chcete získať najrýchlejší spôsob domáceho nabíjania a maximum pohodlia pri nabíjaní plug-in hybridného vozidla (PHEV) Land Rover, odporúčame vám odborne namontovanú domácu nabíjačku – tiež známa ako nástenná nabíjačka alebo domáca nabíjacia stanica.

Naši odporúčaní poskytovatelia riešení pre domáce nabíjanie vám pomôžu overiť vhodnosť vašej nehnuteľnosti ešte pred samotnou kúpou vozidla. Montáž môže závisieť od rôznych faktorov, ako je napríklad vek nehnuteľnosti, dostupnosť súkromného parkovania mimo ulice a vhodný napájací zdroj.

ŠTYRI JEDNODUCHÉ KROKY MONTÁŽE

1.VYBERTE SI POSKYTOVATEĽA

Ak chcete začať proces montáže nástennej nabíjačky, miestny predajca vozidiel Land Rover vám pomôže vybrať si z našich troch odporúčaných partnerov pre domáce nabíjanie: Andersen, BP Pulse alebo Pod Point.

2. VYPLŇTE PRIESKUM VHODNOSTI

Pomocou rýchleho prieskumu stanoví poskytovateľ nabíjacieho riešenia vhodnosť vášho domova pre nástennú nabíjačku. Medzi všeobecné požiadavky patrí parkovanie mimo ulice a vhodný napájací zdroj.

3. DOHODNITE SI TERMÍN MONTÁŽE

Dohodnite si u zvoleného poskytovateľa termín montáže ešte pred termínom dodania vozidla.

4. PRIPRAVTE SA NA SPUSTENIE NABÍJANIA

Keď nadíde dohodnutý termín montáže, zvolený poskytovateľ vám namontuje nástennú nabíjačku a vysvetlí vám základy nabíjania.

NAŠI ODPORÚČANÍ PARTNERI PRE DOMÁCE NABÍJANIE

Nadviazali sme partnerstvo s tromi poskytovateľmi nástenných nabíjačiek, ktorých schválil úrad OLEV, aby sme vám pohli ponúknuť čo najkomplexnejšie možnosti nabíjania a čo najkratší čas na realizáciu montáže vo vašom regióne. Rýchle a inteligentné nástenné nabíjačky od spoločností Andersen, BP Pulse a Pod Point sa štandardne dodávajú s 3-ročnou zárukou a odporúčajú sa pre svoju kvalitu a spoľahlivosť.

 

Ak bývate v byte alebo v podnájme, môžete ušetriť až 350 libier z nákladov na nabíjaciu stanicu vďaka štátnemu príspevku na

nabíjacie stanice pre elektromobily.

ANDERSEN

Ponúka nádherne spracované udržateľné povrchy, skrytý nabíjací kábel a zástrčku, ako aj 96 farebných kombinácií kovu a dreva, aby ste si mohli zvoliť vhodný štýl pre svoj domov. Nástenná nabíjacia stanica A2 od spoločnosti Andersen ponúka neprekonateľný luxusný vzhľad, pričom na hlavných ostrovoch Spojeného kráľovstva zahŕňa i montáž skúsenými technikmi firmy.

Nabíjačku s káblom, výkonom 7 kW a 3-ročnou zárukou si môžte nechať namontovať už od 1 499 libier (vrátane DPH).

BP PULSE

Spoločnosť BP Pulse, založená v roku 2008, je jedným z mála poskytovateľov kompletných nabíjacích riešení v Spojenom kráľovstve. Nová nástenná nabíjacia stanica od spoločnosti BP Pulse zahŕňa 3-mesačné predplatné do verejnej nabíjacej siete BP Pulse a bezplatné nabitie na 400 km.

Nabíjačku s káblom, výkonom 7 kW a 3-ročnou zárukou si môžte nechať namontovať už od 1 029 libier (vrátane DPH).

POD POINT

Spoločnosť Pod Point patrí medzi popredných poskytovateľov nabíjacích riešení pre elektromobily v Spojenom kráľovstve, kde už namontovala vyše 100 000 domácich nabíjacích staníc. O jej kvalitách svedčí aj hodnotenie spokojnosti zákazníkov na úrovni 4,6 z 5 hviezdičiek.

Nabíjačku s káblom, výkonom 7 kW a 3-ročnou zárukou si môžte nechať namontovať už od 889 libier (vrátane DPH).

DOMÁCE NABÍJAČKY PRE AUTÁ MAJÚ STÁLE VIAC A VIAC VÝHOD

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ ELEKTRICKÉ MODELY

NABÍJANIE VOZIDLA PHEV

Zistite všetko, čo potrebujete vedieť o nabíjaní vozidla PHEV doma alebo v cieli cesty, počnúc časmi nabíjania až po ušetrené náklady.

NABÍJANIE MIMO DOMU

Nabíjanie v cieli cesty predstavuje skvelý spôsob, ako zabezpečiť včasné dobitie vozidla mimo domu. Zistite, kde tak môžete urobiť a ako za to zaplatíte.

* Na základe viac ako 30 000 recenzií zo stránky reviews.co.uk

 

1 Kompatibilné len so smartfónmi. Závisí od dostupnosti platforiem tretích poskytovateľov na trhu a mobilného signálu.