DOKONALÝ SPÔSOB NABÍJANIA

Pre najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob nabíjania odporúčame nabíjanie doma prostredníctvom profesionálne nainštalovanej domácej nabíjačky – známej aj ako "wall box" alebo domáci nabíjací port.

Pred kúpou vozidla vám naši odporúčaní poskytovatelia domáceho nabíjania pomôžu overiť vhodnosť vašej nehnuteľnosti. Inštalácia môže závisieť od rôznych faktorov vrátane veku vašej nehnuteľnosti, dostupnosti súkromného parkovania mimo ulice a vhodného napájania.

ŠTYRI JEDNODUCHÉ KROKY MONTÁŽE

Charging Illustration Icon

1.VYBERTE SI POSKYTOVATEĽA

Ak chcete začať proces montáže nástennej nabíjačky, miestny predajca vozidiel Land Rover vám pomôže vybrať si z našich odporúčaných partnerov pre domáce nabíjanie.

Illustartion Icon

2. VYPLŇTE PRIESKUM VHODNOSTI

Pomocou rýchleho prieskumu stanoví poskytovateľ nabíjacieho riešenia vhodnosť vášho domova pre nástennú nabíjačku. Medzi všeobecné požiadavky patrí parkovanie mimo ulice a vhodný napájací zdroj.

3. DOHODNITE SI TERMÍN MONTÁŽE

Dohodnite si u zvoleného poskytovateľa termín montáže ešte pred termínom dodania vozidla.

Charging Icon

4. PRIPRAVTE SA NA SPUSTENIE NABÍJANIA

Keď nadíde dohodnutý termín montáže, zvolený poskytovateľ vám namontuje nástennú nabíjačku a vysvetlí vám základy nabíjania.

DOMÁCE NABÍJAČKY PRE AUTÁ MAJÚ STÁLE VIAC A VIAC VÝHOD

POKRAČOVAŤ V SKÚMANÍ ELEKTRICKÝCH A ELEKTRICKÝCH HYBRIDNÝCH VOZIDIEL

NABÍJANIE

Oboznámte sa so všetkým, čo potrebujete vedieť o nabíjaní vozidla doma alebo vo svojom cieli, od časov nabíjania až po úsporu nákladov.

Range Rover evoque charging at the phev station point

VEREJNÉ NABÍJANIE EV

Nabíjanie v cieli je skvelý spôsob, ako včasne dobiť vozidlo mimo domova. Zistite, kde tak môžete urobiť a ako za to zaplatiť.

1 Kompatibilné len so smartfónmi. Závisí od dostupnosti platforiem tretích poskytovateľov na trhu a mobilného signálu.