OVERENÉ A PRIPRAVENÉ

Predstavujeme originálne zimné kolesá Land Rover a schválené pneumatiky.

Aby získali status "Schválené", boli testované do extrémov v najnehostinnejších chladných a vlhkých prostrediach na svete. Ak dokážu fungovať tam, zvládnu aj vaše zimné dochádzanie.

TESTOVANIE VO VYSOKÝCH RÝCHLOSTIACH NA OKRUHU

Pre zaistenie čo najlepšej priľnavosti aj v silnom daždi.

TEPLOTNÉ SKÚŠKY

Dôkaz, že naše kolesá vydržia teploty od -40°C do 80°C a podmienky 100% relatívnej vlhkosti.

TEST OBRUBNÍKOM

Narážaním do obrubníkov vysokých 150 mm v rýchlosti 40 km/h zabezpečí, že kolesá odolajú neúmyselným nárazom a zachovajú si štrukturálnu integritu.

SCHVÁLENÉ EÚ

Zimné pneumatiky schválené spoločnosťou Land Rover nesú dve známky kvality, ktoré sú štandardizované, kontrolované a schválené orgánmi EÚ – nápis „M+S“ a ikonu hory s tromi vrcholmi a snehovou vločkou – spĺňajúce výkonnostné normy za nepriaznivého počasia.

BLATO + SNEH

Označenie „M+S“ na bočnici pneumatiky naznačuje, že pneumatika je podstatne vhodnejšia na mokrú a klzkú vozovku ako letné pneumatiky.

IKONA HORY S TROMI VRCHOLMI A SNEHOVOU VLOČKOU

Pneumatiky označené ikonou hory s tromi vrcholmi a snehovou vločkou sú navrhnuté tak, aby zostali pružné pri teplotách pod 7 °C. Ponúkajú vynikajúci brzdný výkon a priľnavosť v zákrutách na mokrom aj drsnom ľade, mäkkom, tvrdom aj kašovitom snehu, pričom si zachovávajú vynikajúcu priľnavosť na mokrom alebo suchom asfalte.

Extreme crop of the tyre
Autoplay Start
Autoplay Stop

OZVITE SA NÁM

Vyberte si s istotou ten správny rozmer zimných kolies a pneumatík pre vaše vozidlo. Porozprávajte sa s naším tímom ešte dnes.

PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobte si svoj Land Rover pomocou širokej škály príslušenstva špeciálne navrhnutého pre vaše vozidlo.

PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobte si svoj Land Rover pomocou širokej škály príslušenstva špeciálne navrhnutého pre vaše vozidlo.

*Výsledky testov založené na porovnaní letných a zimných pneumatík namontovaných na Land Rover Range Rover Evoque pri jazde na upravenom ľadovom povrchu rýchlosťou 100 km/h.