YOUR CURRENT BUILD

Ready to make this your new Land Rover?

„Vaše útočisko na kolesách“​

VANITY FAIR ES

PRIEKOPNÍK INOVÁCIÍ

Poháňaný hybridnou technológiou, zošľachtený najnovšími komfortnými prvkami a plne pripojeným informačno-zábavným systémom. Range Rover Velar stelesňuje našu víziu budúcnosti s nekompromisným prístupom k inováciám.

VÝKON ELEKTRIFIKOVANÉHO POHONU

S certifikovaným dojazdom na čisto elektrický pohon až do 65 km††, plug-in hybrid (PHEV) ponúka hospodárnu jazdu s úžasnou ľahkosťou a schopnosť dobiť akumulátor z 0 na 80 % za 30 minút vďaka rýchlemu nabíjaniu jednosmerným prúdom.

INŠPIRÁCIA

Tieto konfigurácie, odborne našpecifikované našimi dizajnérmi, sú vyjadrením dokonalej rovnováhy medzi nenútenou eleganciou a komfortom. Sú pripravené pre vás, stačí si len vybrať a objednať.

VÝBER MODELOV

Svoju cestu začnite výberom niektorého z našich jedinečných modelov.

Range Rover Velar with glass background

RANGE ROVER VELAR AUTOBIOGRAPHY

 

Nezameniteľný výraz sofistikovanej elegancie.

Range Rover Velar with glass background

RANGE ROVER VELAR DYNAMIC HSE

 

Vizuálne zdôrazňuje redukcionistický vzhľad s nádychom majestátnosti. ​

Range Rover Velar with glass background

RANGE ROVER VELAR DYNAMIC SE

 

Vizuálne zvýrazňuje redukcionistický vzhľad.

Range Rover Velar with glass background

RANGE ROVER VELAR S

 

Range Rover Velar v jeho najčistejšej podobe.

PRESKÚMAJTE RANGE ROVER VELAR

Range Rover Velar with glass background

REDUKCIONISTICKÝ DIZAJN

Prejav modernosti. Podmanivý svojou jednoduchosťou.

 Display shown of range rover velar

MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Sebaistotu vzbudzujúce technológie zlepšujú každú jazdu.

Range Rover velar of interior seat leathers

MODERNÝ LUXUS

Pokrokový komfort poskytuje ešte viac kultivovanosti Range Roveru. 

Parked Range Rover velar charging at the phev station point

VÝKON ELEKTRIFIKOVANÉHO POHONU

Úchvatná dynamika jazdy a pôsobivá šírka záberu schopností.

††Zobraziť údaje WLTP

Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ pri plne nabitom akumulátore. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty CO2,spotreby paliva či energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných diskov kolies a príslušenstva, aktuálnych podmienok na trase a stavu akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.

 

Časy nabíjania sa líšia v závislosti od mnohých faktorov, okrem iného napríklad od veku, stavu, teploty a aktuálnej úrovne nabitia akumulátora, použitého zariadenia a dĺžky trvania nabitia.

 

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.

 

Po zvolení iného stupňa výbavy môžu byť štandardné prvky nahradené inými prvkami. Štandardné prvky sa môžu líšiť aj podľa typu motora a prevodovky.

 

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (modelu a pohonnej jednotky), alebo si môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

 

Funkcie vozidla by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

 

Funkcie, voliteľné prvky a služby tretích strán v rámci systémov Pivi a InControl a ich dostupnosť budú závisieť od jednotlivých trhov – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu vozidiel Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.