REDUKTÍVNY DIZAJN

MODERNÉ TECHNOLÓGIE

 Display shown of range rover velar

PIVI PRO NOVEJ GENERÁCIE

Náš ocenený informačno-zábavný systém Pivi Pro1 obsahuje všetky ovládacie prvky na 11,4" dotykovej obrazovke so zaobleným sklom. Vytvára tak čistú elegantnú palubnú dosku s intuitívnym nastavovaním hlasitosti, klimatizácie a sedadiel. 

Range Rover Velar infotainment system.

3D PRIESTOROVÝ KAMEROVÝ SYSTÉM

Zbaví vás stresu za volantom pri rôznych situáciách. 3D priestorový kamerový systém poskytuje výhľad do okolia vozidla v uhle 360°, čo uľahčuje manévrovanie v tesných priestoroch.

Range Rover Velar montage of map display

INTUITÍVNE DISPLEJE PRE VODIČA

So systémom Pivi Pro1dokonale spolupracuje 12,3” interaktívny digitálny prístrojový panel s možnosťou prispôsobenia zobrazovania informácií. Projekčný „Head-up“ displej premieta dôležité informácie o vozidle a jazde na čelné sklo do priestoru pohľadu vodiča.

Meridian Surrounding Sound System

REALISTICKÝ ZVUK

Realistický zvukový zážitok. Výkonný audiosystém MeridianTM Signature dosahuje vysokú vernosť reprodukcie hudby vďaka až 23 reproduktorom a zosilňovaču s výkonom 1300 W.

Range Rover Velar infotainment touch screen display

PRAKTICKÉ ONLINE FUNKCIE

Paket Online Pack2 poskytuje dokonalú konektivitu s prístupom k integrovaným aplikáciám ako je Spotify. Bezdrôtové aktualizácie softwaru (SOTA) zabezpečujú, že vaše vozidlo je vždy aktualizované. 

Range Rover Velar wireless charging device

BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE

Technológia bezdrôtového nabíjania a pripájania zariadení vám umožní nabíjať kompatibilné smartfóny a minimalizovať neporiadok v kabíne.

Front view woman driving Range Rover Velar

ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA

Vyberte si z radu funkcií navrhnutých tak, aby boli jazda aj parkovanie jednoduchšie a bezpečnejšie. O to, aby bol váš zážitok z jazdy čo najlepší, sa postarajú mnohé inovatívne technológie.

MODERNÝ LUXUS

VÝKON ELEKTRIFIKOVANÉHO POHONU

Parked Range Rover velar charging at the phev station point

ELEKTRICKÝ HYBRID

Range Rover Velar s plug-in hybridným pohonom (PHEV) ponúka spojenie výhod z každej stránky. Jeho hybridný pohon využíva kombináciu 105 kW elektromotora a zážihového motora Ingenium. Vychutnajte si hladkú jazdu na elektrinu s certifikovaným dojazdom až do 65 km††.

Running velar outside of glass House

MILD HYBRID

Mild hybridné motory v modeli Range Rover Velar rekuperujú, ukladajú a opätovne využívajú energiu, ktorá by sa inak pri spomaľovaní stratila. Táto technológia je k dispozícii pre celý rad naftových a benzínových pohonných jednotiek.

TECHNICKÉ PARAMETRE ELEKTRICKÉHO HYBRIDNÉHO MODELU (PHEV) 

DOJAZD NA ELEKTRIKU PODĽA WLTP (AŽ DO) 

65

KM††

Očakávaný dojazd v reálnych podmienkach je do 51 km.

EMISIE CO2 (od)

38

G/KM††

Nulové emisie v režime EV.

NABÍJANIE NA VEREJNÝCH STANICIACH (od)

30

MINÚT

Rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom z 0 na 80 % za 30 minút

NABÍJANIE DOMA (od)

2,5

HODÍN

Až na 100 percent pri použití domácej nabíjačky na striedavý prúd s výkonom 7 kW.

SCHOPNOSTI VZBUDZUJÚCE DÔVERU

DYNAMIKA JAZDY

Vďaka monitorovaniu pohybov karosérie a volantu 500-krát za sekundu zaručuje systém adaptívnej dynamiky stabilnú jazdu a optimálnu kontrolu nad vozidlom. Systém konfigurovania jazdných vlastností vám umožňuje zvoliť si nastavenia podvozka a pohonnej sústavy podľa vášho jazdného štýlu.

OPTIMÁLNA TRAKCIA

Či už jazdíte po prašných cestách alebo šmykľavých asfaltkách, inteligentný pohon všetkých kolies (AWD) so systémom Intelligent Driveline Dynamics (IDD) sa postará o vhodné rozdelenie krútiaceho momentu medzi prednú a zadnú nápravu v záujme optimálnej trakcie za každých podmienok.

ADAPTABILNÉ TECHNOLÓGIE

Vylepšený zážitok z jazdy na spevnených cestách ponúka režim Dynamic systému Terrain Response 2. Jazdu v teréne zas uľahčuje systém All Terrain Progress Control, ktorý automaticky udržiava konštantnú rýchlosť. Vďaka technológii Advanced Tow Assist, ktorá zbavuje vodiča stresu pri cúvaní, bude jazda s prívesom hračkou.

Range Rover Velar Intelligent Driveline Dynamics
Range Rover Velar X-ray view
Range Rover Velar running on mountain road
Autoplay Start
Autoplay Stop

PRISPÔSOBENÝ NA MIERU

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

Range Rover Velar with glass background

MODELY A ŠPECIFIKÁCIE

Pozrite si kompletný modelový rad a špecifikácie.

Range Rover Velar with glass background

RANGE ROVER VELAR​

Sofistikovaná elegancia.

††Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ pri plne nabitom akumulátore. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty CO2,spotreby paliva či energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných diskov kolies a príslušenstva, aktuálnych podmienok na trase a stavu akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.

 

Časy nabíjania sa líšia v závislosti od mnohých faktorov, okrem iného napríklad od veku, stavu, teploty a aktuálnej úrovne nabitia akumulátora, použitého zariadenia a dĺžky trvania nabitia.

 

1Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover.

2Môžu platiť zásady férového používania. Súčasťou štandardnej výbavy je predplatné na 1 rok, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období. Informácie vám poskytne predajca vozidiel Land Rover.

3Výskum Texcell, 2020 vykonaný pre spoločnosť Panasonic a jej výsledok.

 

Po zvolení iného stupňa výbavy môžu byť štandardné prvky nahradené inými prvkami. Štandardné prvky sa môžu líšiť aj podľa typu motora a prevodovky.

 

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (modelu a pohonnej jednotky), alebo si môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

 

Funkcie vozidla by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

 

Funkcie, voliteľné prvky a služby tretích strán v rámci systémov Pivi a InControl a ich dostupnosť budú závisieť od jednotlivých trhov – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu vozidiel Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.

 

Apple CarPlay® je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky pre koncového používateľa Apple Inc.

Android AutoTM je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

App Store je ochranná známka spoločnosti Apple Inc.

Google Play Store je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

MeridianTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. TrifieldTM a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.