POSÚVANIE LIMITOV

Špičkové inovácie v kombinácii s technológiami SUV vozidiel, prvými svojho druhu na svete. Hovoriť o zvýšenom výkone ani zďaleka neodzrkadľuje realitu, je za tým omnoho viac.

Rear view of Range Rover Sport SV driving

REVOLUČNÁ DYNAMIKA

Dokonalý výkon sprevádza nekompromisné pohodlie. Systém vzduchového odpruženia 6D Dynamics prakticky eliminuje nakláňanie dopredu, dozadu aj do strán. Táto technológia pre vozidlá SUV, prvá svojho druhu na svete, dopĺňa prepracovaný podvozok modelu Range Rover Sport SV EDITION ONE, aby sa mohol prejaviť jeho úplný dynamický potenciál.

Crop of the Range Rover Sport Wheel

ULTRAĽAHKÝ MATERIÁL

Ultraľahké 23-palcové karbónové disky kolies sú použité po prvýkrát v sériovej výrobe vozidiel. Vďaka nim sa dosiahlo zníženie hmotnosti o viac ako 40 percent v porovnaní s odlievanou zliatinou. Zadné pneumatiky sú najširšie, aké boli kedy namontované na vozidlá Range Rover. Tieto pneumatiky bez námahy premieňajú výkon na trakciu, zatiaľ čo šírka predných pneumatík je optimalizovaná pre maximálne presné ovládanie.

Range Rover Sport Brake

ŠPIČKOVÉ BRZDENIE

Špeciálne navrhnuté predné strmene „Octyma“, najväčšie, aké boli kedy namontované na vozidlá Range Rover, maximalizujú brzdnú účinnosť a zároveň minimalizujú opotrebovanie. Karbón-keramické brzdné kotúče (CCB) poskytujú maximálny brzdný výkon so zlepšenou odolnosťou voči vysokým teplotám, dlhšou životnosťou a celkovou úsporou hmotnosti 34 kg.

Range Rover Sport interior dashboard and infotainment system.

OBJAVTE CELKOVÝ POTENCIÁL REŽIMU SV

Aktivujte režim SV pomocou podsvieteného tlačidla na volante. Vozidlo sa nastaví na tento režim tým, že sa zníži o 15 mm k zemi. Teraz môžete cítiť rýchlejšiu odozvu na pridanie plynu, rýchlejšie radenie prevodových stupňov, váhu riadenia vo svojich rukách a takisto počuť zosilnený zvuk z výfuku.

Range Rover Sport Exhaust

VÝRAZNÝ ZVUK

Aktívny výfukový systém poskytuje nielen charakteristický zvuk, ktorý je synonymom pre vysokovýkonné vozidlá označené značkou SV, ale zabezpečuje aj optimálny tepelný manažment, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou špičkového výkonu. Výfuk štvorkolky je zahalený ozdobným rámom z nehrdzavejúcej ocele a má povrchovú úpravu z uhlíkového kompozitu.

Side view of Range Rover Sport

VÝKONNÝ A S OKAMŽITOU ODPOVEĎOU

Špeciálne vyladený 4,4-litrový motor V8 s výkonom 635 koní s dvojitým turbodúchadlom sa stará o to, že Range Rover Sport nie je len najvýkonnejší, ale aj najrýchlejší Range Rover všetkých čias. Tento motor sa stará o okamžitú odozvu vozidla s výnimočnými jazdnými vlastnosťami a poskytuje špičkový výkon efektívnejšie než kedykoľvek predtým.

Range Rover SV view of seat

MODERNÉ POHODLIE

Ľahký dizajn sedadiel kombinuje tkaniny UltrafabricsTM s 3D ekologickou priadzou, aby sa dosiahlo skutočné moderné pohodlie a výkon.

Range Rover SV interior dashboard

SILA VO VAŠICH RUKÁCH

Preneste výkon do vašich končekov prstov. Volant je navrhnutý tak, že má výrazné palcové úchopy a inovatívne priehľadné riadiace páčky s podsvietením okrajov pre lepšiu hmatateľnosť. Stlačte tlačidlo režimu SV, aby sa mohol naplno prejaviť skutočný potenciál vozidla. Kabína sa zrazu ocitne zahalená do okolitej červenej žiary.

Range Rover SV automatic gear box

PRECÍZNE DETAILY

Prepracovanosť v každom detaile. Range Rover Sport SV EDITION ONE je vybavený čiernou keramickou povrchovou úpravou na kľúčových dotykových bodoch, takže budete mať pocit, ako by ste sa dotýkali hladkých diamantových luxusných hodiniek.

VYBERTE SI SVOJ NOVÝ RANGE ROVER SPORT SV

Model Range Rover Sport SV EDITION ONE je k dispozícii v troch charakteristických farebných odporúčaniach, pričom každé z nich má jedinečné označenie na stredovej konzole, prednom rozdeľovači, nášľapných plochách a svetlách do dverí, ktoré vytvárajú jedinečný nápis Land Rover po ich otvorení.

Front view of Range Rover SV

CARBON BRONZE MATTE

Asertívna prítomnosť. K dispozícii v exkluzívnom vonkajšom laku Carbon Bronze Matte s kapotou z uhlíkového kompozitu vo farbe karosérie, 23-palcovými kolesami z uhlíkového kompozitu v prevedení Satin Grey Tint a interiérom vybaveným tkaninami UltrafabricsTM v odtieňoch Grey a Ebony.

Front view of Range Rover SV

OBSIDIAN BLACK GLOSS

Uhladená estetika. K dispozícii v lesklom čiernom vonkajšom laku Obsidian Black Gloss s kapotou Exposed Gloss z uhlíkového kompozitu, 23-palcovými lesklými kolesami z uhlíkového kompozitu a interiérom z v odtieni Light Cloud a koži Ebony.

Front view of Range Rover SV

FLUX SILVER GLOSS

Čistý dizajn, zbavený všetkých nepotrebných detailov. K dispozícii v striebornom lesklom vonkajšom laku Flux Silver Gloss s kapotou Exposed Gloss z uhlíkového kompozitu, 23-palcovými kovanými šedými kolesami a interiérom v odtieni Rosewood a koži Ebony.

POKRAČUJTE V SKÚMANÍ

SV Logo

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Unikátne vozidlá Land Rover.

rear view of Range Rover Sport driving through mountain road

PRESKÚMAJTE RANGE ROVER SPORT

Posunutý na novú úroveň.

Red Range Rover Sport

MODELY A TECHNICKÉ PARAMETRE 

Pozrite si celý modelový rad a technické údaje.