RANGE ROVER HOUSE

Domov nových zážitkov

RANGE ROVER HOUSE

Keďže chceme ponúknuť viac ako zážitok z jazdy, vytvorili sme na niektorých z najexkluzívnejších miest na svete dokonalý priestor, ktorý odráža spôsob života značky Range Rover. Pri tom sme samozrejme mysleli aj na udržateľnosť a rešpekt k našej planéte a podporili sme miestne komunity a podniky.

ZÁŽITOK

Všetky vybrané miesta majú za cieľ inšpirovať a sú definované dokonalosťou, ktorú poskytujú našim hosťom. Čakajú na vás jedinečné zážitky, ktoré potešia zmysly, sofistikovaný dizajn, personalizované služby, exkluzívne spolupráce s výraznými partnermi, exkluzívne kurzy a gastronomické zážitky.

LOKALITA

Range Rover Houses sa otvárajú na niektorých z najunikátnejších miest na svete. Od malebného pobrežia Francúzska a Grécka až po okúzľujúcu prírodu Courmayeur. Dovoľte nám predstaviť vám spôsob života značky Range Rover. 

Autoplay Start
Autoplay Stop

ZAŽITKY PRE VŠETKY ZMYSLY

Range Rover pre našich hostí starostlivo pripravil sériu zážitkov, ktoré stelesňujú našich 6 Range Rover zmyslov. Naučte sa vnímať a prežívať luxus, remeselnú zručnosť a pôžitkárstvo.

ZVEDAVOSŤ

Ponorte sa do inšpiratívnych príbehov o precíznosti, remeselnej zručnosti, technológii, wellness, spoločenskej zodpovednosti a pôžitkárstve.

KREATIVITA

Pozdvihnite svoj zmysel pre inovácie a vytvorte jedinečné majstrovské diela na exkluzívnych workshopoch s renomovanými luxusnými značkami.

UČENIE SA

Prehĺbte svoje vedomosti a zručnosti prostredníctvom exkluzívnych dizajnových kurzov s našimi najskúsenejšími odborníkmi.

PÔŽITOK

Vychutnajte si gastronomické potešenie, ochutnávky šampanského a párovanie luxusných ingrediencií.

ZÁŽITOK

Nechajte sa unášať opojnou krásou a vôňami našej súkromnej ružovej škôlky.

PREKVAPENIE

Oddajte sa svojim vášňam a pocíťte, že patríte k niečomu väčšiemu, jedinečnému a nezabudnuteľnému.

RANGE ROVER HOUSES

Range Rover Houses vyrastajú po celom svete a samozrejme aj v Európe. Od malebného pobrežia Francúzska a Grécka až po dizajnovo orientované prostredie Hamburgu alebo okúzľujúcu prírodu v Courmayeur. Dovoľte nám predstaviť vám spôsob života značky Range Rover. 

LOKALITA

Tento Range Rover House ukrytý v pokojných kopcoch Super-Cannes ponúka ohromujúci výhľad na more z každej perspektívy.

HOUSE

Range Rover House Côte d’Azur je vyjadrením duše značky Range Rover a nachádza sa v modernej vile so sofistikovaným dizajnom, nádhernými priestormi na relaxáciu a kúzlom Stredozemného mora.

VOZIDLÁ

Range Rover House Côte d’Azur bude javiskom debutu prvého modelu z limitovanej kolekcie piatich exkluzívnych modelov Range Rover Sport SV: Range Rover Sport SV Gaea Curation.

LOKALITA

Prirodzené splynutie s malebnou krajinou bielych domov, starých veterných mlynov a kozmopolitnou atmosférou Aleomandry.

HOUSE

Range Rover House Mykonos sa nachádza na pokojnom pozemku, ktorý prepája útulné zemité interiéry so sofistikovaným dizajnom a krásou prírody.

VOZIDLÁ

Range Rover House Mykonos bude miestom, kde sa môžete zblízka zoznámiť s našimi najexkluzívnejšími vozidlami Range Rover.