VÝNIMOČNÝ PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Všetkým, ktorí hľadajú to najlepšie z individualizovaného luxusu, predstavujeme našu exkluzívnu zákazkovú službu, SV Bespoke. Na tomto plátne, kde sa vám otvára svet plný možností, môžete vytvoriť Range Rover, ktorý do najmenšieho detailu definuje vašu osobnosť. Vaša vízia je naša vízia.

FARBA, KTORÁ VÁS UCHVÁTI

Ak máte záujem o výraznú, osobnú farbu, nič sa nevyrovná našim voliteľným zákazkovým lakom SV Bespoke, prémiovej palete SV Bespoke a našej exkluzívnej službe prispôsobenia farby podľa vzoru od tímu SV Bespoke.

Prémiová paleta SV Bespoke poskytuje na výber 14 dodatočných farieb v lesklej úprave (s vybranými odtieňmi v matnej úprave) vrátane pôvabnej modrej Constellation Blue a nenápadnej čiernej Ligurian Black.

Služba prispôsobenia farby podľa vzoru od tímu SV Bespoke umožňuje zrealizovať i tie najosobnejšie požiadavky. Vďaka takmer nekonečným možnostiam prispôsobiť sa akejkoľvek farbe môže byť váš Range Rover rovnako jedinečný ako svet okolo vás. Absolútne originálny. Vierohodne váš.

Prémiová paleta SV Bespoke a naša exkluzívna služba prispôsobenia farby podľa vzoru sú dostupné aj pre vybrané vozidlá Range Rover mimo portfólia SV.

VOZIDLÁ OD TÍMU SV BESPOKE

Representation of New Range Rover on gradient background

NOVÝ RANGE ROVER

Vytvorte si vlastnú výnimočnú interpretáciu luxusu a prispôsobenia modelu Range Rover.

Range Rover Sport Representation Of On Gray Background

NOVÝ RANGE ROVER SPORT

Inštinktívny, dramatický, nekompromisný.

ZAČNITE ZÁKAZKOVÝ PROCES PRE SVOJE VOZIDLO SV

Preskúmajte svoj vkus a tvorivosť prostredníctvom kombinácie inšpirujúcich farieb, starostlivo vyberaných materiálov a premyslených návrhov od lokálneho tímu SV.