FUNKCIE SYSTÉMU CONNECT PRO

SYSTEM FOR SERVICES

SYSTÉM PRO SERVICES

Služby Pro Services sú jedinečné online navigačné služby, ktoré sú k dispozícii ako súčasť balíka Connect Pro pre systém Touch Pro.

Close View of Range Rover Dashboard with Wifi

WI-FI HOTSPOT

Funkcia Wi-Fi hotspot prináša do vášho vozidla 3G Wi-Fi hotspot, aby cestujúci mohli na internet pripojiť až 8 zariadení.

REMOTE PREMIUM FUNCTION

FUNKCIA REMOTE PREMIUM

Je kompatibilná s väčšinou smartfónov so systémom Android aj Apple iOS a umožňuje komunikovať s vozidlom Land Rover z ľubovoľného miesta na svete.**

infotainment screen and iPhone

SYSTÉM INCONTROL APPS

Funkcia InControl Apps predstavuje interaktívnu súpravu aplikácií optimalizovaných pre vozidlá, ktoré umožňujú prehrávanie multimédií, služby založené na cloudových a lokálnych službách a ďalšie - cez USB port.*

FUNKCIE SYSTÉMU CONNECT

Close View of Range Rover Dashboard with Wifi

WI-FI HOTSPOT

Funkcia Wi-Fi hotspot prináša do vášho vozidla 3G Wi-Fi hotspot, aby cestujúci mohli na internet pripojiť až 8 zariadení.

REMOTE PREMIUM FUNCTION

FUNKCIA REMOTE PREMIUM

Služby Remote Premium vám umožňujú komunikovať s vozidlom Land Rover na diaľku, pričom sú kompatibilné s väčšinou smartfónov so systémom Android aj Apple iOS.

infotainment screen and iPhone

SYSTÉM INCONTROL APPS

Funkcia InControl Apps predstavuje interaktívnu súpravu aplikácií optimalizovaných pre vozidlá, ktoré umožňujú prehrávanie multimédií, služby založené na cloudových a lokálnych službách a ďalšie - cez USB port.

FUNKCIE PROTECT

Range Rover Sports parked near house incontrol app

SLUŽBA REMOTE ESSENTIALS

Služba Remote Essentials Je kompatibilná s väčšinou smartfónov so systémom Android a Apple iOS. Umožňuje pripojiť sa k vozidlu Land Rover odkiaľkoľvek, napríklad kvôli kontrole stavu dverí alebo množstva paliva.

Emergency service button

OPTIMALIZOVANÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA LAND ROVER

Tímu Land Rover Assistance môžete zavolať priamo, napríklad ak sa vám pokazí auto. Stačí stlačiť tlačidlo na ľavej strane stropnej konzoly alebo na obrazovke Assistance (pomoc) v aplikácii Remote na smartfóne.

SOS service button

SOS EMERGENCY CALL

Ak sa pri nehode aktivujú airbagy, dokáže funkcia tiesňového volania SOS Emergency Call odoslať informácie na tiesňovú linku vrátane polohy a vytvoriť telefonické spojenie.

*Na novom modeli Range Rover Velar je systém InControl Apps dostupný len balíkom Smartphone, nie Connect Pro.

**Na novom modeli Range Rover Velar je služba Remote Premium dostupná len v balíku Remote Pack.

 

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.