INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM INCONTROL APPS

Jaguar InControl App Icon

CHOOSIC

Rýchlo vyhľadajte piesne, ktoré máte radi a zahoďte skladby, ktoré sa vám nepáčia. Postupne sa naučíme vaše preferencie, aby sme vám priniesli viac obsahu, ktorý máte radi.

tablet or Apple TV wearable.

MYTUNER PRO

Viac ako 30 000 rozhlasových staníc a 1 milión podcastov zo 120 krajín na dosah ruky - od športu až po správy, hudbu a mnoho ďalších. Vyhľadávajte stanice a podcasty podľa krajiny/mesta a žánru, vytvorte si zoznam obľúbených a počúvajte ich doma alebo v zahraničí, vo vašom aute, smartfóne, tablete alebo na Apple TV/nositeľnom zariadení.

Stitcher allows you to listen to your favourite news

STITCHER

Aplikácia Stitcher vám umožní na požiadanie počúvať obľúbené správy, komédie, športové a rozhlasové relácie. Objavte to najlepšie z NPR, CNN, Fox, BBC, WSJ, Adam Carolla, Joe Rogan, Rachel Maddow, Rush Limbaugh, Fresh Air, Freakonomics, Radiolab a viac ako 20 000 relácií, podcastov a živých staníc.

Download or stream an audiobook

AUDIOKNIHY

Prevezmite alebo počúvajte audioknihu z našej knižnice, v ktorej sa nachádza viac ako 45 000 bezplatných audiokníh vrátane bestsellerov, nových vydaní a klasiky z každého žánru.

CESTOVANIE A PRAKTICKOSŤ

The Shell Motorist app

SHELL

Aplikácia Shell Motorist vám zaistí rýchlejší a jednoduchší spôsob platenia pomocou služby mobilných platobnej služby Fill Up & Go. Funkcia vyhľadávania čerpacej stanice vás navedie na najbližšiu stanicu a umožní vám rýchlo zaplatiť za palivo bez toho, aby ste stáli v rade v obchode - pomocou služby Apple Pay alebo PayPal. Jednoducho si zvoľte, koľko chcete minúť a potvrďte číslo stojana. Potom jednoducho doplňte palivo a môžete ísť.

ACCUWEATHER

ACCUWEATHER

Aplikácia Weather for Life vám poskytne najpresnejšie informácie o počasí s funkciou Superior Accuracy™. Informácie sú dostupné pre každé miesto, s hands-free prehľadom aktuálnych poveternostných podmienok, hodinovej predpovede, výstrahy pri nepriaznivých poveternostných podmienkach a súhrn MinuteCast® - to všetko pri bezpečnej jazde a bez rozptýlenia.

Memo is the first voice recording app

VOICE MEMO

Memo je prvá aplikácia na zaznamenávanie hlasu, ktorá je špeciálne navrhnutá pre všetky momenty počas jazdy, keď potrebujete zachytiť myšlienku. Aplikácia umožňuje synchronizovať nahrávky so službami Dropbox alebo Google Drive™ a rýchle ich označiť kvôli filtrovaniu.*

Familonet answers the question

FAMILONET

Aplikácia Familonet odpovedá v okamžiku na otázku „Kde ste práve teraz?“. Je to bezplatný nástroj na posielanie správ pre rodinu, priateľov a iné malé skupiny, s ktorým jednoducho udržíte kontakt s blízkymi ľuďmi.

Genius Maps is a premium GPS

GENIUS MAPS

Aplikácia Genius Maps je špičkové navigačné riešenie GPS pre telefóny iPhone a Android. Všetky mapy sú uložené vo vašom zariadení, takže nie je potrebné platiť žiadne roamingové poplatky a batéria vydrží dlhšie. Množstvom funkcií sa aplikácia Genius Maps sa vyrovná profesionálnym navigačným systémom, alebo ich prevýši.

Sygic is an offline GPS navigation system

SYGIC

Sygic je offline GPS navigačný systém, ktorý každý deň pomáha 33 miliónom ľudí cestovať s istotou a bezpečne v 115 krajinách sveta.

attractions and cultural hotspots

CITYSEEKER

CitySeeker pôsobí ako váš osobný správca cestovných informácií a sprievodca mestom, keď ste na cestách. Preskúmajte viac ako 500 miest na celom svete vrátane hotelov, reštaurácií, atrakcií a kultúrnych bodov.

EventSeeker is your personalised

EVENTSEEKER

EventSeeker je vaša osobná služba v oblasti automobilov. Minimalizuje vyhľadávanie a maximalizuje objavovanie, takže nikdy nezmeškáte, čo sa chystá. Či už ste v meste cudzincom alebo ste domáci, aplikácia využíva vaše spoločenské a hudobné knižnice a zobrazí odporúčania podujatí v ktoromkoľvek meste, cez ktoré prechádzate.

HOTELSEEKER cutting edge icon

HOTELSEEKER

HotelSeeker vyhľadáva a ponúka ubytovanie na celom svete. Komplexný výber znamená, že nájdete ideálne miesto na prenocovanie. HotelSeeker zaručuje, že všetky záznamy budú spĺňať vaše preferencie značky, hodnotenia a nákladov.

Parkopedia is the world’s largest parking information

PARKOPEDIA

Parkopedia je najväčší poskytovateľ parkovacích informácií na svete, ktoré každý mesiac využívajú milióny vodičov on-line a prostredníctvom aplikácie pre smartfón. Parkopedia poskytuje podrobné informácie o 28 miliónoch parkovacích miestach vo viac ako 90 000 zariadeniach v 6 000 mestách v 40 krajinách sveta.

Mileage Tracker Pro

MILEAGE TRACKER PRO

Sledujte informácie týkajúce sa každodenného dochádzania s aplikáciou Mileage Tracker Pro, ktorá vám pomôže regulovať výdavky pri podnikaní. Pomocou tejto užitočnej aplikácie môžete zobraziť všetky štatistické údaje o vašich najčastejších cestách, ako napríklad dĺžku trvania, počet kilometrov a množstvo minutého paliva.

Glympse is a fast

GLYMPSE

Glympse je rýchly, bezplatný a jednoduchý spôsob, ako zdieľať polohu pomocou GPS v reálnom čase s priateľmi a rodinou.

SPRÁVY

News On Board logo icon

NEWS ON BOARD

Aplikácia News on Board využíva technológiu prevodu textu na reč a ponúka vysokokvalitný spravodajský obsah zhromaždený od popredných globálnych spravodajských agentúr, rozdelený do šiestich samostatných kategórií, aby ste držali krok so situáciou v reálnom čase aj na cestách.

Rivet Radio is the perfect companion

RIVET RADIO

Aplikácia Rivet Radio je dokonalým spoločníkom počas ranného dochádzania, v telocvični alebo na cestách. Zostaňte informovaní o všetkom, čo sa deje vo vašom svete - prijímajte miestne, celoštátne a svetové správy.

To operate Land Rover incontrol® apps™

POSTUP POUŽÍVANIA APLIKÁCIÍ INCONTROL

Po pripojení k vášmu smartfónu môžete systém InControl Apps ovládať pomocou dotykového displeja vo vozidle. Ak chcete zistiť, ako nainštalovať aplikácie InControl Apps a vyhľadať kompatibilné aplikácie, navštívte webovú stránku Land Rover alebo miestneho predajcu. Po prevzatí vybratých aplikácií pripojte svoj smartfón cez port USB vo vozidle, aby ste ich mohli ovládať prostredníctvom dotykového displeja vo vozidle.

infotainment screen

KOMPATIBILNÉ ZARIADENIA

Aplikácie InControl Apps sú k dispozícii pre väčšinu smartfónov so systémom Android a Apple iOS. Aplikácie InControl Apps fungujú bez problémov prostredníctvom dotykového displeja vo vozidle. Plánujte, objavujte a zostaňte pripojení k aplikáciám optimalizovaným pre vaše vozidlo.

*Upozorňujeme, že sme neuzatvorili žiadne úzke partnerstvo so službou Dropbox ani Disk Google, využívame iba otvorené API (otvorené rozhranie), ktoré ponúkajú obe spoločnosti. Musíme dodržiavať ich pokyny týkajúce sa značiek a loga, preto môžeme v našich opisoch aplikácií uvádzať ich služby. Bližšie informácie nájdete na stránke https://developers.google.com/drive/v3/web/branding and https://www.dropbox.com/branding

 

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.

 

Prístup k zmluvným podmienkam pre aplikáciu Jaguar InControl a dokumentom na ochranu osobných údajov. Zobraziť zmluvné podmienky