JAZDA

UŽITE SI ISTOTU VÝSTRAŽNÝCH UPOZORNENÍ A VÝSTRAH

JAZDA

UŽITE SI ISTOTU VÝSTRAŽNÝCH UPOZORNENÍ A VÝSTRAH

FUNKCIE POČAS JAZDY

Blindspot Driver Assistance

NÚDZOVÉ BRZDENIE (AUTONÓMNE NÚDZOVÉ BRZDENIE)

Dokáže rozpoznať hroziace riziko čelnej zrážky s vozidlom vpredu a zobrazí upozornenie, ktoré varuje vodiča, aby začal brzdiť. Ak vodič nezareaguje, vozidlo aktivuje brzdy a pomôže tak znížiť následky možného nárazu.*

Blindspot Driver Assistance

INTELIGENTNÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE

Keď kamery zistia nebezpečenstvo v určitom rozsahu, systém vydá zvukovú výstrahu pred kolíziou a automaticky sa aktivujú brzdy.

PARKOVANIE

VYHĽADAJTE PARKOVACIE MIESTO A ZAPARKUJTE S ĽAHKOSŤOU

PARKOVANIE

VYHĽADAJTE PARKOVACIE MIESTO A ZAPARKUJTE S ĽAHKOSŤOU

FUNKCIE PARKOVANIA

Blindspot Driver Assistance InControl Display

PARKOVACÍ ASISTENT S 360-STUPŇOVÝM ZOBRAZENÍM

Parking aid sensors on the rear, front, and sides provide real-time audible and visual feedback to indicate how close you are to obstacles.

Blindspot Parking Assistance

PARKOVACÍ ASISTENT

Your vehicle searches for and manoeuvres into both perpendicular and parallel parking spaces, while you control speed and direction.

DETEKCIA BEZPEČNÉHO VYCHÁDZANIA

Ak prichádza auto alebo v prípade iného nebezpečenstva zabliká na zadných dverách kontrolka, ktorá pomôže všetkým bezpečne vyjsť z vozidla.

** Systém núdzového brzdenia pri vysokej rýchlosti je pripravený a aktívny v rozmedzí rýchlostí od 10 km/h do 160 km/h.

 

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover.
Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.