UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM INCONTROL

TOUCH PRO DUO

Náš najnovší informačný systém Touch Pro Duo* bezproblémovo integruje dva 10" dotykové displeje s vysokým rozlíšením, ktoré umožnia jednoduchú a pohodlnú interakciu s viacerými funkciami.

TOUCH PRO

Tento inovatívny multimediálny systém je vybavený citlivým 10-palcovým dotykovým displejom, ktorý umožňuje ovládanie máp, médií a nastavení dotykom, posúvaním prstom a gestami priblíženia. Ponúka tiež inteligentné rozpoznávanie hlasu.

TOUCH

Touch je náš multimediálny a navigačný systém s 8-palcovým dotykovým displejom s intuitívnymi dotykovými gestami a ovládaním posúvaním.

FUNKCIE INFORMAČNO-ZÁBAVNÉHO SYSTÉMU

Po zvolení informačno-zábavného systému nižšie sa zobrazia jeho funkcie

TECHNOLÓGIA DUÁLNEHO ZOBRAZOVANIA

10-palcové dotykové displeje s vysokým rozlíšením umožňujú prezerať požadované informácie pri súčasnom ovládaní ďalších funkcií. Napríklad vám umožňujú komunikovať s naším pokročilým navigačným systémom na hornom displeji a zároveň ovládať telefónne hovory na spodnom.

SYSTÉM NAVIGATION PRO

Systém Connect Pro je v hierarchii nad systémom Navigation Pro a dokáže sa naučiť vaše zvyčajné trasy, aby vás informoval o doprave a predpokladanom odhadovanom čase príchodu.

AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN™

Najlepšie automobilové audiosystémy značky Meridian vo svojej triede poskytujú konzistentne výnimočnú kvalitu zvuku pre všetkých cestujúcich vo vozidle.

NOVÝ PROJEKČNÝ DISPLEJ

Tento novo zdokonalený projekčný displej má plnofarebnú grafiku vo vysokom rozlíšení kvôli optimalizovanému používaniu. Na čelnom skle sa zobrazujú kľúčové údaje o vozidle vrátane rýchlosti, prevodového stupňa a pokynov navigácie.

INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA

Voliteľný 12,3-palcový displej vodiča s vysokým rozlíšením zobrazuje množstvo informácií o jazde a údaje systémov aktívnej bezpečnosti. Umožňuje zobrazenie mapy na celej obrazovke, používanie telefónu a ovládanie ostatných médií.

DIGITÁLNA TELEVÍZIA

Funkcia digitálnej TV umožňuje vychutnať si obľúbené televízne relácie, ktoré možno sledovať na dotykovom displeji v prednej časti kabíny a na displejoch systému zábavy na zadných sedadlách.

KAPACITNÉ TLAČIDLÁ NA VOLANTE

Tlačidlá citlivé na dotyk na volante umožňujú nastaviť hlasitosť, vyhľadávať skladby a prechádzať v ponuke. Konfigurovateľné tlačidlo možno vopred nastaviť na konkrétnu funkciu, ako je napríklad cieľ „Domov“ alebo obľúbený telefónny kontakt.

RÁDIOPRIJÍMAČ DAB

Rádioprijímač DAB ponúka vylepšenú kvalitu zvuku, široký výber staníc a živé textové informácie o počúvanej stanici.

DYNAMICKÉ OVLÁDAČE

Dva nové univerzálne dynamické ovládače sa prispôsobujú používanej funkcii a zaisťujú inštinktívnosť a pohodlie otočného ovládača pre viaceré funkcie, napríklad teplotu v kabíne a systém Terrain Response.

10" DOTYKOVÝ DISPLEJ

Systém Touch Pro využíva mimoriadne citlivý dotykový displej, ktorý môžete ovládať dotykom, posúvaním prstom a gestami priblíženia na ovládanie máp, multimédií a nastavení.

MERIDIAN™ SOUND SYSTEMS

Meridian’s best-in-class car sound systems provide a consistently exceptional quality audio experience for all passengers in the vehicle.

PROJEKČNÝ DISPLEJ

Vďaka projekčnému displeju môžete očami stále sledovať cestu. Priamo na čelnom skle sa zobrazujú transparentné, relevantné informácie o jazde.

DIGITÁLNA TELEVÍZIA

Zvolené digitálne televízne kanály možno sledovať v prednej aj zadnej časti vášho vozidla Land Rover.

SYSTÉM ZÁBAVY PRE CESTUJÚCICH VZADU

Integrovaný systém zábavy pre cestujúcich vzadu ponúka 2 samostatné 8- alebo 10-palcové displeje v predných opierkach hlavy s bezdrôtovými diaľkovými ovládačmi a slúchadlami.

DUÁLNE ZOBRAZENIE

Displej s duálnym zobrazovaním umožňuje vodičovi aj spolujazdcovi sledovať rôzny obsah na tom istom dotykovom displeji.

RÁDIOPRIJÍMAČ DAB

Vopred nastavte a uložte svoje obľúbené kanály a počúvajte digitálne zvukové vysielanie, aby ste zabezpečili najkvalitnejší príjem rozhlasového vysielania vo vašom vozidle.

8" DOTYKOVÝ DISPLEJ

V strede palubnej dosky nájdete jasný a citlivý grafický dotykový displej, ktorý reaguje priamo na dotyk a gestá posúvania.

NAVIGAČNÝ SYSTÉM

Jednoducho vyhľadávajte ciele a uložte si obľúbené miesta, aby ste k nim mali rýchly prístup. S 2D a 3D mapami a hlasovými výzvami je zážitok intuitívnejší.

VYSOKO KVALITNÝ AUDIOSYSTÉM

Vy a všetci cestujúci si užijete skvelý zvuk zo všetkých zdrojov, nech sedíte na ľubovoľnom sedadle vo vozidle, s digitálne upraveným zvukom.

PROJEKČNÝ DISPLEJ

Vďaka projekčnému displeju môžete očami stále sledovať cestu. Priamo na čelnom skle sa zobrazujú transparentné, relevantné informácie o jazde.

RÁDIOPRIJÍMAČ DAB

Digitálne zvukové vysielanie zabezpečuje najkvalitnejší zvuk rádia a širokú ponuku kanálov. Vopred nastavte a uložte svoje obľúbené kanály.

** Systém Touch Pro Duo je dostupný len pre nový Range Rover Velar

 

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover.
Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.