Ako líder na poli britského inžinierstva a inovácií zdieľa spoločnosť Land Rover zmysel značky Meridian pri snahe o dosiahnutie kvality, výkonu a odhodlania pri opätovnom vytváraní najautentickejšieho a najpodmanivejšieho zvuku.

RICHARD HOLLINSHEAD

PODMANIVÝ HIFI SYSTÉM DO VOZIDLA

TrifieldTM* zmiešava kanály, aby sa autentický priestorový zvuk rozliehal po celom modeli Land Rover.

*Technológia Trifield je k dispozícii iba pre určité audiosystémy. Podrobnosti vám poskytne predajca.

SKVELÁ AUDIO TECHNOLÓGIA

So značkou Meridian pocítite rytmus hudby, s výnimočným vykreslením, krištáľovo čistými výškami a plnými, hlbokými basmi.

KOREKCIA V KABÍNE

Technológia, ktorá prispôsobuje zvuk rozmanitým povrchom v kabíne modelu Land Rover pre uveriteľnú reprodukciu hudby.

EMOCIONÁLNY PÔŽITOK

Moderný britský audiosystém Meridian prináša do vozidiel Land Rover autentickú príchuť originálneho vystúpenia.

Vehicle top view sound system icons

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN

Kabína modelu Land Rover je ideálnym miestom na vychutnanie hudby podľa vášho výberu. Audiosystém Meridian prehráva hudbu cez 12 reproduktorov* s výkonom 380 wattov a prostredníctvom dvojkanálového subwoofera. V závislosti od informačno-zábavného systému sú dostupné 2 verzie; Touch alebo Touch Pro.*

Vehicle top view with sound system icons detailed

MERIDIAN SURROUND SOUND SYSTEM

Audiosystém Meridian Surround Sound System prináša plnosť a jasnosť živého vystúpenia prostredníctvom až 18* predných, bočných a zadných reproduktorov, zosilňovača s výkonom 825 wattov a dvojkanálového subwoofera - bezproblémovo prepojených pomocou exkluzívnej technológie Trifield od spoločnosti Meridian.*

Vehicle top view with sound system icons in detail

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN SIGNATURE SOUND SYSTEM

Audiosystém Meridian Signature Sound System verne reprodukuje hudbu cez až 28 reproduktorov* a zosilňovač s výkonom 1 700 wattov, vrátane dvojkanálového subwoofera a technológie Trifield 3D, ktorá vás ako novinka v automobilovom prostredí obklopí pocitom počúvania originálneho vystúpenia.*

AUDIO TECHNOLÓGIA MERIDIAN

Zažite rozdiel. Značka Meridian vyvíja jedinečné technológie, ktoré zaistia uveriteľný hudobný výkon počas jazdy.

Meridian Sound System Index Digital Signal CC icon

DIGITÁLNE SPRACOVANIE SIGNÁLOV

Prináša všetky prvky audiosystému do jedného celku - pre výkon, ktorý by inak vyžadoval výrazne väčšie reproduktory.

Meridian_Sound  System cabin Correction iconCC

MERIDIAN CABIN CORRECTION

Moderný algoritmus funkcie korekcie kabíny Meridian prispôsobí zvukový zážitok podľa presnej akustiky interiéru v modeli Land Rover.

Meridian Sound System Index Digital Dither CC

FUNKCIA DIGITÁLNEJ ÚPRAVY NEISTÔT MERIDIAN

Funkcia digitálnej úpravy neistôt Meridian zaisťuje plynulý a bezproblémový prevod digitálnych signálov a zachováva tie najlepšie detaily zvukového vystúpenia. Výsledkom je autentická hudobná konverzia, ktorá vyvoláva emócie pôvodnej nahrávky.

Meridian Sound System Trifield CC

TRIFIELD

Trifield, exkluzívna technológia značky Meridian, hladko spája stredový a priestorové kanály s ľavým a pravým kanálom, čím pre všetkých cestujúcich zaisťuje konzistentný pôžitok ako na koncerte.

meridian sound system cube logo

TRIFIELD 3D

Vychádza z osvedčenej technológie priestorového zvuku Trifield od spoločnosti Meridian - Trifield 3D ako svetová novinka prináša skutočné hudobné predstavenia. Vyhradené výškové kanály rozširujú zmysel priestoru v kabíne na 3D zážitok, čím sa vytvára dokonalý zmysel pre rozsah a rozlíšenie hudby.

Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.

†† Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd.

*Počet reproduktorov a wattov závisí od toho, ktorý Land Rover si vyberiete. Zobrazené vozidlo je Range Rover. Bližšie informácie vám poskytne predajca. Tento vizuálny model Land Rover je určený len na ilustráciu. Poloha reproduktorov sa môže v jednotlivých vozidlách líšiť.