Land Rover Sign-In Page

KROK 1

Navštívte webovú stránku My Land Rover InControl a vytvorte si účet. Zadajte svoju e-mailovú adresu, aby vám mohol byť zaslaný registračný e-mail. Kliknite na zabezpečený odkaz v e-maile a postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Phone Call Buttons in the car

KROK 2

Následne budete vyzvaní, aby ste spojili svoje vozidlo Land Rover so svojím účtom, a tým potvrdili, že ste vlastníkom alebo autorizovaným používateľom. Preto je potrebné do 60 minút nastúpiť do svojho vozidla a dokončiť nastavenie. V opačnom prípade bude potrebné znovu spustiť proces.

Map on the Phone

KROK 3

Budete vyzvaní vyplniť údaje o vozidle a prijať podmienky a ustanovenia. Budete tiež môcť zapnúť funkciu Journeys.

WEBOVÁ STRÁNKA MY LAND ROVER INCONTROL

InControl User Guide - Vehicle Identification

PRIDANIE VOZIDLA DO VÁŠHO ÚČTU

Skôr ako začnete, musíte mať prístup k vozidlu zaparkovanému vonku v oblasti s dobrým pokrytím signálu a musíte poznať registračné číslo. Potrebujete poznať aj identifikačné číslo vozidla (VIN), ktoré sa nachádza na ľavej strane čelného skla alebo v príručke k vozidlu. Ak chcete do svojho účtu pridať vozidlo, prihláste sa a prejdite na kartu Add Vehicle (pridať vozidlo). Postupujte podľa pokynov na obrazovke a pripojte vozidlo k svojmu účtu.

My Land Rover InControl website

ODSTRÁNENIE VOZIDLA Z VÁŠHO ÚČTU

Pri predaji, výmene alebo prevode vlastníctva vášho modelu Land Rover musíte odstrániť svoje auto zo svojho účtu InControl. Prihláste sa na stránku My Land Rover InControl, prejdite na kartu Vehicle Settings (nastavenia vozidla) a stlačte tlačidlo Remove vehicle (odstrániť vozidlo).

 

Ak máte nejaké nespotrebované predplatné InControl, prenesie sa na nového majiteľa vozidla na zvyšok obdobia, pod podmienkou, že nový vlastník dokončí nastavenie účtu InControl.

PODPORA PRE LAND ROVER INCONTROL

Golden Sunrise at City Center

WEBOVÁ STRÁNKA MY LAND ROVER INCONTROL

Zaregistrujte sa a prihláste sa do aplikácie My Land Rover InControl, aby ste si mohli prispôsobiť svoje preferencie a spravovať funkcie InControl.

Extreme close up of Land Rover badge

PODPORA PRE LAND ROVER INCONTROL

S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami alebo vám povieme podrobnosti o aplikácii Land Rover InControl.

Williamsburg Bridge Night Pictures

ZMLUVNÉ PODMIENKY

Prístup k zmluvným podmienkam a ustanoveniam Land Rover InControl a dokumentom o ochrane osobných údajov nájdete na lokálnych webových stránkach Land Rover.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.