PODMANIVÝ CHARAKTER

PRIEKOPNÍCKE INOVÁCIE

Najnovší informačno-zábavný systém a technológie sú výsledkom sofistikovaného dizajnu a inovácií, ktoré vytvárajú dokonalú harmóniu nenúteného luxusu.

ELEKTRIFIKOVANÝ VÝKON

Plug-in elektrický hybrid (PHEV) ponúka okrem certifikovaného dojazdu na elektrický pohon do 61 km†† aj efektívnu jazdu bez námahy a navyše možnosť nabitia z 0 na 80 percent za približne 30 minút pomocou rýchleho nabíjania jednosmerným elektrickým prúdom.

INŠPIRÁCIA

Konfigurácie tohto modelu, odborne našpecifikované našimi dizajnérmi, vyjadrujú dokonalú rovnováhu medzi podmanivým charakterom a luxusom modelu Range Rover Evoque. Vy máte teraz možnosť si spomedzi nich vybrať a objednať si ich.

TURNAJ WIMBLEDON 2024

Range Rover je hrdý partner turnaja Wimbledon, kde spájame našu spoločnú vášeň pre kultivovanosť a udržateľnosť.

TURNAJ WIMBLEDON 2024

Range Rover je hrdý partner turnaja Wimbledon, kde spájame našu spoločnú vášeň pre kultivovanosť a udržateľnosť.

DOSTUPNÉ VOZIDLÁ RANGE ROVER EVOQUE

Front view of Range Rover Evoque

VYHĽADÁVAČ NOVÝCH VOZIDIEL

Preskúmajte náš výber nových vozidiel Range Rover Evoque, ktoré sú okamžite dostupné u našich predajcov.

Range Rover Evoque Approved

RANGE ROVER APPROVED

Objavte náš výber perfektných ojazdených vozidiel na stránke Approved. Každé vozidlo Approved je certifikované, aby zaistilo najlepšiu a najbezpečnejšiu jazdu za všetkýchpodmienok.

PRESKÚMAJTE RANGE ROVER EVOQUE

Side view of Range Rover Evoque

VÝRAZNÝ DIZAJN

Vytvorený bez kompromisov. Nový Evoque stelesňuje DNA dizajnu vozidiel Range Rover s dokonale optimalizovanými proporciami a napnutými povrchmi.

Montage of the Range Rover Evoque  infotainment system & city highway

POHODLIE VĎAKA NEUSTÁLEMU PRIPOJENIU

Pokroková technológia znamená, že ste vždy aktualizovaní množstvom inovácií, čo vylepšuje každú jazdu, ktorú podniknete.

Range Rover Evoque view of seat

MODERNÉ POHODLIE

Pokoj zaručený. S obvyklou rafinovanosťou Range Roveru Evoque pre väčší komfort, pohodlie a pohodu.

 

Range Rover evoque charging at the phev station point

ELEKTRIFIKOVANÁ ELEGANCIA

Poskytuje elektrifikovanú účinnosť s pútavou a vyrovnanou dynamikou a typickými schopnosťami Range Roveru do každého terénu.

††Zobraziť údaje WLTP.

 

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ pri plne nabitej batérii. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, vybavenie kolesami, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav batérie. Údaje o dojazde sú založené na údajoch o spotrebe sériového vozidla na štandardizovanej trase.

 

Čas nabíjania závisí od mnohých faktorov, okrem iného od veku, stavu, teploty a existujúceho nabitia batérie, použitého zariadenia a dĺžky nabíjania.