INŠTINKTÍVNY, DRAMATICKÝ, NEKOMPROMISNÝ

PRIEKOPNÍCKE INOVÁCIE

Kedysi sa Range Rover Sport zameriaval najmä na výkon na ceste a schopnosti v teréne, ktoré boli uznávané na celom svete, dnes sa však Range Rover Sport stáva definíciou športového luxusu vďaka množstvu vzrušujúcich a inovatívnych technológií.

STEALTH PACK

Odhaľte temnú stránku Range Rovera Sport. Exteriér v sivej farbe Carpathian chránený matnou ochrannou fóliou s čiernymi prvkami.

ELEKTRIFIKOVANÝ VÝKON

Spolu s certifikovaným dojazdom na elektrický pohon do 122 km†1 a rýchlym jednosmerným nabíjaním ponúka plug-in hybridný elektrický model (PHEV) s predĺženým dojazdom silný a elektrizujúci výkon.

INŠPIRÁCIA

Tieto konfigurácie, odborne našpecifikované našimi dizajnérmi, sú vyjadrením dokonalej rovnováhy medzi športovým výkonom a rafinovanosťou. Sú pripravené pre vás, stačí si len vybrať a objednať. 

TRENDY

RANGE ROVER SPORT DYNAMIC SE

 

 • P460e PHEV AWD Automat
 • Strecha s posuvným panoramatickým oknom
 • Digitálny prístrojový panel
 • Secure Tracker Pro (36-mesačné predplatné)

INŠPIROVANÉ DIZAJNOM RANGE ROVERA

RANGE ROVER SPORT DYNAMIC SE

 

 • D300 MHEV AWD Automat
 • Čierna kontrastná strecha
 • Matný ochranný film
 • Dvojfarebné Ebony/Light Cloud čalúnenie stropu
Autoplay Start
Autoplay Stop

 • Analytics
 • Marketing
 • Functional

MATNÁ ÚPRAVA

Ukážte sa v novom svetle. Matná ochranná fólia Range Rovera Sport rozptyľuje svetlo na jeho povrchu a dodáva mu výrazný matný povrch, pričom zároveň poskytuje ochrannú vrstvu. K dispozícii v šiestich farbách laku karosérie.

SV BESPOKE

Exkluzívny a personalizovaný. Možnosti zahŕňajú personalizované laky SV Bespoke, vzory diskov kolies SV a najjemnejšie materiály pre interiér vášho vozidla.

SV BESPOKE

Exkluzívny a personalizovaný. Možnosti zahŕňajú personalizované laky SV Bespoke, vzory diskov kolies SV a najjemnejšie materiály pre interiér vášho vozidla.

RANGE ROVER SPORT VS. VODNÝ PRIEPAD

Pozrite si, ako si Range Rover Sport a kaskadérka Jessica Hawkinsová poradili s prílivmi vody a vodným priepadom priehrady Kárahnjúkar na Islande. Spoločne zvládli ľad, skaly aj vodu. Veľa vody.

RANGE ROVER SPORT VS. VODNÝ PRIEPAD

Pozrite si, ako si Range Rover Sport a kaskadérka Jessica Hawkinsová poradili s prílivmi vody a vodným priepadom priehrady Kárahnjúkar na Islande. Spoločne zvládli ľad, skaly aj vodu. Veľa vody.

DOSTUPNÉ VOZIDLÁ RANGE ROVER SPORT

Front view of Range Rover Sport

VYHĽADÁVAČ NOVÝCH VOZIDIEL

Preskúmajte náš výber nových vozidiel Range Rover Sport, ktoré sú okamžite dostupné u našich predajcov.

Range Rover Sport Approved

RANGE ROVER APPROVED

Objavte náš výber perfektných ojazdených vozidiel na stránke Approved. Každé vozidlo Approved je certifikované, aby zaistilo najlepšiu a najbezpečnejšiu jazdu za všetkých podmienok.

SKÚMAŤ ĎALEJ

Range Rover Sport Eiger grey satin parked

VÝKON A ROZVAHA

Range Rover Sport bez nadbytočných detailov komunikuje silu, výkon a obratnosť. 

Front view of the Range Rover SV

ZVÝŠENÝ VÝKON

Inštinktívna jazda s podmanivou dynamikou na ceste a úplnou pohodou bez námahy.

Man driving Range Rover sport

ŠPORTOVÝ LUXUS

Range Rover Sport v sebe spája dynamickú športovú osobnosť s jedinečnými vylepšeniami, ktoré očakávate.

Range Rover Sport interior dashboard and infotainment system.

INTUITÍVNA TECHNOLÓGIA

Skutočný moderný luxus s najnovšími technológiami pre pohodlie a komfort.

Zobraziť údaje WLTP.

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ pri plne nabitej batérii. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, vybavenie kolesami, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav batérie. Údaje o dojazde sú založené na údajoch o spotrebe sériového vozidla na štandardizovanej trase.

 

1Očakávaný dojazd na elektrický pohon v reálnych podmienkach je do 96 km.

 

Voliteľné funkcie a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) alebo si ich inštalácia môže vyžadovať inštaláciu iných funkcií. Ďalšie informácie vám poskytne miestny predajca alebo si vozidlo nakonfigurujte online.

 

Zobrazený model SV je vo farbe Carbon Bronze Matte, ktorá je už plne pridelená a už nie je k dispozícii. O aktuálnej dostupnosti sa informujte u miestneho predajcu.​

 

Všetky funkcie vo vozidle by mali vodiči používať len vtedy, keď je to bezpečné. Vodiči musia zabezpečiť, aby vždy mali úplnú kontrolou nad vozidlom.

 

Funkcie Pivi a InControl, možnosti, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu vozidiel Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie sú spojené s predplatným, ktoré si po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom musíte obnoviť. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť na všetkých miestach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl vrátane obrazoviek alebo sekvencií podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným zmenám systému/vizuálu v závislosti od zvolených možností.