YOUR CURRENT BUILD

Ready to make this your new Land Rover?

INŠTINKTÍVNY, DRAMATICKÝ, NEKOMPROMISNÝ

PRIEKOPNÍCKE INOVÁCIE

Kedysi sa Range Rover Sport zameriaval najmä na výkon na ceste a schopnosti v teréne, ktoré boli uznávané na celom svete, dnes sa však Range Rover Sport stáva definíciou športového luxusu vďaka množstvu vzrušujúcich a inovatívnych technológií.

NOVÝ RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Najrýchlejší Range Rover, aký bol kedy vyrobený, s množstvom dynamických a technologických noviniek.

ELEKTRICKÝ HYBRID

Spolu s certifikovaným dojazdom na elektrický pohon do 113 km*2 a rýchlym jednosmerným nabíjaním ponúka plug-in hybridný elektrický model (PHEV) s predĺženým dojazdom silný a elektrizujúci výkon.

VÝBER MODELOV

Stelesnenie športového luxusu v SUV vozidle. Vyberte si zo štyroch rôznych modelov a vydajte sa na svoju cestu.

Front view of Range Rover SV

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Jedinečné splynutie sily, inovácií a dynamiky.

Range Rover Sport Autobiography

RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY

Nezameniteľný prejav športového luxusu. 

Range Rover Sport Dynamic S

RANGE ROVER SPORT DYNAMIC

 

Vizuálne zdôrazňuje asertívnu prítomnosť vozidla Range Rover Sport. 

Range Rover Sport in black front side view

RANGE ROVER SPORT

Range Rover Sport vo svojej najčistejšej podobe.

SV BESPOKE

Exkluzívny a personalizovaný. Možnosti zahŕňajú personalizované laky SV Bespoke, vzory diskov kolies SV a najjemnejšie materiály pre interiér vášho vozidla.

SV BESPOKE

Exkluzívny a personalizovaný. Možnosti zahŕňajú personalizované laky SV Bespoke, vzory diskov kolies SV a najjemnejšie materiály pre interiér vášho vozidla.

RANGE ROVER SPORT VS. VODNÝ PRIEPAD

Pozrite si, ako si Range Rover Sport a kaskadérka Jessica Hawkinsová poradili s prílivmi vody a vodným priepadom priehrady Kárahnjúkar na Islande. Spoločne zvládli ľad, skaly aj vodu. Veľa vody.

RANGE ROVER SPORT VS. VODNÝ PRIEPAD

Pozrite si, ako si Range Rover Sport a kaskadérka Jessica Hawkinsová poradili s prílivmi vody a vodným priepadom priehrady Kárahnjúkar na Islande. Spoločne zvládli ľad, skaly aj vodu. Veľa vody.

PRESKÚMAJTE RANGE ROVER SPORT

Range Rover Sport Eiger grey satin parked

TAJOMNÝ A MOCNÝ

Range Rover Sport bez nadbytočných detailov komunikuje silu, výkon a obratnosť. 

Front view of the range rover

ZVÝŠENÝ VÝKON

Inštinktívna jazda s podmanivou dynamikou na ceste a úplnou pohodou bez námahy.

Man driving Range Rover sport

ŠPORTOVÝ LUXUS

Range Rover Sport v sebe spája dynamickú športovú osobnosť s jedinečnými vylepšeniami, ktoré očakávate.

Range Rover Sport interior dashboard and infotainment system.

INTUITÍVNA TECHNOLÓGIA

Skutočný moderný luxus s najnovšími technológiami pre pohodlie a komfort.

*Zobraziť údaje WLTP.

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ pri plne nabitej batérii. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, vybavenie kolesami, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav batérie. Údaje o dojazde sú založené na údajoch o spotrebe sériového vozidla na štandardizovanej trase.

 

1Môžu sa uplatňovať zásady férového používania služby. Zahŕňajú 1-ročné predplatné, ktoré môže byť predĺžené po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom vozidiel Land Rover.

 

2Elektrický dojazd v reálnej premávke (do) 96 km.

 

Voliteľné funkcie a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) alebo si ich inštalácia môže vyžadovať inštaláciu iných funkcií. Ďalšie informácie vám poskytne miestny predajca alebo si vozidlo nakonfigurujte online.

 

Všetky funkcie vo vozidle by mali vodiči používať len vtedy, keď je to bezpečné. Vodiči musia zabezpečiť, aby vždy mali úplnú kontrolou nad vozidlom.

 

Funkcie Pivi a InControl, možnosti, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu vozidiel Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie sú spojené s predplatným, ktoré si po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom musíte obnoviť. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť na všetkých miestach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl vrátane obrazoviek alebo sekvencií podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným zmenám systému/vizuálu v závislosti od zvolených možností.