DIZAJN

Rafinovaný. Luxusný. Exkluzívny. Najlepší Range Rover, aký bol kedy vyrobený.

LUXUS RANGE ROVERU VLASTNÝ

Obdivujte nádherný exteriér s exkluzívnou prednou maskou chladiča, nárazníkom a dvojfarebným nápisom Range Rover. Posaďte sa do sedadiel čalúnených semianilínovou kožou. Dotknite sa luxusných ovládacích prvkov z lesklej bielej keramiky. Každá cesta má svoj zmysel.

SV PERSONALIZÁCIA

Vytvorenie si vášho vlastného vozidla Range Rover SV je osobný zážitok. Medzi materiály, ktoré sa používajú výhradne pre SV, patrí lesklá biela keramická povrchová úprava s reliéfnym mozaikovým vzorom alebo kontrastná prírodná dyha Dark Linear Wenge s mozaikovými kovovými vložkami.

BEZPROBLÉMOVÉ PRIPOJENIE

Systém Pivi Pro je možné intuitívne a ľahko prepojiť so smartfónom. Je prínosom pre cestujúcich, ako aj pre vodiča. Dva 13,1-palcové dotykové displeje, exkluzívne pre SV, poskytujú cestujúcim vzadu všetky potrebné informácie a zábavu.

SV SIGNATURE SUITE 

Štvormiestna kabína SV Signature Suite poskytuje cestujúcim v modeloch s dlhým rázvorom maximálny komfort, ktorý spája absolútnu pohodu a vyšší level pohodlia.

HARMÓNIA TU A TERAZ

Zadný stredový tunel je čalúnený kožou Windsor alebo nekoženou textíliou UltrafabricsTM1 a po celej dĺžke ho zdobí dyhovaný obklad a integrované ambientné osvetlenie. Ovládač s dotykovou obrazovkou na zadných sedadlách s bezdrôtovým nabíjaním umožňuje cestujúcim v druhom rade ovládať komfort a zábavu.

POHODLIE JE PRVORADÉ

Sada SV Signature Suite prináša ešte väčšie pohodlie vo vozidle Range Rover. Držiaky na poháre a osvetlené dvierka chladničky na konzole sa rozkladajú elektricky a pohodlne sa ovládajú z dotykového ovládača zadných sedadiel. Krištáľové poháre s dizajnom SV od spoločnosti Dartington dodávajú vozidlu ešte viac noblesy.

PRIESTOR JE VŠESTRANNÝ

Elektricky polohovateľný klubový stolík s tvarovanou opierkou na ruky a exkluzívnym funkčným osvetlením sa ovláda z dotykového ovládača zadného sedadla. V spodnej časti pod ním nájdete dômyselne využitý priestor s integrovanými a bezpečnými odkladacími plochami v stredovej konzole.

MOTÍV SV INTREPID

Dynamický. Tajomný charakter.

AKCENTY A DETAILY

K detailom interiéru tohto motívu patria exkluzívne dyhy, povrchové úpravy a keramické ovládacie prvky v saténovo čiernej farbe. Antracitové metalické pokovovanie a vonkajšie akcenty Graphite Atlas robia tento motív ešte výraznejším.

EŠTE VIAC PERSONALIZOVANÝ

Dynamické zameranie motívu SV Intrepid možno ešte viac zvýrazniť čiernou kontrastnou strechou, červenými brzdovými strmeňmi a 23-palcovými diskami v saténovej čiernej s vložkami v lesklej čiernej farbe Narvik a lakovanou povrchovou úpravou Dark Tinted Lacquer.

BEZ KOŽE

Pokrokové nekožené tkaniny UltrafabricsTM sú k dispozícii v motíve SV Intrepid. Mäkký, pružný a pevný materiál má jedinečný obdĺžnikový perforovaný povrch.

MOTÍV SV SERENITY

Čistý luxus s jemnými akcentmi, ktoré zdôrazňujú jeho exkluzivitu.

AKCENTY A DETAILY

Každý milimeter motívu SV Serenity je zameraný na luxus. Detaily exteriéru sa lesknú v korintskom bronze a exkluzívne dvojfarebné interiéry zvýrazňujú pôsobivé vlastnosti vozidla.

EŠTE VIAC PERSONALIZOVANÝ

Vonkajší motív SV Serenity môže byť ešte výraznejší vďaka kontrastnej streche v korintskej bronzovej farbe a voliteľným 23-palcovým lesklým tmavosivým diskom s vložkami v matnej korintskej bronzovej farbe.

MOZAIKOVÁ INTARZIA

Sortiment nádherných nových dýh a povrchových úprav s intarziou a kovovými vložkami s mozaikovým vzorom je dôkazom dôkladnej pozornosti, ktorá je venovaná detailom. Mozaiková výšivka na sedadlách dotvára jedinečnosť interiéru.

MOTORY RANGE ROVER SV

Range Rover SV je vybavený najmodernejšími motormi, aké sme kedy ponúkali.

ELEKTRICKÝ HYBRID

Range Rover SV je k dispozícii aj s novým plug-in hybridným motorom s predĺženým dojazdom (PHEV). 3,0-litrový 6-valcový benzínový motor Ingenium v spolupráci so 160 kW elektromotorom dosahuje kombinovaný výkon 550 k (404 kW)*.

Range Rover SV je k dispozícii aj s novým plug-in hybridným motorom s predĺženým dojazdom (PHEV). 3,0-litrový 6-valcový benzínový motor Ingenium v spolupráci so 160 kW elektromotorom dosahuje kombinovaný výkon 550 k (404 kW)*.

Range Rover SV in white driving in seaside background

BENZÍNOVÉ A NAFTOVÉ MOTORY

K dispozícii je široká ponuka zážihových aj vznetových motorizácií vrátane nového benzínového motora V8 Twin Turbo s výkonom 452 kW (615 k)** a mildhybridného 6‑valcového naftového motora Ingenium s výkonom 258 kW (350 k).

K dispozícii je široká ponuka zážihových aj vznetových motorizácií vrátane nového benzínového motora V8 Twin Turbo s výkonom 452 kW (615 k)** a mildhybridného 6‑valcového naftového motora Ingenium s výkonom 258 kW (350 k).

POKRAČUJTE V SKÚMANÍ

SV logo on rear part of the car

RANGE ROVER OD SV BESPOKE

Vďaka nám je špeciálny, vďaka vám jedinečný.

New Range Rover First Edition

MODELY A TECHNICKÉ PARAMETRE

Zobraziť kompletný modelový rad a technické parametre.

Range Rover

RANGE ROVER

Dokonalá rafinovanosť a luxus.

1V závislosti od výberu farby.

*P550e je k dispozícii len so štandardným rázvorom.

**K dispozícii len pre modely SV.