ČASTÉ OTÁZKY TÝKAJÚCE SA SYSTÉMU INFORMÁCIÍ A ZÁBAVY PIVI A PIVI PRO

ČASTÉ OTÁZKY TÝKAJÚCE SA SYSTÉMU INFORMÁCIÍ A ZÁBAVY PIVI A PIVI PRO

Pivi a Pivi Pro1, naše doteraz najintuitívnejšie systémy informácií a zábavy, možno ľahko nastaviť a ešte jednoduchšie sa používajú. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na našu praktickú sekciu Časté otázky.

PIVI A PIVI PRO

OPEN ALL
RÁDIOPRIJÍMAČ A PREHRÁVAČ MÉDIÍ
KONEKTIVITA USB
BALÍK ONLINE FUNKCIÍ
PRISPÔSOBENIE
NASTAVENIA A OVLÁDACIE PRVKY
ROZPOZNÁVANIE HLASU
VŠEOBECNÉ

NAVIGAČNÝ SYSTÉM

OPEN ALL
ZOBRAZENIA MAPY A INTERAKCIA
NAVÁDZANIE NA TRASE
VŠEOBECNÉ
NASTAVENIA

PREDPLATNÉ

OPEN ALL
PREDPLATNÉ
NÁKUP A AKTIVÁCIA
UKONČENIE SLUŽIEB INCONTROL
PREFERENCIE

KONEKTIVITA

OPEN ALL
WI-FI A HOTSPOT
SIM A DÁTA
BLUETOOTH
TELEFÓN

AKTUALIZÁCIE SOFTVÉRU

OPEN ALL
AKTUALIZÁCIE SOFTVÉRU
RIEŠENIE PROBLÉMOV

POZRITE SI FILMY

VOLANT

VOLANT

Tlačidlá s hmatovou odozvou na volante predstavujú intuitívnu množinu ovládacích prvkov a prispôsobiteľné tlačidlo pre dodatočný komfort.
HLASOVÉ OVLÁDANIE

HLASOVÉ OVLÁDANIE

Hlasové ovládanie, ktoré sa aktivuje pomocou tlačidla na volante, vám umožňuje vykonávať úlohy jednoduchými hlasovými povelmi.
NASTAVENIA

NASTAVENIA

Vďaka nastaveniam systému Pivi Pro s jednoduchou štruktúrou získate rýchly prístup k množstvu funkcií, ktoré vám umožňujú nastaviť si vozidlo presne podľa predstáv.
MÉDIÁ

MÉDIÁ

Zoradenie rozhlasových staníc podľa obľúbených položiek umožňuje ľahké prepínanie medzi kanálmi alebo prechod na médiá uložené v smartfóne, prípadne v aplikáciách tretích strán, a to iba niekoľkými klepnutiami.
SYSTÉM ZOBRAZENIA PRIESTORU POD VOZIDLOM S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT

SYSTÉM ZOBRAZENIA PRIESTORU POD VOZIDLOM S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT

Systém zobrazenia priestoru pod vozidlom s technológiou ClearSight využíva 3D priestorovú kameru na zobrazenie terénu okolo predných kolies, čo uľahčuje manévrovanie.
SPÄTNÉ ZRKADLO

SPÄTNÉ ZRKADLO

Spätné zrkadlo ClearSight zaisťuje ničím nerušený výhľad na cestu za vami. Jednoduchým prepnutím sa zobrazí živé video.
BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE

BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE

Nabíjajte svoj telefón počas jazdy bez káblov alebo pripájania. Telefón jednoducho vložte do bezdrôtovej nabíjacej zásuvky a môžete vyraziť.

NEMÔŽETE NÁJSŤ, ČO HĽADÁTE?

Ak máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás alebo na predajcu.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Funkcie vozidla by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.

Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.

Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

1Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover.

2Vaše vozidlo je pripravené pre Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka funkcia Apple CarPlay, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Vaše vozidlo je pripravené pre Android Auto. Služby, ktoré ponúka funkcia Android Auto, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/auto/.

4Môžu platiť zásady férového využívania. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover.

5Aplikácia Remote zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover. Aplikáciu Remote si budete musieť stiahnuť z obchodu Apple App Store/Google Play Store.

6Služby Secure Tracker a Secure Tracker Pro vyžadujú aktiváciu a vozidlo sa musí nachádzať v oblasti s mobilným pokrytím. Súčasťou je predplatné služby na 12 mesiacov. Podľa pokynov vášho predajcu Land Rover ju možno rozšíriť na záručnú dobu alebo obnoviť po počiatočnom termíne.

7Pred brodením si vždy overte trasu a miesto výjazdu.

8Platia zásady férového využívania. Po využití 20 GB dát v rámci mesiaca sa rýchlosť prenosu dát a funkcie vo vozidle môžu po zvyšok mesiaca obmedziť.

9Aktualizácie vyžadujú dátové pripojenie.