OBJAVTE

RANGE ROVER
<h3><b>OBJAVTE</h3></b> RANGE ROVER

VÝRAZNÝ DIZAJN

Range Rover L460 22MY
KLIKNITE NA TLAČIDLO, ABY STE MOHLI KOMUNIKOVAŤ SO SYSTÉMOM

ZDOKONALENÝ EXTERIÉR

Moderná interpretácia redukovaného dizajnu je bez zbytočných detailov a výsledkom je elegantný, moderný tvar.
A REFINED EXTERIOR
DISTINGUISHED DESIGN

ZDOKONALENÝ BEZ NÁMAHY

Moderný a sofistikovaný interiér, ktorého základom je dokonalá redukcia a intuitívny prístup k relevantným technológiám.

LUXUSNÉ KOŽE

Vyberte si z radu odstupňovaných koží, ktoré sa vyznačujú luxusom a zdokonalením, aké by ste očakávali. K dispozícii v piatich farbách.

UDRŽATEĽNÉ MATERIÁLY

Luxusné nekožené alternatívy od spoločnosti KvadratTM textil a UltrafabricsTM poskytujú mäkký materiál s moderným vzhľadom.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY NA MIERU

Prispôsobte si interiér svojmu osobnému štýlu pomocou výberu jemných dýh a rôznych materiálov a povrchových úprav.

ZDOKONALENIE A LUXUS

ZDOKONALENÉ CESTOVANIE

Od automatických dverí* až po masážne sedadlá s horúcimi kameňmi - každý aspekt vozidla Range Rover vám poskytne luxusný zážitok z cestovania.

AKTÍVNE POTLÁČANIE HLUKU

Funkcia aktívne potláčanie hluku novej generácie eliminuje nežiaduce zvuky, vibrácie a rušivé vplyvy. Prvé reproduktory na svete v opierkach hlavy vytvárajú individuálne tiché zóny pre maximálne zdokonalenie kabíny.
ČISTENIE VZDUCHU V KABÍNE PRO

ČISTENIE VZDUCHU V KABÍNE PRO

Filtrácia PM2,5 a nanoeTMTechnológia X významne redukuje zápach, baktérie a alergény vrátane vírusu SARS-CoV-2, zatiaľ čo manažment CO2 zvyšuje pohodu a bdelosť monitorovaním jeho hladiny v kabíne.
ŠTVORZÓNOVÁ KLIMATIZÁCIA

ŠTVORZÓNOVÁ KLIMATIZÁCIA

Štvorzónová klimatizácia so samostatnými ovládacími prvkami pre vodiča, spolujazdca vpredu a na každej strane druhého radu umožňuje nastaviť teplotu a intenzitu prúdenia vzduchu podľa vašich osobných preferencií.

INTUITÍVNA TECHNOLÓGIA

NOVÁ GENERÁCIA PIVI PRO

Ocenený informačno-zábavný systém Pivi Pro je náš najintuitívnejší systém. Všetky ovládacie prvky sa nachádzajú na jedinom dotykovom displeji, ktorý ponúka jednoduché prepojenie so smartfónmi, a tým vyvára obrovské množstvo možností prepojenej jazdy.
POHLCUJÚCI ZVUK

POHLCUJÚCI ZVUK

MeridianTM Systém jedinečného zvuku Signature Sound poskytuje realistickú reprodukciu. Subwoofer a 34 reproduktorov vytvárajú pohlcujúci zvukový zážitok na každom sedadle prostredníctvom systému MeridianTM Technológia Trifield 3D.
POHODLIE VĎAKA NEUSTÁLEMU PRIPOJENIU

POHODLIE VĎAKA NEUSTÁLEMU PRIPOJENIU

Online balík poskytuje bezproblémové pripojenie pomocou Wi-Fi hotspotu a zabudovaných aplikácií, ako je napríklad Amazon Alexa. Aktualizácie „vzduchom“ SOTA (Software-over-the-air) udržujú vaše vozidlo v aktuálnom stave.
OVLÁDANIE ZADNÝCH SEDADIEL

OVLÁDANIE ZADNÝCH SEDADIEL

Nechajte cestujúcich ovládať zábavný systém na zadných sedadlách a systémy prinášajúce pohodlie počas jazdy pomocou 8-palcového dotykového ovládača, ktorý sa nachádza v lakťovej opierke druhého radu zadných sedadiel triedy Executive.
ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA

ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA

Vyberte si z radu funkcií, ktoré vám uľahčia jazdu a parkovanie. K dispozícii je množstvo inovatívnych technológií, ktoré vám zlepšia zážitok z jazdy. 

DIGITÁLNE LED SVETLOMETY

V noci uvidíte viac vďaka lepšej viditeľnosti a rozlíšeniu. Digitálne LED svetlomety s charakteristickým DRL, projekciou obrazu a adaptívnym predným osvetlením využívajú navigačné údaje na preventívne sledovanie cesty pred vami.
NAVRHNITE SI VLASTNÝ

ZVÝŠENÝ VÝKON

ELEKTRICKÝ HYBRID

K dispozícii ako plug-in hybrid s predĺženým dojazdom (PHEV). 3,0-litrový 6-valcový benzínový motor Ingenium s výkonom 105 kW je vybavený variantmi P460e alebo P550e. S rýchlym nabíjaním jednosmerným prúdom sa dá nabiť na 80 % za menej ako hodinu.

ŠPECIFIKÁCIE ELEKTRICKÉHO HYBRIDU **

ELEKTRICKÝ DOJAZD (AŽ DO)

121 KM

WLTP. Očakávaný dojazd v reálnej prevádzke je do 94 km. 

Hodnoty CO2 EMISIÍ (Z)

16 [G/KM]

Nulové výfukové emisie v režime EV.

VEREJNÉ NABÍJANIE (OD) 

<60 MINÚT

Nabíjanie až na 80 % za menej ako hodinu pomocou rýchleho nabíjania jednosmerným prúdom

DOMÁCE NABÍJANIE (OD)

5 HODÍN

Až 100 % pomocou domácej nabíjačky na striedavý prúd s výkonom 7 kW.
BEZPROBLÉMOVÉ OVLÁDANIE

BEZPROBLÉMOVÉ OVLÁDANIE

Systém Adaptive Dynamics zabezpečuje plynulú jazdu a vynikajúce ovládanie vďaka monitorovaniu pohybov karosérie a riadenia až 500-krát za sekundu a nepretržitej optimalizácii nastavenia tlmičov.
VYROVNANÁ JAZDA

VYROVNANÁ JAZDA

Elektronická aktívna uzávierka zadného diferenciálu ponúka ďalšiu výhodu, ktorou je lepšia trakcia v zákrutách a väčšia priľnavosť v teréne vďaka kontrole preklzu medzi kolesami na zadnej náprave.
VYVÁŽENÝ VÝKON

VYVÁŽENÝ VÝKON

Vektorovanie krútiaceho momentu brzdením zabezpečuje kontrolované zatáčanie a ovládateľnosť aj v tých najtesnejších zákrutách. Elektronický diferenciál a brzdový systém vyrovnávajú rozdelenie krútiaceho momentu motora medzi štyri kolesá pri zatáčaní.
NIČÍM NERUŠENÉ POHODLIE

NIČÍM NERUŠENÉ POHODLIE

Elektronické vzduchové odpruženie pripravuje vozidlo Range Rover na prejazdy zákrutami a stará sa o ničím nerušené pohodlie. Systém Dynamic Response Pro zlepšuje ovládateľnosť vďaka elektronickej aktívnej kontrole náklonu (eARC), ktorá optimalizuje jazdné vlastnosti na ceste.

VÝNIMOČNÉ SCHOPNOSTI

RIADENIE VŠETKÝCH KOLIES
ELEKTRONICKÉ VZDUCHOVÉ ODPRUŽENIE
KONFIGUROVATEĽNÉ PROGRAMY

PERSONALIZÁCIA NA MIERU

Šedá Charente Grey (Premium Metallic) | Autobiography | Štandardný rázvor s piatimi sedadlami

NA MIERU ALEBO NA OBJEDNÁVKU

Vyberte si model, motor a balík špecifikácií a potom si prispôsobte vozidlo výberom farieb, kolies a interiérových možností.

UNIKÁTNE PRE VÁS

Rozsah možností balíkov a príslušenstva. Možnosť výberu farby, kolies a strechy. Toto je váš Range Rover.

POKRAČUJTE V SKÚMANÍ

MODELY RANGE ROVER

MODELY RANGE ROVER

Pozrite si celý modelový rad.
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Zdokonalený. Luxusný. Exkluzívny.
ŠPECIFIKÁCIE

ŠPECIFIKÁCIE

Pozrite si fakty a čísla.

*Uvedené hodnoty sú vypočítané podľa metodiky NEDC2 na základe oficiálnych testov výrobcu uskutočnených podľa normy WLTP v súlade s legislatívou EÚ. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2 a spotreby paliva sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, montáž kolies a namontované príslušenstvo. Hodnoty NEDC2 sú vypočítané pomocou vládneho vzorca z údajov WLTP ekvivalentných s údajmi, ktoré by sa získali podľa starej metodiky testovania NEDC. Potom je možné uplatniť správny daňový režim.


Zobraziť údaje WLTP.
Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu uskutočnených v súlade s legislatívou EÚ. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2 a spotreby paliva sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, montáž kolies a namontované príslušenstvo.


1 Vaše vozidlo je pripravené využívať služby Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka Apple CarPlay, závisia od dostupnosti funkcií vo vašej krajine, viac informácií nájdete na www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Vaše vozidlo je pripravené na systém Android Auto. Služby ponúkané systémom Android Auto závisia od dostupnosti funkcií vo vašej krajine, viac informácií nájdete na stránke www.android.com/auto/.

3 Aplikácia Land Rover Remote obsahuje predplatené služby, ktoré je možné predĺžiť po uplynutí pôvodnej lehoty odporúčanej predajcom vozidiel Land Rover. Aplikáciu Land Rover Remote je potrebné stiahnuť z obchodu Apple App Store/ Google Play Store.

4 Funkcia prepojenej navigácie Connected Navigation si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty, ktorú vám odporučí predajca vozidiel Land Rover.

5 Na niektorých trhoch sa vyžaduje čelné sklo s tlmením slnečného žiarenia.

6 Aktualizácie si vyžadujú dátové pripojenie.

7 Môžu sa uplatňovať zásady férového používania služby. Zahŕňajú 1-ročné predplatné, ktoré môže byť predĺžené po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom vozidiel Land Rover.

8 Uplatňujú sa zásady férového používania služby. Po vyčerpaní 20 GB dát v priebehu mesiaca sa môže rýchlosť prenosu dát a funkčnosť vozidla na zvyšok mesiaca znížiť.
Podrobnosti o zásadách férového používania služby, ktoré súvisia s touto funkciou, nájdete v podmienkach InControl Pivi Pro na adrese www.landrover.com/pivi-pro-terms.
Čas prehrávania závisí od poskytovateľa streamingu a definície obsahu videa.
Videá v HD kvalite výrazne zvyšujú spotrebu dát.


Všetky funkcie vo vozidle by mali vodiči používať len vtedy, keď je to bezpečné. Vodiči musia zabezpečiť, aby vždy mali úplnú kontrolou nad vozidlom.


Voliteľné funkcie a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) alebo si ich inštalácia vyžaduje inštaláciu iných funkcií. Ďalšie informácie vám poskytne miestny predajca alebo si vozidlo nakonfigurujte online.


Funkcie Pivi a InControl, možnosti, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu vozidiel Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie sú spojené s predplatným, ktoré si po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom musíte obnoviť. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť na všetkých miestach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl, vrátane obrazoviek alebo sekvencií, podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených možností.


Apple CarPlay je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu sa uplatňovať podmienky pre koncových používateľov spoločnosti Apple Inc.
Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google Inc. Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie troch polí je ochranná známka spoločnosti Trifield Productions Ltd.
NanoeTM je ochranná známka spoločnosti Panasonic Corporation.