POSÚVANIE LIMITOV

Špičkové inovácie v kombinácii s technológiami SUV vozidiel, prvými svojho druhu na svete. Hovoriť o zvýšenom výkone ani zďaleka neodzrkadľuje realitu, je za tým omnoho viac.

Rear view of Range Rover Sport SV driving

REVOLUČNÁ DYNAMIKA

Dokonalý výkon sprevádza nekompromisné pohodlie. Systém vzduchového odpruženia 6D Dynamics prakticky eliminuje nakláňanie dopredu, dozadu aj do strán. Táto technológia pre vozidlá SUV, prvá svojho druhu na svete, dopĺňa prepracovaný podvozok modelu Range Rover Sport SV EDITION ONE, aby sa mohol prejaviť jeho úplný dynamický potenciál.

Crop of the Range Rover Sport Wheel

ULTRAĽAHKÝ MATERIÁL

Ultraľahké 23-palcové disky kolies z uhlíkových vlákien sú použité po prvýkrát v sériovej výrobe vozidiel. Vďaka nim sa dosiahlo zníženie hmotnosti o viac ako 40 percent v porovnaní s odlievanou zliatinou. Zadné pneumatiky sú najširšie, aké boli kedy namontované na vozidlá Range Rover. Tieto pneumatiky bez námahy premieňajú výkon na trakciu, zatiaľ čo šírka predných pneumatík je optimalizovaná pre maximálne presné ovládanie.

Range Rover Sport SV brake disc

ŠPIČKOVÉ BRZDENIE

Špeciálne navrhnuté predné strmene „Octyma“, najväčšie, aké boli kedy namontované na vozidlá Range Rover, maximalizujú brzdnú účinnosť a zároveň minimalizujú opotrebovanie. Uhlíkovo-keramické brzdové kotúče poskytujú maximálny brzdný výkon so zlepšenou odolnosťou voči vysokým teplotám, dlhšou životnosťou a celkovou úsporou hmotnosti 34 kg.

Range Rover Sport infotainment system.

OBJAVTE CELKOVÝ POTENCIÁL REŽIMU SV

Aktivujte režim SV pomocou podsvieteného tlačidla na volante. Vozidlo sa nastaví na tento režim tým, že sa zníži o 15 mm k zemi. Teraz môžete cítiť rýchlejšiu odozvu na pridanie plynu, rýchlejšie radenie prevodových stupňov, váhu riadenia vo svojich rukách a takisto počuť zosilnený zvuk z výfuku.

Range Rover Sport Exhaust

VÝRAZNÝ ZVUK

Aktívny výfukový systém poskytuje nielen charakteristický zvuk, ktorý je synonymom pre vysokovýkonné vozidlá označené značkou SV, ale zabezpečuje aj optimálny tepelný manažment, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou špičkového výkonu. Štvorité koncovky výfuku sú zahalené ozdobným rámom z nehrdzavejúcej ocele a majú povrchovú úpravu z uhlíkového kompozitu.

Side view of Range Rover Sport

VÝKONNÝ A S OKAMŽITOU ODPOVEĎOU

Špeciálne vyladený 4,4-litrový motor V8 s výkonom 635 koní s dvomi turbodúchadlami sa stará o to, že Range Rover Sport nie je len najvýkonnejší, ale aj najrýchlejší Range Rover všetkých čias. Tento motor zabezpečuje okamžitú odozvu vozidla s výnimočnými jazdnými vlastnosťami a poskytuje špičkový výkon efektívnejšie než kedykoľvek predtým.

Range Rover SV view of seat

MODERNÉ POHODLIE

Ľahký dizajn sedadiel kombinuje tkaniny UltrafabricsTM s 3D ekologickou priadzou, aby sa dosiahlo skutočné moderné pohodlie a výkon.

Range Rover Sport steering view

SILA VO VAŠICH RUKÁCH

Preneste výkon do vašich končekov prstov. Volant je navrhnutý tak, že má výrazné palcové úchopy a inovatívne priehľadné radiace páčky s podsvietením okrajov pre lepšiu hmatateľnosť. Stlačte tlačidlo režimu SV, aby sa mohol naplno prejaviť skutočný potenciál vozidla. Kabína sa zrazu ocitne zahalená do okolitej červenej žiary.

Range Rover SV automatic gear box

PRECÍZNE DETAILY

Prepracovanosť v každom detaile. Range Rover Sport SV EDITION ONE je vybavený čiernou keramickou povrchovou úpravou na kľúčových dotykových bodoch, takže budete mať pocit, ako by ste sa dotýkali hladkých diamantových luxusných hodiniek.

VYBERTE SI SVOJ NOVÝ RANGE ROVER SPORT SV

Model Range Rover Sport SV EDITION ONE je k dispozícii v troch charakteristických farebných odporúčaniach, pričom každé z nich má jedinečné označenie na stredovej konzole, prednom spojleri, prahových lištách a prístupovom osvetlení.

Front view of Range Rover SV

CARBON BRONZE MATTE

Asertívna prítomnosť. K dispozícii v exkluzívnom vonkajšom laku Carbon Bronze Matte s kapotou z uhlíkového kompozitu vo farbe karosérie, 23-palcovými kolesami z uhlíkového kompozitu v prevedení Satin Grey Tint a interiérom čalúneným tkaninami UltrafabricsTM v odtieňoch Cinder Grey a Ebony.

Front view of Range Rover SV

OBSIDIAN BLACK GLOSS

Uhladená estetika. K dispozícii v lesklom čiernom vonkajšom laku Obsidian Black s kapotou z odhaleného lesklého uhlíkového kompozitu, 23-palcovými lesklými kolesami z uhlíkového kompozitu a s koženým interiérom v odtieňoch Light Cloud a Ebony.

Front view of Range Rover SV

FLUX SILVER GLOSS

Čistý dizajn zbavený všetkých nepotrebných detailov. K dispozícii v striebornom lesklom vonkajšom laku Flux Silver s kapotou z odhaleného lesklého uhlíkového kompozitu, 23-palcovými kovanými sivými kolesami a s koženým interiérom v odtieňoch Rosewood a Ebony.

POKRAČUJTE V SKÚMANÍ

Side view of Range Rover SV

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Unikátne vozidlá Land Rover.

Range Rover Sport Santorini black running on road

PRESKÚMAJTE RANGE ROVER SPORT

Posunutý na novú úroveň.

Range Rover Sport carpathian grey parked in parking area

MODELY A TECHNICKÉ PARAMETRE 

Pozrite si celý modelový rad a technické údaje.

Zobrazený model SV je vo farbe Carbon Bronze Matte, ktorá je už plne pridelená a už nie je k dispozícii. O aktuálnej dostupnosti sa informujte u miestneho predajcu.​