BEZDRÔTOVÉ AKTUALIZÁCIE SOFTVÉRU

BEZDRÔTOVÉ AKTUALIZÁCIE SOFTVÉRU

VŽDY PRIPOJENÝ, VŽDY AKTUÁLNY

Váš technologicky vyspelý Land Rover sa aktualizuje na diaľku, rovnako ako váš smartfón. Vďaka technológii bezdrôtového prenosu softvéru bude vozidlo vždy aktuálne a pripravené na jazdu. Pomocou zabudovaného dátového pripojenia v modeli Land Rover je možné automaticky a bezplatne sťahovať najnovší softvér. Aktualizácie sa nemusia nainštalovať okamžite – aktualizáciu si môžete naplánovať až na dva týždne dopredu na termín, ktorý vám bude vyhovovať.

AKO NAINŠTALOVAŤ AKTUALIZÁCIU SOFTVÉRU

KROK 1 – SPUSTITE AKTUALIZÁCIU

KROK 1 – SPUSTITE AKTUALIZÁCIU

Keď bude k dispozícii aktualizácia, na dotykovej obrazovke sa zobrazí hlásenie s dvoma možnosťami: „Update now“ (aktualizovať teraz) alebo „Schedule“ (naplánovať). Po výzve pokračujte prijatím zmluvných podmienok.
KROK 2 – INŠTALÁCIA

KROK 2 – INŠTALÁCIA

Keď budete pripravení začať, stlačte tlačidlo „Update now“ (aktualizovať teraz). Niektoré aktualizácie vyžadujú, aby bolo vozidlo pred začiatkom aktualizácie vypnuté, zamknuté a s aktivovaným poplašným systémom. V takom prípade nebudete môcť používať vozidlo, kým prebieha inštalácia. Váš Land Rover vás upozorní, keď sa vyžaduje tento typ aktualizácie.
KROK 3 – NAPLÁNOVANIE

KROK 3 – NAPLÁNOVANIE

Ak aktualizácia vyžaduje vypnutie vozidla, môžete ju naplánovať na čas, ktorý vám bude vyhovovať. Aktualizácie je možné naplánovať až na dva týždne dopredu.
KROK 4 – DOKONČENIE

KROK 4 – DOKONČENIE

Po dokončení aktualizácie sa na dotykovej obrazovke zobrazí upozornenie s informáciou, že inštalácia bola úspešná. Teraz si môžete vychutnať najnovší softvér pre váš Land Rover.

POZNÁMKY K VYDANIU AKTUALIZÁCIE SOFTVÉRU

Obsah každého vydania softvéru môžete zobraziť pomocou odkazov uvedených nižšie:

OPEN ALL
OS 2.0.1
OS 2.0.2
OS 2.0.3
OS 2.0.4
OS 2.0.5
OS 2.0.5a
OS 2.0.6

AUTOMATICKÉ AKTUALIZÁCIE

Väčšina aktualizácií softvéru vyžaduje, aby ste ich pred inštaláciou manuálne akceptovali. Príležitostne sa však Land Rover aktualizuje automaticky z dôvodu bezpečnosti, zabezpečenia alebo údržby systémov. V prípade automatických aktualizácií nemusíte robiť nič – na dotykovej obrazovke sa nezobrazí upozornenie a môžete jazdiť ako obvykle.

ČASTÉ OTÁZKY O AKTUALIZÁCIÁCH SOFTVÉRU

Máte otázku týkajúcu sa aktualizácií softvéru?
Naše časté otázky vám pomôžu.