Najnovšia aktualizácia systémov InControl Touch Pro pridáva nové funkcie a naše nové rozhranie pre dotykovú obrazovku. Táto aktualizácia je pre dotknuté vozidlá bezplatná a súčasťou je aj balík Smartphone a bezdrôtové aktualizácie softvéru.

Close View of Infotainment of Range Rover

BALÍK SMARTPHONE

Pomocou balíka Smartphone môžete zdieľať obrazovku svojho smartfónu v systéme informácií a zábavy vo vašom vozidle. Súčasťou balíka Smartphone je:

– Apple CarPlay®

– Android Auto™

– Baidu CarLife™

 

Služby dostupné pomocou Apple CarPlay® a Android Auto™ závisia od dostupnosti funkcií vo vašej krajine, ďalšie informácie nájdete na stránke Apple CarPlay® a Android Auto™.

WIRELESS SOFTWARE UPDATE

BEZDRÔTOVÁ AKTUALIZÁCIA SOFTVÉRU

Získanie najnovšej aktualizácie je jednoduché a možno ju vykonať u miestneho predajcu. Po aktualizácii môžete ďalej optimalizovať systémy svojho vozidla pomocou bezdrôtových aktualizácií softvéru – prostredníctvom Wi-Fi alebo SIM karty a bez nutnosti návštevy u predajcu. Vďaka aktualizáciám softvéru budú kľúčové systémy vášho vozidla fungovať optimálne, napríklad systém InControl Touch Pro, aby ste zo svojho Land Roveru vyťažili maximum.

SPÔSOB VYUŽITIA

Porozprávajte sa so svojím predajcom a zistite, či má váš Land Rover nárok na túto aktualizáciu softvéru. Váš predajca skontroluje modelový ročník, systém informácií a zábavy a panel používateľského rozhrania vášho vozidla a overí, či váš Land Rover dokáže využiť túto aktualizáciu.

OBRÁŤTE SA NA PREDAJCU

Ak si chcete overiť, či váš Land Rover dokáže využiť najnovšiu aktualizáciu softvéru, obráťte sa na predajcu.