VÝRAZNÝ DIZAJN

ZDOKONALENÝ BEZ NÁMAHY

Moderný a sofistikovaný interiér, ktorého základom je dokonalá redukcia a intuitívny prístup k relevantným technológiám.

LUXUSNÉ KOŽE

Vyberte si z radu odstupňovaných koží, ktoré sa vyznačujú luxusom a zdokonalením, aké by ste očakávali. K dispozícii v piatich farbách.

UDRŽATEĽNÉ MATERIÁLY

Luxusné nekožené alternatívy od spoločnosti KvadratTM textil a UltrafabricsTM poskytujú mäkký materiál s moderným vzhľadom.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY NA MIERU

Prispôsobte si interiér svojmu osobnému štýlu pomocou výberu jemných dýh a rôznych materiálov a povrchových úprav.

ZDOKONALENIE A LUXUS

Comfortable sitting of New Range Rover car

AKTÍVNE POTLÁČANIE HLUKU

Funkcia aktívne potláčanie hluku novej generácie eliminuje nežiaduce zvuky, vibrácie a rušivé vplyvy. Prvé reproduktory na svete v opierkach hlavy vytvárajú individuálne tiché zóny pre maximálne zdokonalenie kabíny.

Land Rover Range Rover (Technology)

MLA-FLEX

Zmiešaná kovová modulárna pozdĺžna architektúra (MLA-Flex) poskytuje o 50 percent tuhšiu karosériu a technické vylepšenia, ktoré prispievajú k 24-percentnému zlepšeniu v prenose hluk

New Range Rover cabin air purification pro

ČISTENIE VZDUCHU V KABÍNE PRO

Filtrácia PM2,5 a nanoeTMTechnológia X významne redukuje zápach, baktérie a alergény vrátane vírusu SARS-CoV-2, zatiaľ čo manažment CO2 zvyšuje pohodu a bdelosť monitorovaním jeho hladiny v kabíne.

New Range Rover four-zone climate control

ŠTVORZÓNOVÁ KLIMATIZÁCIA

Štvorzónová klimatizácia so samostatnými ovládacími prvkami pre vodiča, spolujazdca vpredu a na každej strane druhého radu umožňuje nastaviť teplotu a intenzitu prúdenia vzduchu podľa vašich osobných preferencií.

INTUITÍVNA TECHNOLÓGIA

Range Rover interior dashboard and infotainment system.

NOVÁ GENERÁCIA PIVI PRO

Ocenený informačno-zábavný systém Pivi Pro je náš najintuitívnejší systém. Všetky ovládacie prvky sa nachádzajú na jedinom dotykovom displeji, ktorý ponúka jednoduché prepojenie so smartfónmi, a tým vyvára obrovské množstvo možností prepojenej jazdy.

Range Rover interior dashboard and infotainment system

13,1-PALCOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Intuitívne sa pohybujbujte po systémoch vozidla Range Rover a ovládajte ich prostredníctvom 13,1-palcového displeja so zakriveným rozhraním „plávajúceho skla“. Bezproblémovo integrovaná dotyková obrazovka je vybavená hmatovou spätnou väzbou, ktorá ponúka hmatateľnejší zážitok.

Range Rover interior dashboard and infotainment system.

INTUITÍVNE DISPLEJE PRE VODIČA

12,3-palcový interaktívny displej pre vodiča, ktorý spolupracuje so systémom Pivi Pro, umožňuje prispôsobiť spôsob zobrazovania informácií. Voliteľný Head-up displej premieta kľúčové informácie o vozidle a ceste na čelné sklo v zornom poli.

New Range Rover rear seat entertainment

ZÁBAVNÝ SYSTÉM NA ZADNÝCH SEDADLÁCH

Zábavný systém na zadných sedadlách je vybavený dvoma 11,4-palcovými obrazovkami s vysokým rozlíšením, ktoré ponúkajú zrkadlenie obrazovky a pripojenie zariadenia cez HDMI. Cestujúci môžu sledovať filmy alebo pripojiť konzolu, aby sa počas cesty zabavili.

Meridian 3D Surround

POHLCUJÚCI ZVUK

MeridianTM Systém jedinečného zvuku Signature Sound poskytuje realistickú reprodukciu. Subwoofer a 34 reproduktorov vytvárajú pohlcujúci zvukový zážitok na každom sedadle prostredníctvom systému MeridianTM Technológia Trifield 3D.

New Range Rover Online Pack

POHODLIE VĎAKA NEUSTÁLEMU PRIPOJENIU

Online balík poskytuje bezproblémové pripojenie pomocou Wi-Fi hotspotu a zabudovaných aplikácií, ako je napríklad Amazon Alexa. Aktualizácie „vzduchom“ SOTA (Software-over-the-air) udržujú vaše vozidlo v aktuálnom stave.

New Range Rover rear seat touchscreen controller

OVLÁDANIE ZADNÝCH SEDADIEL

Nechajte cestujúcich ovládať zábavný systém na zadných sedadlách a systémy prinášajúce pohodlie počas jazdy pomocou 8-palcového dotykového ovládača, ktorý sa nachádza v lakťovej opierke druhého radu zadných sedadiel triedy Executive.

Illustration of vector icons

ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA

Vyberte si z radu funkcií, ktoré vám uľahčia jazdu a parkovanie. K dispozícii je množstvo inovatívnych technológií, ktoré vám zlepšia zážitok z jazdy. 

Land Rover Drive

DIGITÁLNE LED SVETLOMETY

V noci uvidíte viac vďaka lepšej viditeľnosti a rozlíšeniu. Digitálne LED svetlomety s charakteristickým DRL, projekciou obrazu a adaptívnym predným osvetlením využívajú navigačné údaje na preventívne sledovanie cesty pred vami.

New Range Rover Clearsight Rear View Mirror

INTERIÉROVÉ SPÄTNÉ ZRKADLO CLEARSIGHT

Voliteľné interiérové spätné zrkadlo ClearSight môže zobrazovať živý obraz z kamery umiestnenej v anténe. Vychutnajte si ničím nerušený výhľad na cestu za vami bez ohľadu na cestujúcich na zadných sedadlách alebo veľké predmety v nákladnom priestore.

Range Rover interior dashboard and infotainment system

3D PRIESTOROVÁ KAMERA

Poskytujú 360° výhľad aj cez kapotu. 3D priestorová kamera, funkcia ClearSight Ground View a manévrovacie svetlá vám pomôžu orientovať sa na úzkych miestach.

ZVÝŠENÝ VÝKON

ELEKTRICKÝ HYBRID

K dispozícii ako plug-in hybrid s predĺženým dojazdom (PHEV) vo verziách P460e a P550e, kde 3,0-litrovému 6-valcovému benzínovému motoru Ingenium asistuje elektromotor s výkonom 105 kW. S rýchlym nabíjaním jednosmerným prúdom sa dá nabiť na 80 % za menej ako hodinu.

Range Rover Side View

MILD HYBRID

Čistý a efektívny. Mildhybridné motory vozidiel Range Rover zbierajú, ukladajú a opätovne využívajú energiu, ktorá sa zvyčajne stráca pri spomalení. K dispozícii je celý rad naftových a benzínových motorov.

The New Range Rover driving along a coastal road

BENZÍNOVÝ MOTOR V8

Nekompromisná sila a výkon so zvýšenou účinnosťou. Nový 4,4-litrový motor V8 má výkon 530 k (390 kW), krútiaci moment 750 Nm a dokáže vozidlo Range Rover rozbehnúť z 0 na 100 km/h za 4,6 sekundy (4,4 sekundy so zapnutou funkciou Dynamic Launch).

ŠPECIFIKÁCIE ELEKTRICKÉHO HYBRIDU **

ELEKTRICKÝ DOJAZD (AŽ DO)

121

KM

WLTP. Očakávaný dojazd v reálnej prevádzke je do 94 km. 

HODNOTY CO2 EMISIÍ (Z)

16

[G/KM]

Nulové výfukové emisie v režime EV.

VEREJNÉ NABÍJANIE (OD) 

<60

MINÚT

Nabíjanie až na 80 % za menej ako hodinu pomocou rýchleho nabíjania jednosmerným prúdom

DOMÁCE NABÍJANIE (OD)

5

HODÍN

Až 100 % pomocou domácej nabíjačky na striedavý prúd s výkonom 7 kW.

New Range Rover adaptive dynamics

BEZPROBLÉMOVÉ OVLÁDANIE

Systém Adaptive Dynamics zabezpečuje plynulú jazdu a vynikajúce ovládanie vďaka monitorovaniu pohybov karosérie a riadenia až 500-krát za sekundu a nepretržitej optimalizácii nastavenia tlmičov.

New Range Rover electronic active rear locking differential

VYROVNANÁ JAZDA

Elektronická aktívna uzávierka zadného diferenciálu ponúka ďalšiu výhodu, ktorou je lepšia trakcia v zákrutách a väčšia priľnavosť v teréne vďaka kontrole preklzu medzi kolesami na zadnej náprave.

Range Rover Torque Vectoring

VYVÁŽENÝ VÝKON

Vektorovanie krútiaceho momentu brzdením zabezpečuje kontrolované zatáčanie a ovládateľnosť aj v tých najtesnejších zákrutách. Elektronický diferenciál a brzdový systém vyrovnávajú rozdelenie krútiaceho momentu motora medzi štyri kolesá pri zatáčaní.

New Range Rover electric air suspension

NIČÍM NERUŠENÉ POHODLIE

Elektronické vzduchové odpruženie pripravuje vozidlo Range Rover na prejazdy zákrutami a stará sa o ničím nerušené pohodlie. Systém Dynamic Response Pro zlepšuje ovládateľnosť vďaka elektronickej aktívnej kontrole náklonu (eARC), ktorá optimalizuje jazdné vlastnosti na ceste.

VÝNIMOČNÉ SCHOPNOSTI

RIADENIE VŠETKÝCH KOLIES

Štandardná výbava s riadením všetkých kolies poskytuje ešte kultivovanejšiu jazdu so stabilitou pri vysokých rýchlostiach a zvýšenou agilitou pri nízkych rýchlostiach. Toto je najobratnejší model vozidiel Range Rover v histórii.

ELEKTRONICKÉ VZDUCHOVÉ ODPRUŽENIE

Range Rover dosahuje plynulú a uvoľnenú jazdu nastavením výšky vozidla pomocou elektronického vzduchového odpruženia. Okrem toho znižuje vozidlo, aby sa uľahčil prístup do nákladného priestoru, a funkcia Automatic Access Height na jednoduchšie nastupovanie a vystupovanie z vozidla umožňuje elegantný príchod.

KONFIGUROVATEĽNÉ PROGRAMY

Vďaka ôsmim terénnym režimom, z ktorých si môžete vybrať, dokáže vozidlo Range Rover pomocou systému Terrain Response 2 prispôsobiť reakcie motora, prevodovky, diferenciálov a podvozku vášho vozidla. Konfigurovateľná technológia Terrain Response vám umožňuje prispôsobiť si systémové preferencie podľa terénu, ktorým vozidlo prechádza.

New Range Rover off-road capability
New Range Rover parked on a road
Rear view of Range Rover driving in Farm
Autoplay Start
Autoplay Stop

PERSONALIZÁCIA NA MIERU


NA MIERU ALEBO NA OBJEDNÁVKU

Vyberte si model, motor a balík špecifikácií a potom si prispôsobte vozidlo výberom farieb, kolies a interiérových možností.

POKRAČUJTE V SKÚMANÍ

New Range Rover First Edition

MODELY A TECHNICKÉ PARAMETRE

Pozrite si celý modelový rad a špecifikácie.

RANGE ROVER SV

Zdokonalený. Luxusný. Exkluzívny.

Range Rover

PREHĽAD

Doprajte si jedinečnú ušľachtilosť Range Rovera.

*Uvedené hodnoty sú vypočítané podľa metodiky NEDC2 na základe oficiálnych testov výrobcu uskutočnených podľa normy WLTP v súlade s legislatívou EÚ. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2 a spotreby paliva sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, montáž kolies a namontované príslušenstvo. Hodnoty NEDC2 sú vypočítané pomocou vládneho vzorca z údajov WLTP ekvivalentných s údajmi, ktoré by sa získali podľa starej metodiky testovania NEDC. Potom je možné uplatniť správny daňový režim.

 

Zobraziť údaje WLTP

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu uskutočnených v súlade s legislatívou EÚ. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2 a spotreby paliva sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, montáž kolies a namontované príslušenstvo.

 

1 Vaše vozidlo je pripravené využívať služby Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka Apple CarPlay, závisia od dostupnosti funkcií vo vašej krajine, viac informácií nájdete na www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Vaše vozidlo je pripravené na systém Android Auto. Služby ponúkané systémom Android Auto závisia od dostupnosti funkcií vo vašej krajine, viac informácií nájdete na stránke www.android.com/auto/.

3 Aplikácia Land Rover Remote obsahuje predplatené služby, ktoré je možné predĺžiť po uplynutí pôvodnej lehoty odporúčanej predajcom vozidiel Land Rover. Aplikáciu Land Rover Remote je potrebné stiahnuť z obchodu Apple App Store/ Google Play Store.

4 Funkcia prepojenej navigácie Connected Navigation si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty, ktorú vám odporučí predajca vozidiel Land Rover.

5 Na niektorých trhoch sa vyžaduje čelné sklo s tlmením slnečného žiarenia.

6 Aktualizácie si vyžadujú dátové pripojenie.

7 Môžu sa uplatňovať zásady férového používania služby. Zahŕňajú 1-ročné predplatné, ktoré môže byť predĺžené po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom vozidiel Land Rover.

8 Uplatňujú sa zásady férového používania služby. Po vyčerpaní 20 GB dát v priebehu mesiaca sa môže rýchlosť prenosu dát a funkčnosť vozidla na zvyšok mesiaca znížiť.

Podrobnosti o zásadách férového používania služby, ktoré súvisia s touto funkciou, nájdete v podmienkach InControl Pivi Pro na adrese www.landrover.com/pivi-pro-terms.

Čas prehrávania závisí od poskytovateľa streamingu a definície obsahu videa.

Videá v HD kvalite výrazne zvyšujú spotrebu dát.

 

Všetky funkcie vo vozidle by mali vodiči používať len vtedy, keď je to bezpečné. Vodiči musia zabezpečiť, aby vždy mali úplnú kontrolou nad vozidlom.

 

Voliteľné funkcie a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) alebo si ich inštalácia vyžaduje inštaláciu iných funkcií. Ďalšie informácie vám poskytne miestny predajca alebo si vozidlo nakonfigurujte online.

 

Funkcie Pivi a InControl, možnosti, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu vozidiel Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie sú spojené s predplatným, ktoré si po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom musíte obnoviť. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť na všetkých miestach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl, vrátane obrazoviek alebo sekvencií, podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených možností.

 

Apple CarPlay je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu sa uplatňovať podmienky pre koncových používateľov spoločnosti Apple Inc.

Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google Inc. Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie troch polí je ochranná známka spoločnosti Trifield Productions Ltd.

NanoeTM je ochranná známka spoločnosti Panasonic Corporation.