TECHNOLÓGIA AKUMULÁTORA V PLUG-IN HYBRIDNOM VOZIDLE (PHEV)

ZARUČENE VYDRŽÍ

Výkonný lítiovo-iónový akumulátor vo vašom plug-in hybride (PHEV) je rovnako ako ostatné časti vozidla navrhnutý tak, aby vám rok čo rok a za každých podmienok poskytoval dokonalú istotu počas jazdy.

AKO FUNGUJE AKUMULÁTOR VO VOZIDLE PHEV?

AKO FUNGUJE AKUMULÁTOR VO VOZIDLE PHEV?

Akumulátor vo vašom vozidle PHEV značky Land Rover je zložený z viacerých samostatných lítiovo-iónových modulov, ktoré navzájom spolupracujú v rámci jedného nabíjateľného bloku.

Keď vo svojom vozidle Land Rover stlačíte plynový pedál, energia z akumulátora sa prenesie do elektromotora, ktorý poháňa kolesá. Tým sa uložená elektrická energia postupne spotrebuje, až nastane čas na pripojenie vozidla a opätovné nabitie.
AKO DLHO VYDRŽÍ AKUMULÁTOR VO VOZIDLE PHEV?

AKO DLHO VYDRŽÍ AKUMULÁTOR VO VOZIDLE PHEV?

Akumulátory pre vozidlá PHEV sú navrhnuté tak, aby vydržali ešte dlhšie než samotný Land Rover. Na rozdiel od oveľa menšej verzie lítiovo-iónového akumulátora, používanej v notebookoch alebo mobilných telefónoch, disponuje akumulátor pre vozidlá PHEV značky Land Rover špeciálnymi technológiami a metódami, ktoré optimalizujú jeho výkon počas mnohých rokov a tisícov kilometrov.

Ide napríklad o dômyselné kvapalinové chladiace systémy a inteligentnú vyrovnávaciu pamäť, ktorá pomáha chrániť akumulátor pred opotrebovaním z neustáleho nabíjania.

KEĎ PRÍDE TEN SPRÁVNY ČAS, POUŽÍVAME ZNOVA A RECYKLUJEME

Jadrom našej stratégie udržateľnosti je predlžovanie životnosti akumulátorov v našich vozidlách PHEV.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ ELEKTRICKÉ MODELY

VYSVETLENIE DOJAZDU VOZIDLA PHEV

VYSVETLENIE DOJAZDU VOZIDLA PHEV

Vo vozidle PHEV značky Land Rover nikdy nie je žiadna vzdialenosť nedosiahnuteľná. Pozrite si, ako z elektrického pohonu svojho vozidla vyťažiť maximum počas každej jazdy.
NABÍJANIE VOZIDLA PHEV

NABÍJANIE VOZIDLA PHEV

Zistite všetko, čo potrebujete vedieť o nabíjaní vozidla PHEV doma alebo v cieli cesty, počnúc časmi nabíjania až po ušetrené náklady.
NAŠA UDRŽATEĽNÁ BUDÚCNOSŤ

NAŠA UDRŽATEĽNÁ BUDÚCNOSŤ

Preskúmajte, ako meníme ponímanie udržateľného luxusu pomocou čistoty elektrického výkonu.