VÁŠ LAND ROVER

AK SA STANETE MAJITEĽOM VOZIDLA ZNAČKY LAND ROVER, ZÍSKATE NIEKOĽKO ŠPECIÁLNYCH VÝHOD

PRAVIDELNÉ PREHLIADKY
Taktiež stojí za to zvoliť si pravidelné prehliadky Land Rover podľa svojich potrieb – využijete odborné znalosti spoločnosti Land Rover a zachováte záruku.
ASISTENČNÁ SLUŽBA
V nepravdepodobnom prípade poruchy alebo nehody k vám prídu vyškolení technici a v prípade potreby zorganizujeme a zaplatíme pokračovanie v ceste.
ZISTITE VIAC
SERVIS & ZÁRUKA
Pri servise Vášho vozidla vždy dodržiavame aktuálne technologické postupy a odporúčania výrobcu. Dôvodom je bezpečnosť, správna funkcia a zabezpečenie bezchybného chodu Vášho vozidla.
ZISTITE VIAC
OBJEDNAJTE SA NA SERVIS
Vyplňte uvedený formulár a v najkratšej možnej dobe Vás bude kontaktovať vybraný autorizovaný servis Land Rover s podrobnými informáciami.
ZISTITE VIAC
OBJEDNÁVKA DO SERVISU


Naši technici pri servisnom procese od okamihu otvorenia zákazky až do jej ukončenia striktne dodržiavajú výrobcom špecifikované vysoké štandardy. Pri všetkých opravách používame výlučne originálne náhradné dielce, čím udržiavame prevádzkyschopnosť Vášho vozidla na optimálnej úrovni v rámci celej jeho životnosti.

ZISTITE VIAC
PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobte si svoj Land Rover so širokou škálou príslušenstva navrhnutého špeciálne pre váš model. Bolo vyrobené podľa rovnakých štandardov ako vaše vozidlo.

ZISTITE VIAC
DISKY A PNEUMATIKY

Originálne zliatinové disky Land Rover pohodlne zvládnu podmienky extrémneho zaťaženia v rôznorodom teréne, pretože prešli testami, ktoré ďaleko presahujú požiadavky jazdy po bežnej ceste. Pneumatiky sa považujú za kľúčovú súčasť celkového dizajnu a konštrukcie vozidla, pretože prenášajú jeho silu na cestu.

KONTAKTUJTE NÁS
ZOBRAZIŤ kolesá

SERVICE PLANS
ÚSPORA NÁKLADOV
Využívaním pravidelných prehliadok si znížite náklady v porovnaní s platbami za jednotlivé služby. Všetky náklady na prácu a diely spojené s pravidelnou prehliadkou sú zahrnuté v cene.
Vyššia zostatková hodnota
Pravidelnou údržbou zvýšite zostatkovú hodnotu vozidla.
Pohodlie
Plán pravidelných prehliadok si vyžiadajte u predajcu Land Rover.
Pokoj v duši
Všetky plánované pravidelné prehliadky sa vykonávajú v súlade so smernicami spoločnosti Land Rover bez dodatočných nákladov.
KVALIFIKOVANÍ TECHNICI LAND ROVER
Odborníci zo spoločnosti Land Rover vykonajú údržbu vášho vozidla vtedy, keď vám to bude vyhovovať.
ORIGINÁLNE DIELY LAND ROVER
Používajú sa len originálne diely s 12-mesačnou zárukou.
AUTORIZOVANÉ SERVISNÉ CENTRÁ

Naše autorizované servisné centrá majú bezkonkurenčné skúsenosti vo všetkých oblastiach servisu a údržby vozidiel Land Rover. Iba tieto servisné centrá spĺňajú prísne štandardy kvality a služieb automobilky Land Rover, takže dokážu zaistiť, aby vaše nové vozidlo a záruka boli plne chránené a zachoval sa špičkový výkon a bezpečnosť vozidla.

KONTAKTUJTE NÁS
ASISTENČNÁ SLUŽBA LAND ROVER

V nepravdepodobnom prípade poruchy alebo nehody k vám prídu vyškolení technici a v prípade potreby zorganizujeme a zaplatíme pokračovanie v ceste.

VÝHODY ASISTENČNEJ SLUŽBY
Na asistenčnú službu sa môžete spoľahnúť. Výhody asistenčnej služby Land Rover môžete využívať počas celej záručnej lehoty na vozidlo. Vyškolený technik Land Rover zvyčajne dokáže problém vyriešiť na mieste. V opačnom prípade prevezieme vaše vozidlo do autorizovaného servisného centra Land Rover a zorganizujeme a zaplatíme pokračovanie v ceste. Za určitých okolností vám zaplatíme ubytovanie v hoteli. V prípade potreby volajte +421 2 492 059 71.
ZISTITE VIAC
OPRAVA PO NEHODE
V rámci programu služieb po nehode máte prístup do našej siete servisných centier. Špecialisti v týchto centrách absolvovali komplexné a certifikované školenia, takže dokážu riešiť všetky problémy od drobných porúch až po poškodenie v dôsledku veľkej nehody. Naším cieľom je opraviť vaše vozidlo Land Rover podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov.
KONTAKTUJTE NÁS
LAND ROVER InControl

Land Rover InControl je rad služieb a aplikácií, ktoré vás spájajú s vaším vozidlom a zároveň bez problémov a bezpečne aj so svetom naokolo.

ZISTITE VIAC
Motory a emisie
WLTP
Sprievodca postupom WLTP: nový štandard hodnotenia spotreby paliva.
ZISTITE VIAC
NOVÉ VZNETOVÉ, ZÁŽIHOVÉ ALEBO ELEKTRICKÉ MOTORY?
Naše súčasné zážihové a nové vznetové motory sú najekologickejšie a najúspornejšie motory, aké sme kedy vyrobili.
KTORÝ JE PRE VÁS TEN PRAVÝ?
SPÄTNÝ ODBER A RECYKLÁCIA
Ako súčasť nášho záväzku k ochrane životného prostredia sme vyvinuli kompletný program recyklácie vozidiel, ktorého súčasťou sú pokyny na recykláciu, zvýšené využívanie recyklovaných materiálov a zníženie používania nebezpečných látok.
ZISTITE VIAC
OBJEDNÁVKA DO SERVISU
Kniha Land Rover vymenovanie služby online
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
KONTAKTUJTE NÁS
S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami.
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste