MAXIMÁLNA VŠESTRANNOSŤ

Discovery Interior Seats

KOMFORT BEZ KOMPROMISOV

Objavujte kdekoľvek a vezmite so sebou kohokoľvek. Vďaka 7 plnohodnotným sedadlám môže každý cestovať komfortne.

Range Rover Discovery Entertainment

NEPREKONATEĽNÝ PRIESTOR

Naložte a vyrazte s množstvom inteligentných úložných riešení v celom vozidle.

Top View of Passenger Seats

BEZKONKURENČNÁ OCHRANA

Dobrodružstvo s Discovery je zaručené vďaka jeho piatim ukotveniam ISOFIX, ôsmim airbagom a päťhviezdičkovému hodnoteniu Euro NCAP.

JEDNOZNAČNE DISCOVERY

SCHOPNÉ BEZ NÁMAHY

INTUITÍVNA TECHNOLÓGIA

Discovery Infotainment System Features

PIVI PRO

Zostaňte v spojení a informovaní s Pivi Pro, našim zatiaľ najintuitívnejším informačno-zábavným systémom, kde sú kľúčové informácie vzdialené len na dva dotyky.

Extreme crop of the display shown

AMAZON ALEXA

Požiadajte Alexu, aby prehrala hudbu alebo audioknihy, uskutočňovala hovory, čítala správy, skontrolovala počasie, ovládala zariadenia inteligentnej domácnosti, navigovala vás do cieľa, našla parkovisko a ďalšie.

Interior upper view of the Discovery

PRIESTOROVÝ ZVUK MERIDIAN™

Vodič a cestujúci sú zahalení do pohlcujúceho zvukového zážitku prostredníctvom bočných, predných a zadných reproduktorov.

Online Apps Icon

PRIPOJENÉ ŠOFÉROVANIE

Zostaňte v spojení s online balíkom Online Pack s dátovým paušálom. Ponúka viac pripojených služieb prostredníctvom vstavanej SIM karty s prístupom k streamovaným médiám a predpovediam počasia.

ADAS Wireless Charging icon

BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE

Dobíjajte pomocou bezdrôtového nabíjania a konektivity, ktoré vám umožní nabíjať kompatibilné smartfóny, čím sa minimalizuje neporiadok v kabíne. Voliteľný zosilňovač telefónneho signálu môže zvýšiť kvalitu hovoru.

Cabin Air Purification Icon

SYSTÉM ČISTENIA VZDUCHU V KABÍNE

Uprednostnite svoju pohodu s voliteľným nanoeTM X ionizačným systémom s filtrom PM2,5 určeným na filtrovanie jemných častíc vrátane vzduchom prenášaných alergénov, ako je prach a peľ.

Illustration Of Rear Collision Monitor

ASISTENCIA VODIČA

Vyberte si z radu funkcií navrhnutých na uľahčenie šoférovania a parkovania, vrátane 3D priestorovej kamery a adaptívneho tempomatu s podporou asistenta riadenia.

EFEKTÍVNY VÝKON

MOTORY

S radom vyspelých benzínových motorov na zníženie emisií, ako aj čistejšou a efektívnejšou technológiou mild hybrid, ktorá zbiera, ukladá a premiestňuje energiu, ktorá sa bežne stráca pri spomaľovaní.

DYNAMIKA JAZDY

Prispôsobte si nastavenie terénneho systému pomocou technológie Configurable Terrain Response. Adaptívne tlmiče navyše optimalizujú nastavenia pruženia a poskytujú dokonalú rovnováhu medzi komfortom, kultivovanosťou a agilitou.

ELEKTRONICKÉ VZDUCHOVÉ PRUŽENIE

Vzduchové odpruženie je súčasťou štandardnej výbavy každého modelu Discovery. Plynulé prepínanie výšok, keď je to potrebné, zaisťuje bezprecedentný jazdný komfort na ceste aj mimo nej.

DVOJSTUPŇOVÁ ROZVODOVKA

Dodatočná sada redukovaných prevodových stupňov sa môže ukázať ako neoceniteľná v náročných podmienkach, ako sú prudké stúpania alebo klesania, jazda v teréne alebo pri ťahaní.

Discovery driving on the road
Discovery running on road
Discovery up climbing on highway road
Discovery down climbing in highway road
Autoplay Start
Autoplay Stop

PERSONALIZÁCIA NA MIERU

POKRAČUJTE V SKÚMANÍ

Side view of Discovery

MODELY A TECHNICKÉ PARAMETRE

Pozrite si celý modelový rad a špecifikácie.

Discovery park outside of the house

PREHĽAD

Zaraďte dobrodružstvo opäť do svojho kalendára s modelom Discovery.