JEDNOZNAČNE DISCOVERY

Pre všetky rodiny a príležitosti.

Extreme crop of the leather seat

KOMFORT BEZ KOMPROMISOV

Objavujte bez hraníc a s tými, na ktorých vám záleží. Vďaka siedmim plnohodnotným sedadlám sa pohodlne odvezie každý.

Range Rover Discovery Entertainment

NEPREKONATEĽNÝ PRIESTOR

Naložte všetko potrebné a vyrazte vďaka štedrému batožinovému priestoru a inteligentným úložným riešeniam v celom vozidle.

Top View of Passenger Seats

BEZKONKURENČNÁ OCHRANA

Dobrodružstvo s Discovery je zaručené vďaka jeho piatim ukotveniam ISOFIX, ôsmim airbagom a päťhviezdičkovému hodnoteniu Euro NCAP.

JEDNOZNAČNE DISCOVERY

SCHOPNÝ BEZ NÁMAHY

INTUITÍVNA TECHNOLÓGIA

Discovery Infotainment System Features

PIVI PRO

Zostaňte v spojení a informovaní s Pivi Pro3, našim zatiaľ najintuitívnejším informačno-zábavným systémom, kde sú kľúčové informácie vzdialené len na dva dotyky.

Interior upper view of the Discovery

PRIESTOROVÝ ZVUK MERIDIAN™

Vodič a cestujúci sú zahalení do pohlcujúceho zvukového zážitku prostredníctvom bočných, predných a zadných reproduktorov.

PRIPOJENÉ ŠOFÉROVANIE

Zostaňte v spojení s online balíkom Online Pack s dátovým paušálom4. Ponúka viac pripojených služieb prostredníctvom vstavanej SIM karty s prístupom k streamovaným médiám a predpovediam počasia.

BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE

Dobíjajte pomocou bezdrôtového nabíjania1 a konektivity, ktoré vám umožní nabíjať kompatibilné smartfóny, čím sa minimalizuje neporiadok v kabíne. Voliteľný zosilňovač telefónneho signálu môže zvýšiť kvalitu hovoru.

SYSTÉM ČISTENIA VZDUCHU V KABÍNE

Uprednostnite svoju pohodu s voliteľným nanoeTM X ionizačným systémom s filtrom PM2,5 určeným na filtrovanie jemných častíc vrátane vzduchom prenášaných alergénov, ako je prach a peľ.

EFEKTÍVNY VÝKON

MOTOR

Discovery disponuje radom vyspelých dieselových motorov, ako aj čistejšou a účinnejšou technológiou mild-hybrid, ktorá zbiera, ukladá a opätovne využíva energiu bežne sa strácajúcu pri spomaľovaní.

DYNAMIKA JAZDY

Prispôsobte si nastavenie terénneho systému pomocou technológie Configurable Terrain Response. Adaptívne tlmiče navyše optimalizujú nastavenia pruženia a poskytujú dokonalú rovnováhu medzi komfortom, kultivovanosťou a agilitou.

ELEKTRONICKÉ VZDUCHOVÉ PRUŽENIE

Vzduchové odpruženie je súčasťou štandardnej výbavy každého modelu Discovery. Plynulé prepínanie výšok, keď je to potrebné, zaisťuje bezprecedentný jazdný komfort na ceste aj mimo nej.

DVOJSTUPŇOVÁ ROZVODOVKA

Dodatočná sada redukovaných prevodových stupňov sa môže ukázať ako neoceniteľná v náročných podmienkach, ako sú prudké stúpania alebo klesania, jazda v teréne alebo pri ťahaní.

Discovery driving on the road
Discovery running on road
Discovery up climbing on highway road
Discovery down climbing in highway road
Autoplay Start
Autoplay Stop

PERSONALIZÁCIA NA MIERU

POKRAČUJTE V SKÚMANÍ

Side view of Discovery

MODELY A TECHNICKÉ PARAMETRE

Zobraziť kompletný modelový rad a technické parametre.

Discovery park outside of the house

PREHĽAD

Zaraďte dobrodružstvo opäť do svojho kalendára s modelom Discovery.

1Len kompatibilné telefóny.

2Systém priehľadnej kapoty ClearSight Ground View závisí od 3D priestorovej kamery. Obraz nezobrazuje dianie v reálnom čase. Vždy skontrolujte okolie vozidla pre zachovanie bezpečnosti. Podlieha miestnym predpisom.

3Funkcie Pivi a InControl, možnosti, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu vozidiel Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie si vyžadujú vhodnú SIM kartu s vhodným dátovým tarifom, ktorá si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť na všetkých miestach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl vrátane obrazoviek alebo sekvencií podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným zmenám systému/vizuálu v závislosti od zvolených možností. Funkcia prepojenej navigácie Connected Navigation si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty, ktorú vám odporučí predajca vozidiel Land Rover.

4Môžu platiť zásady férového používania. Súčasťou štandardnej výbavy je predplatné na 1 rok, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období. Informácie vám poskytne predajca vozidiel Land Rover.

 

Doplnková výbava a jej dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) alebo si je inštalácia môže vyžadovať inštaláciu iných doplnkových prvkov. Ďalšie informácie vám poskytne miestny predajca alebo si vozidlo nakonfigurujte online.

 

Rôzne funkcie vo vozidle by mali vodiči používať iba vtedy, keď je to bezpečné. Vodiči musia mať za všetkých okolností vozidlo úplne pod kontrolou. 

 

MeridianTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. TrifieldTM a „three fields“ sú registrované ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd