KĽÚČOVÉ FUNKCIE

  • VŠESTRANNOSŤ

   Všestranne riešený interiér, ktorý je za príplatok k dispozícii v jednoducho konfigurovateľnom sedemmiestnom usporiadaní, je príkladom dômyselného využitia priestoru. Ponúka množstvo úložných priestorov a vysokú úroveň komfortu. Systém inteligentného sklápania sedadiel Intelligent Seat Fold umožňuje konfigurovať druhý a tretí rad sedadiel pomocou spínačov v batožinovom priestore, pomocou prvkov na hlavnej dotykovej obrazovke, alebo dokonca na diaľku pomocou smartfónu.

   PRESKÚMAJTE KĽÚČOVÉ PRVKY
  • DÔMYSELNÉ TECHNOLÓGIE

   Informačno-zábavný systém poskytuje najvyššie úrovne konektivity a zabezpečenia informácií. Od dômyselných pomocných zariadení pomáhajúcich pri vedení vozidla, parkovaní a ťahaní prívesu až po najmodernejšie technológie – pod končekmi vašich prstov vám leží celý svet.

   PRESKÚMAJTE KĽÚČOVÉ PRVKY
  • NAJLEPŠIE SCHOPNOSTI V TRIEDE

   Discovery pôsobí suverénne nielen v meste, ale aj v teréne. Discovery je výborne pripravené aj na ťahanie prívesu. Dokáže ťahať príves s hmotnosťou až do 3 500 kg1 a je vybavené balíkom systémov, ktoré vodičovi uľahčujú život a dodávajú mu sebaistotu. A vďaka optimalizovanej geometrii a unikátnym technológiám Land Rover dosahuje najlepšie terénne schopnosti vo svojej triede.

   PRESKÚMAJTE KĽÚČOVÉ PRVKY

  DIZAJN

  VŠESTRANNOSŤ

  TECHNOLÓGIE

  SCHOPNOSTI

  VÝKON

  ZVOĽTE SI SVOJ MODEL