UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

VŠESTRANNÝ DIZAJNOM

ODNESIE VŠETKO

Vďaka dynamickému zaťaženiu strechy do 75 kg máte možnosť prepravovať strešné boxy, bicykle a ďalšie vybavenie.

BEZPROBLÉMOVÉ PRIPOJENIE

Už nikdy nebudete mať vybité zariadenia vďaka USB-C zásuvky v každom rade a vyšším príkonom pre rýchlejšie nabíjanie.

PRE VAŠE ĎALŠIE DOBRODRUŽSTVÁ

NEOHROZENÝ DIZAJN

Lesklé čierne prahy a lesklá čierna mriežka chladiča s charakteristickým šesťuholníkovým motívom Discovery dopĺňajú ochranné lišty vo farbe karosérie a nápisy Discovery na kapote v lesklom čiernom odtieni Narvik.

DYNAMICKÁ PRÍTOMNOSŤ

Účelný postoj, detail rozširujúcej sa stredovej línie a výrazný zadný strešný stĺpik sú už zakorenené v DNA modelu Discovery. Nechýbajú ani 21-palcové a 19-palcové zliatinové kolesá dostupné v lesklom čiernom prevedení alebo diamantovom sústružení.

VÝRAZNÁ FARBA

Model Discovery Sport Dynamic je vybavený krytmi ťažných ôk upravenými tak, aby ladili s farbou karosérie a s lesklými čiernymi spodnými prahmi karosérie, ktoré podčiarkujú jeho odvážny, moderný vzhľad.

INTUITÍVNE OVLÁDACIE PRVKY

Pohodlne ovládajte každý aspekt svojej jazdy so systémom Pivi Pro s novým plávajúcim 11,4-palcovým zakriveným2 dotykovým displejom. Nová radiaca páka poskytuje jednoduché a hmatové ovládanie.

ZABEZPEČENÉ POHODLIE

Buďte si istí, že pri sedení vo vozidle sa bude každý cítiť pohodlne vďaka veľkému výberu vyhotovení vrátane semišu a materiálu Luxtec. V dispozícii sú aj windsorská koža a koža DuoLeather v rôznych farebných odtieňoch.

KRÁSNE VÝHĽADY

Zaplavte svoj Discovery Sport prirodzeným svetlom a vychutnajte si lepší výhľad z každého sedadla s voliteľnou panoramatickou sklenenou strechou.

INTUITÍVNA TECHNOLÓGIA

Interior view of the modern luxury car

BEZCHYBNÉ PRIPOJENIE

Vydajte sa na každé rodinné dobrodružstvo okamžite potom, ako si ho vymyslíte, pomocou informačného a zábavného systému2 PiviPro. 90 percent úloh je prístupných dvoma ťuknutiami na nový plávajúci, 11,4-palcový zakrivený sklenený dotykový displej.

Extreme crop of interior mirror

NEOBMEDZENÝ VÝHĽAD

Vychutnajte si ničím nerušený výhľad s najkomplexnejšou sadou kamerových technológií,1vrátane spätného zrkadla ClearSight5. 3D priestorová kamera s funkciou ClearSight Ground View6 vám umožňuje vidieť „cez“ kapotu pre sebaistú jazdu v teréne.

INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA

12,3-palcový plne interaktívny displej vodiča s vysokým rozlíšením je navrhnutý tak, aby do úrovne očí vodiča zobrazoval informácie o vozidle, navigácii a jazde. Kľúčové informácie si môžete premietnuť na čelné sklo pomocou voliteľného head-up displeja4.

ČISTENIE VZDUCHU V KABÍNE

Funkcia čistenia vzduchu v kabíne Cabin Air Purification Plus v novom Discovery Sport vďaka najsofistikovanejším technológiám kvality vzduchu v interiéri vo svojej triede1filtruje a čistí vzduch v kabíne od prachu a mikróbov a zároveň monitoruje úroveň CO2 aby sa celá vaša rodina cítila vo vozidle čerstvo a pohodlne.

POHODLIE VĎAKA NEUSTÁLEMU PRIPOJENIU

Bezproblémové pripojenie pre celú rodinu pomocou funkcií Amazon Alexa, Cloud Connectivity a Apple CarPlay®7 a možnosť Wi-Fi hotspotu s dátovým tarifom. Vaše vozidlo môžete ovládať na diaľku a komunikovať s ním pomocou funkcie Land Rover Remote Skill8.

BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE

Funkcia bezdrôtového nabíjania zariadení3 a systémy konektivity vám umožnia nabíjať kompatibilné smartfóny a zároveň minimalizovať neporiadok v kabíne.

ZVÝŠENÁ ÚČINNOSŤ

Parked Discovery Sport at phev charging point

PLUG-IN ELECTRICKÝ HYBRID

Zvláda vyše 90 percent priemerného denného jazdenia v čisto elektrickom režime9. Plug-in hybrid (PHEV) ponúka plne elektrickú jazdu s nulovými emisiami a certifikovaným dojazdom do 61 km ††.

ŠPECIFIKÁCIE HYBRIDNÉHO ELEKTRICKÉHO MODELU

ELEKTRICKÝ DOJAZD PODĽA WLTP (DO)

61

KM**

Očakávaný elektrický dojazd v reálnej premávke do 47 km.

HODNOTY CO2 EMISIÍ (OD)

33

G/KM**

Nulové výfukové emisie v režime EV.

VEREJNÉ NABÍJANIE (OD)

30

MINÚT

Nabije sa z 0 na 80 percent za približne 30 minút pomocou rýchleho nabíjania jednosmerným elektrickým prúdom.

DOMÁCE NABÍJANIE (OD)

2

HODÍN 12 MINÚT

Až na 100 % pomocou domácej nabíjačky na striedavý prúd s výkonom 7 kW.

SEBAVEDOMÉ SCHOPNOSTI

PRISPÔSOBITEĽNÉ TECHNOLÓGIE

Aby ste mali istotu vo všetkých podmienkach na ceste je každý Discovery Sport vybavený pohonom všetkých kolies a systémami All Terrain Progress Control a Terrain Response 2.

OPTIMÁLNA TRAKCIA

Cíťte sa bezpečne pri akýchkoľvek podmienkach počas jazdy v teréne vďaka systémom asistenta spustenia kontroly trakcie Launch Traction Control, systémom zabezpečujúcim automatický kontrolovaný zjazd zo strmého kopca Gradient Release Control a Hill Descent Control a vďaka asistentovi rozjazdu do kopca Hill Launch Assist.

POKRAČUJTE V OBJAVOVANÍ

MODELY DISCOVERY SPORT

Pozrite si celý modelový rad.

PREHĽAD

Užívajte si život plnými dúškami spolu s Discovery Sport.

**Zobraziť údaje WLTP
Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ pri plne nabitej batérii. Len na účely porovnania. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke môžu byť odlišné. Hodnoty CO2, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, vybavenie kolesami, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav batérie. Údaje o dojazde sú založené na údajoch o spotrebe sériového vozidla na štandardizovanej trase.

 

Mokrý: Objem meraný simuláciou nákladového priestoru naplneného kvapalinou.

 

*Ťažné zariadenie môže výrazne ovplyvniť dojazd v elektrickom režime.

 

Čas nabíjania závisí od mnohých faktorov, okrem iného od veku, stavu, teploty a existujúceho nabitia batérie, použitého zariadenia a dĺžky nabíjania.

 

1Merané v porovnaní s uzavretou skupinou konkurentov, plate 3.3.2023.

2Funkcia prepojenej navigácie Connected Navigation si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty, ktorú vám odporučí predajca vozidiel Land Rover.

3Len kompatibilné telefóny.

4Na niektorých trhoch sa vyžaduje čelné sklo s tlmením slnečného žiarenia. Navigačné pokyny na čelnom skle sa zobrazia len vtedy, keď je vo vozidle namontovaný systém Pivi Pro.

5Ak používatelia, ktorí nosia bifokálne alebo varifokálne okuliare, nemôžu jednoducho upraviť zaostrenie digitálneho obrazu v spätnom zrkadle s technológiou ClearSight, môžu sa kedykoľvek vrátiť do jednoduchého režimu spätného zrkadla. Obraz nezobrazuje dianie v reálnom čase. Vždy skontrolujte okolie vozidla pre zachovanie bezpečnosti. Podlieha miestnym predpisom.

6Systém priehľadnej kapoty ClearSight Ground View závisí od 3D priestorovej kamery. Obraz nezobrazuje dianie v reálnom čase. Vždy skontrolujte okolie vozidla pre zachovanie bezpečnosti. Podlieha miestnym predpisom.

7Vaše vozidlo je pripravené využívať služby Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka Apple CarPlay závisia od dostupnosti funkcií vo vašej krajine, viac informácií nájdete na https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

8Aplikácia Land Rover Remote obsahuje predplatené služby, ktoré je možné predĺžiť po uplynutí pôvodnej lehoty odporúčanej predajcom vozidiel Land Rover. Aplikáciu Land Rover Remote je potrebné stiahnuť z obchodu Apple App Store/ Google Play Store.

9Priemerná denná dĺžka cesty (51 km) bola vypočítaná pomocou údajov zo systému InControl z 30 trhov po celom svete pre vozidlá Discovery Sport v rokoch 2019 až 2022. Predpokladom je úplne nabitá batéria.

 

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ je ochranná známka spoločnosti Trifield Productions Ltd.

Upozorňujeme, že pri výbere alternatívnych úrovní výbavy môžu byť prvky štandardnej výbavy nahradené. Štandardná výbava sa môže líšiť aj podľa typu motora a prevodovky.

Doplnková výbava a jej dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) alebo si je inštalácia môže vyžadovať inštaláciu iných doplnkových prvkov. Ďalšie informácie vám poskytne miestny predajca alebo si vozidlo nakonfigurujte online.

Všetky funkcie vo vozidle by mali vodiči používať len vtedy, keď je to bezpečné. Vodiči musia zabezpečiť, aby vždy mali úplnú kontrolou nad vozidlom.

Funkcie Pivi a InControl, možnosti, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu vozidiel Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie sú spojené s predplatným, ktoré si po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom musíte obnoviť. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť na všetkých miestach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl vrátane obrazoviek alebo sekvencií podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným zmenám systému/vizuálu v závislosti od zvolených možností.