RANGE ROVER JE TU 50 ROKOV

OSLAVA NAJVYŠŠIEHO ŠTANDARDU LUXUSU A ZDATNOSTI

50 ROKOV ZDOKONAĽOVANIA

Range Rover, prvé vozidlo 4x4 navrhnuté tak, aby bolo rovnako dobré v teréne aj na ceste, stanovuje zlatý štandard až do dnešných dní. Je to špičkové luxusné SUV, ktoré sa cíti rovnako doma v Monaku na Place du Casino, ako aj na saharskom piesku a jeho priekopnícke úspechy sú naozaj hodné osláv.

EVOLÚCIA IKONY

1970
1981
1994
2001
2002
2005
2012
2014
2018
2020

RODENÝ PRIESKUMNÍK

Range Rover dobýva kontinenty.

DARIEN GAP CROSSING (1972)

V roku 1972 sa Range Rover stal prvým vozidlom, ktoré úspešne dokončilo 29 000-kilometrovú transamerickú expedíciu zorganizovanú britskou armádou, ktorej súčasťou bol aj nebezpečný prechod cez oblasť Darien v Južnej Amerike.

VEDELI STE?

Štyri veci, ktoré ste nevedeli o našom priekopníckom SUV.

FILMOVÁ HVIEZDA
HASIČSKÉ VOZIDLO
MUZEÁLNY EXPONÁT
VOZIDLO CELEBRÍT

VLASTNÝ RANGE ROVER

Zažite cestovanie prvou triedou v našich najnovších vozidlách Land Rover.

RANGE ROVER FIFTY – UŽ ČOSKORO

Range Rover Fifty charakterizujú unikátne detaily vo farbe Satin Auric Atlas a ďalšie jedinečné prvky, ako napríklad ručne vyhotovený nápis „Fifty“ na preberacom certifikáte s textom „1 z 1970“, pripomínajúcim výnimočnosť tejto limitovanej edície. INFORMUJTE MA O NOVINKÁCH
RANGE ROVER

RANGE ROVER

V duchu svojej bezkonkurenčnej histórie posúva Range Rover dizajn, komfort a kvalitu spracovania na novú, mimoriadne vysokú úroveň. Predstavuje vrchol spojenia kultivovanosti a zdatnosti.

VIAC INFORMÁCIÍ
RANGE ROVER WESTMINSTER

RANGE ROVER WESTMINSTER

Limitované edície Westminster a Westminster Black ponúkajú výrazné vylepšenia, umocňujúce prestížny vzhľad a charakter modelu Range Rover.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC BLACK

RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC BLACK

Táto očarujúca nová edícia s metalickým lakom karosérie Santorini Black a množstvom exkluzívnych čiernych dizajnových detailov dáva vyniknúť štíhlemu profilu modelu Range Rover a jeho dokonalej sofistikovanosti.

Vyobrazené vozidlá sú z globálneho portfólia modelov Land Rover. Špecifikácie, voliteľné prvky a dostupnosť sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Informácie si overte u miestneho predajcu Land Rover.