UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

KREATÍVNE ČINNOSTI

Máme pre vás niekoľko návrhov, ako si spríjemniť čas strávený doma.
Dobre sa zabavte s Land Roverom!

FILMOVÉ HITY!

Kultové vozidlá a veľkolepé akčné filmy predstavujú spojenie, ktoré u divákov vyvoláva zimomriavky.

Vozidlá Land Rover mali v hollywoodskych produkciách vždy významné miesto! Odporúčame vám pozrieť si nasledujúce tituly!

JAMES BOND: CASINO ROYALE

Kto z nás nesledoval dobrodružstvá slávneho agenta 007 – Jamesa Bonda? V kultovom filme uvidíte vozidlo Defender, ktoré zažiarilo vo svojej úlohe!

JAMES BOND: SPECTRE

Veľkolepé naháňačky, ktoré nechýbajú v tejto produkcii, patria k najúchvatnejším záberom. Vozidlá Range Rover Sport SVR a Defender boli pripravené čeliť najnáročnejším výzvam!

TOMB RAIDER

Hlavná hrdinka filmu Lara Croft má ideálneho spoločníka, na ktorého sa môže spoľahnúť v každej situácii.... Je ním vozidlo Defender 110 TDS, vybavené motorom V8 s objemom 3,5 l.

AUTÁ 2

Gearett Taylor je animované vozidlo Range Rover, ktoré vzniklo na naše odporúčanie. Jeho slávne dobrodružstvá môžete sledovať v tejto nadčasovej produkcii.

SUDCA DREDD

Dej tejto futuristickej produkcie z 90. rokov sa odohráva v roku 2139 v Mega City One. Uvidíte v nej jedinečné vozidlo budúcnosti, ktoré vytvorili dizajnéri spoločnosti Land Rover.

ZASTAVTE CARTERA

V tejto produkcii sa objavil Land Rover 109 SERIES II, model WAGON 1958 – vozidlo, ktoré je schopné zvládnuť každú výzvu.