IKONA V NOVOM PONÍMANÍ

Defender trunks pace luggage loading

DEFENDER 130 OUTBOUND

Dokonalá kombinácia schopností a pohodlia. Choďte ďalej a objavujte viac vďaka miestu na odpočinok, spánok a inteligentné uskladnenie.

Montage of Defender specification

COUNTY EXTERIOR PACK

Moderné prevedenie klasiky vrátane zodpovedajúcej kontrastnej strechy a dverí batožinového priestoru, podsvietených grafík na prahových lištách a nálepiek s gradientnou grafikou.

75 years logo with Defender

DEFENDER 75TH LIMITED EDITION

Oslavujeme 75 rokov od vzniku Land Roveru série I; vozidla, ktoré to všetko začalo. Pripomeňte si éru objavovania s našimi exkluzívnymi grafickými detailmi 75 Years a ikonickou zelenou farbou Grasmere Green.

ROBUSTNÝ A SPOĽAHLIVÝ

CITLIVÁ TECHNOLÓGIA

Infotainment touch screen display

PIVI PRO

Ostaňte v spojení s naším oceňovaným informačno-zábavným systémom Pivi Pro. Ovládajte ho pomocou 11,4-palcového centrálneho dotykového displeja, ktorý má čistú a elegantnú grafiku s intuitívnymi ovládaním hlasitosti, klimatizácie či sedadiel.

Infotainment touch screen display

3D PRIESTOROVÁ KAMERA

Pohybujte sa s istotou a sledujte prostredie okolo seba vďaka 3D vonkajším perspektívam a 360° nadhľadu na presné manévrovanie.

Land Rover Defender heads-up display

DISPLEJE PRE VODIČA

Buďte informovaní 12,3-palcovým interaktívnym prístrojovým panelom, ktorý vám umožňuje prispôsobiť zobrazované údaje o vozidle a ceste. Voliteľný head-up displej premieta kľúčové informácie na čelné sklo.

Meridian sound system

POHLCUJÚCI ZVUK

Počúvajte hudbu, ako chcete, na 700 wattovej aparatúre MeridianTM Systém priestorového zvuku. 14 reproduktorov a dvojkanálový subwoofer poskytujú krištáľovo čisté výšky a bohaté, hlboké basy v celej kabíne.

Group of people sitting in a Range Rover Defender

PRIPOJENÉ POHODLIE

Vybavený na neopísateľné dobrodružstvá - Online Pack4 vám umožní ostať pripojený k aplikáciám ako sú Amazon Alexa a Spotify, zatiaľ čo technológia SOTA (Software Over The Air) udržiava vaše vozidlo aktualizované.

NEOBMEDZENÉ VÝHĽADY

Sledujte cestu za sebou pomocou vnútorného spätného zrkadla ClearSight5. Či už máte plný kufor batožiny alebo vysokých cestujúcich vzadu, živý videoprenos zaručuje jasný výhľad.

Defender

ASISTENCIA VODIČA

Vyberte si z radu funkcií, ktoré vám uľahčia jazdu a parkovanie. K dispozícii je množstvo inovatívnych technológií, ktoré vám vylepšia zážitok z jazdy.

PRESVEDČIVÝ VÝKON

Range Rover Defender in desert

DEFENDER ELEKTRICKÝ HYBRID

Odmietnite kompromisy s Defenderom plug-in elektrickým hybridom (PHEV). Ponúka certifikovaný elektrický dojazd až 51 km podľa normy WLTP**. S reálnym elektrickým dojazdom až 43 km. To poskytuje celkový reálny dojazd až 697 km.**. Je tiež schopný rýchleho nabíjania jednosmerným prúdom z 0 na 80 % za 30 minút.

Defender is off roading in the mud of the river

DEFENDER V8

Chopte sa skutočnej sily. 525-koňový motor Defendera 90 a 110 poskytuje krútiaci moment 625 Nm a maximálnu rýchlosť 240 km/h*. Nový 500-koňový motor pre Defender 130 dosahuje krútiaci moment 610 Nm a maximálnu rýchlosť 240 km/h*.

ŠPECIFIKÁCIE ELEKTRICKÉHO HYBRIDU

ELEKTRICKÝ DOJAZD (DO)**

51

KM

WLTP očakávaný dojazd v reálnom svete až 43 km.

0-100 KM/H

5,6

SEKUNDY

Z 0 na 100 km/h za 5,4 sekundy.

VEREJNÉ NABÍJANIE (OD)

0,5

HODÍN

Rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom z 0 na 80 percent za približne 30 minút.

MAXIMÁLNA HMOTNOSŤ PRÍVESU (DO)

3.000

KG

Výber motora môže ovplyvniť maximálnu hmotnosť prívesu.

UNIKÁTNY PRE VÁS

Zlepšite schopnosti a odolnosť svojho Defendera pomocou nášho výberu balíkov príslušenstva, aby ste boli pripravení na akékoľvek prostredie.

UNIKÁTNY PRE VÁS

Zlepšite schopnosti a odolnosť svojho Defendera pomocou nášho výberu balíkov príslušenstva, aby ste boli pripravení na akékoľvek prostredie.

POKRAČUJTE V OBJAVOVANÍ

Close up view of LED headlight

MODELY DEFENDERA

Pozrite si celý modelový rad.

Close up of car drifting in sand

ŠPECIFIKÁCIE

Pozrite si fakty a čísla.

**Zobraziť údaje WLTP

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ pri plne nabitej batérii. Slúži len na porovnanie. Údaje z reálneho sveta sa môžu líšiť. Emisie CO2, údaje o spotrebe paliva, spotrebe energie a dojazde sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako je štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, kolesá, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav batérie. Údaje o dojazde zodpovedajú sériovému vozidlu jazdiacemu na štandardizovanej trase.

 

*Mokrý: Objem meraný simuláciou batožinového priestoru naplneného kvapalinou.

**Defender 110 a 130 s terénnymi pneumatikami. Nie je k dispozícii pre modely Defender V8.

*Maximálna rýchlosť je 191 km/h, ak je vozidlo vybavené 20-palcovými kolesami.

 

1Nie je kompatibilný s predným ochranným systémom Expedition alebo ochranným rámom v tvare "A".

2Pred brodením vždy skontrolujte trasu a výjazd.

3Navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, s čím vám rád poradí váš predajca vozidiel Land Rover.

4Môžu sa uplatňovať zásady čestného používania. Štandardné predplatné na 1 rok môže byť predĺžené po uplynutí počiatočnej lehoty, s čím vám rád poradí váš predajca vozidiel Land Rover.

5Funkcia podlieha miestnym predpisom. Ak používatelia s bifokálnymi alebo varifokálnymi šošovkami nemôžu jednoducho zaostriť na digitálne spätné zrkadlo ClearSight, môžu sa kedykoľvek vrátiť do režimu klasického spätného zrkadla.