NAŠA UDRŽATEĽNÁ BUDÚCNOSŤ

NAŠA UDRŽATEĽNÁ BUDÚCNOSŤ

ELEKTRICKÝ POHON NA PRVOM MIESTE

Svet okolo nás sa vyvíja, rovnako ako značka Land Rover. Do centra našich vozidiel SUV a nášho klimatického plánu sme postavili čistotu elektrického pohonu, aby sme podporili náš cieľ, ktorým je vytvorenie bezpečnejšej a čistejšej planéty pre každého.


Začalo sa to našimi súčasnými plug-in hybridnými (PHEV) a mild-hybridnými (MHEV) vozidlami. Tu sa však naše ambície nekončia. Preskúmajte, ako meníme ponímanie udržateľného luxusu a ako môžete už dnes niečo zmeniť, keď budete jazdiť na elektrinu.

AKUMULÁTORY, KTORÉ VYDRŽIA

Keď jazdíte vozidlom Land Rover, dlhá životnosť je štandard. Výnimkou nie je ani akumulátor vo vašom vozidle PHEV. Pre pokoj v duši naň poskytujeme záruku na 6 rokov alebo 96 000 km – podľa toho, čo nastane skôr.

A keď napokon dosiahne koniec svojej aktuálnej životnosti, v našom záväzku k udržateľnosti budeme pokračovať prostredníctvom našich komplexných programov recyklácie.

AKO JAZDIŤ VIAC EKOLOGICKY KAŽDÝ DEŇ

Za volantom vozidla PHEV značky Land Rover máte možnosť znížiť svoj vplyv na našu planétu pri každej jazde.

UDRŽIAVANIE AKUMULÁTORA V NABITOM STAVE

UDRŽIAVANIE AKUMULÁTORA V NABITOM STAVE

Ak ráno nájdete plne nabitý akumulátor, pomôže vám to dosiahnuť cez deň maximálny dojazd na elektrinu. Najrýchlejší, najpohodlnejší a nákladovo najúspornejší spôsob nabíjania predstavuje zapojenie do domácej nabíjačky.
VYUŽITIE ENERGIE MIMO ŠPIČKY A Z OBNOVITEĽNÝCH ZDROJOV

VYUŽITIE ENERGIE MIMO ŠPIČKY A Z OBNOVITEĽNÝCH ZDROJOV

Vplyv nabíjania vozidla PHEV môžete znížiť tak, že ho budete nabíjať v noci, keď je vnútroštátna sieť menej vyťažená. To by mohlo znamenať aj výhodu podstatne nižšej sadzby za elektrinu a možnosť využiť obnoviteľnú energiu, ktorej navýšenie vo svoje sieti sľubujú niektorí poskytovatelia.
JAZDA V ČISTO ELEKTRICKOM REŽIME

JAZDA V ČISTO ELEKTRICKOM REŽIME

Stlačením tlačidla môžete vo svojom vozidle PHEV značky Land Rover prepínať medzi benzínovým a elektrickým pohonom. Jazda v čisto elektrickom režime predstavuje jednoduchý spôsob, ako sa presúvať na krátke vzdialenosti z bodu A do bodu B bez výfukových emisií.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ ELEKTRICKÉ MODELY

TECHNOLÓGIA AKUMULÁTORA VO VOZIDLE PHEV

TECHNOLÓGIA AKUMULÁTORA VO VOZIDLE PHEV

Spoznajte odolnú technológiu, ktorá v našich vozidlách PHEV zabezpečuje elektrický pohon, i spôsob, akým prispieva k našej udržateľnej budúcnosti.
VYSVETLENIE DOJAZDU VOZIDLA PHEV

VYSVETLENIE DOJAZDU VOZIDLA PHEV

Vo vozidle PHEV značky Land Rover nikdy nie je žiadna vzdialenosť nedosiahnuteľná. Pozrite si, ako z elektrického pohonu svojho vozidla vyťažiť maximum počas každej jazdy.
NABÍJANIE VOZIDLA PHEV

NABÍJANIE VOZIDLA PHEV

Zistite všetko, čo potrebujete vedieť o nabíjaní vozidla PHEV doma alebo v cieli cesty, počnúc časmi nabíjania až po ušetrené náklady.