Range Rover Velar

Range Rover Velar

AVANTGARDNÝ RANGE ROVER. TERAZ K DISPOZÍCII AJ AKO PLUG-IN HYBRID.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL PRESKÚMAJTE PLUG-IN HYBRID
VŠETKY DOSTUPNÉ AUTÁ: 10
Range Rover Velar
R-Dynamic S 2.0D I4 204PS MHEV AWD Auto 1997cm3 2022
2022 new  Range Rover Velar Silicon Silver 2.0D I4 204PS MHEV AWD Auto R-Dynamic S
Najazdené kilometre
km
Motor
diesel mhev
Výkon
204 kW
Cena s DPH
EUR 83,490
Zobraziť podrobnosti
Range Rover Velar
R-Dynamic 3.0D I6 300PS MHEV AWD Auto 2997cm3 2022
2022 used  Range Rover Velar Charente Grey 3.0D I6 300PS MHEV AWD Auto R-Dynamic
Najazdené kilometre
1 973 km
Motor
diesel mhev
Výkon
300 kW
Cena s DPH
EUR 91,990
Zobraziť podrobnosti
Range Rover Velar
S D200 AWD MHEV 1998cm3 2023
2023 new  Range Rover Velar Strieborná Hakuba D200 AWD MHEV S
Najazdené kilometre
km
Motor
diesel
Výkon
150 kW
Cena s DPH
EUR 84,298
Zobraziť podrobnosti
Range Rover Velar
R-DYNAMIC S P250 AWD 1998cm3 2023
2023 new  Range Rover Velar Sivá Charente P250 AWD R-DYNAMIC S
Najazdené kilometre
km
Motor
petrol
Výkon
184 kW
Cena s DPH
EUR 86,447
Zobraziť podrobnosti

DIZAJN EXTERIÉRU

Prepracovaná, mohutná predná časť prechádza do plynulej, súvislej bočnej línie a vrcholí napnutou a elegantne zúženou zadnou časťou.

Kliknutím spustite interakciu

DIZAJN INTERIÉRU

Posaďte sa do Range Roveru Velar. Čaká na vás pokojné útočisko a elegantná jednoduchosť.

KULTIVOVANÝ INTERIÉR

KULTIVOVANÝ INTERIÉR

Zvýraznite svoj Range Rover Velar nádhernými materiálmi sedadiel, napríklad perforovanou kožou Windsor, semišom alebo prémiovou látkou.
REMESELNÉ SPRACOVANIE INTERIÉRU

REMESELNÉ SPRACOVANIE INTERIÉRU

K dispozícii je celý rad moderných materiálov, ktoré ešte viac zdokonalia interiér a vyhovejú aj zákazníkom s tým najnáročnejším vkusom. Cestujúci prídu do cieľa zaručene v pohodlí, pretože sa usadia v kožených sedadlách Windsor s charakteristickým vzorom Cut Diamond.
DELENÁ LAKŤOVÁ OPIERKA

DELENÁ LAKŤOVÁ OPIERKA

Vo vnútri modelu Range Rover Velar nájdete pohodlné a praktické prvky, ktoré jednoducho fungujú, napríklad dvojité posuvné lakťové opierky, ktoré fungujú nezávisle – jednoducho ich nastavte, posaďte sa a relaxujte.

HLAVNÉ PRVKY

ELEGANCIA A LUXUS

ELEGANCIA A LUXUS

Vďaka kombinácii moderného luxusu s vychýrenou kultivovanosťou si v modeli Range Rover Velar vychutnáte každú jazdu.
TECHNOLÓGIE

TECHNOLÓGIE

Rýchlo nájdete všetko, čo hľadáte, bez toho, aby ste blúdili v ponukách, na obrazovkách a skrytých funkciách. Súčasťou informačno-zábavného systému Pivi v modeli Range Rover Velar je intuitívne rozhranie dotykovej obrazovky, ktoré zvyšuje efektivitu a zábavu pri používaní.
VÝKON

VÝKON

Od výkonu a číreho potešenia z jazdy až po úsporu paliva a kultivovanosť – máme pre vás ten pravý motor. Všetky vozidlá modelového radu obsahujú technológiu Stop/Start. Okrem toho sú na výber benzínové a naftové motory vybavené technológiou Mild Hybrid (MHEV).

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

Objavte svoj ideálny Range Rover Velar.

RANGE ROVER VELAR 

RANGE ROVER VELAR 

Range Rover Velar je na čele redukcionistického dizajnu. Čistý, elegantný a osobitý – vozidlo má pozoruhodný, moderný vzhľad. V tomto výnimočnom príklade moderného automobilového dizajnu sa spája kultivovaný výkon a nenútená elegancia s vynikajúcim efektom.
RANGE ROVER VELAR S

RANGE ROVER VELAR S

Range Rover Velar S, ktorý kombinuje bezkonkurenčnú kultivovanosť s modernistickým dizajnom, prichádza s prémiovými LED svetlometmi s charakteristickými dennými svetlami, sedadlami čalúnenými perforovanou zrnitou kožou s lemovaním a dokonalou flexibilitou balíka Online s dátovým paušálom*.
RANGE ROVER VELAR SE

RANGE ROVER VELAR SE

Skvelý dizajn, na ešte vyššej úrovni. Ultramoderný Range Rover Velar SE je zvýraznený 20“ diskami kolies s dizajnom 7014 vo vyhotovení Gloss Sparkle Silver a vďaka balíku asistenta monitorovania mŕtveho uhla a adaptívnemu tempomatu ponúka dodatočný pokoj.
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC S

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC S

Range Rover Velar R-Dynamic má odhodlaný vzhľad s detailmi vo vyhotovení Burnished Copper na nárazníku, vetracími otvormi na kapote a na bočnej časti, ktoré výrazne prispievajú k jeho sofistikovanému a modernému vzhľadu. Označenie na kapote, nápis na dverách batožinového priestoru a mriežke chladiča sú vo vyhotovení Shadow Atlas.
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC SE

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC SE

Z modelu Range Rover Velar R-Dynamic SE vyžaruje výkon a sofistikovanosť. Z 20“ diskov kolies Satin Dark Grey s dizajnom 1032 a maticových LED svetlometov s charakteristickými dennými svetlami nebudete vedieť odtrhnúť pohľad. Nájdete tu aj praktické funkcie, napríklad balík asistenta mŕtveho uhla.
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC HSE

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC HSE

S modelom Range Rover Velar R-Dynamic HSE zdokonalíte kombináciu štýlu a významu. Žiaduce prvky, napríklad 21“ disky kolies Satin Dark Grey s dizajnom 5109 a perforované kožené sedadlá Windsor sú dostupné spolu s audiosystémom MeridianTM 3D Surround Sound a funkciami balíka asistenta pre vodiča.
RANGE ROVER VELAR EDITION

RANGE ROVER VELAR EDITION

Range Rover Velar Edition, ktorý je oceňovaný pre svoj avantgardný vzhľad, ho posúva ešte ďalej. Posuvná panoramatická strecha, čierna kontrastná strecha a čierne detaily predstavujú novú úroveň progresívneho dizajnu a dokonale ladia s 20“ čiernymi diskami kolies. Dostupné sú rôzne farby a laky exteriéru.

PLUG-IN HYBRID

Súčasťou pohonnej jednotky je 4-valcový benzínový motor 2,0 Si4 300 k 4WD a elektromotor s výkonom 143 k (105 kW). Technológia je každým dňom inteligentnejšia a udržateľnejšia.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

MODELY RANGE ROVER VELAR

MODELY RANGE ROVER VELAR

Pozrite si celý modelový rad.
PRESKÚMAJTE MODELY
TECHNICKÉ ÚDAJE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pozrite sa na fakty a čísla.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
GALÉRIA

GALÉRIA

Umenie značky Range Rover Velar.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU

Pozrite si hodnoty WLTP
Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu uskutočnených v súlade s legislatívou EÚ a s úplne nabitým akumulátorom. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty CO2, spotreby paliva, spotreby energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od faktorov, ako sú napríklad štýly jazdy, poveternostné podmienky, náklad, namontované kolesá, namontované príslušenstvo, aktuálna trasa a stav akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.


*Môžu platiť zásady férového využívania. Súčasťou je predplatné na 1 rok, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období. Informácie vám poskytne predajca vozidiel Land Rover.

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.

Po zvolení iného stupňa výbavy môžu byť štandardné prvky nahradené inými prvkami. Štandardné prvky výbavy sa môžu taktiež líšiť v závislosti od variantu motora a prevodovky.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Zabudované funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

Funkcie, voliteľné prvky a služby tretích strán v rámci systémov Pivi a InControl a ich dostupnosť sa v jednotlivých krajinách líšia – informácie o dostupnosti v danej krajine a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu vozidiel Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.