RANGE ROVER VELARPrepracovaná, mohutná predná časť prechádza do plynulej, súvislej bočnej línie a vrcholí napnutou a elegantne zúženou zadnou časťou. Posaďte sa do Range Roveru Velar. Čaká na vás pokojné útočisko a elegantná jednoduchosť.

Od výkonu a číreho potešenia z jazdy až po úsporu paliva a kultivovanosť – máme pre vás ten pravý motor. Všetky vozidlá modelového radu obsahujú technológiu Stop/Start. Okrem toho sú na výber benzínové a naftové motory vybavené technológiou Mild Hybrid (MHEV).

TESTOVACIA JAZDA

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE SPOTREBITEĽOV: Poskytnutím týchto informácií súhlasíte, že vás môžeme kontaktovať pomocou nižšie uvedených metód komunikácie, pokiaľ neuvediete inak zrušením označenia príslušných políčok uvedených nižšie. Spoločnosť Jaguar Land Rover použije všetky získané informácie na to, aby vás informovala o produktoch a službách, a taktiež na zlepšenie kvality svojich služieb pre vás. Vaše osobné údaje budú sprístupnené iba spoločnosti Jaguar Land Rover, jej predajcom, franšízovým partnerom, agentúram, sesterským alebo pridruženým spoločnostiam, ktoré poskytujú služby pre váš prospech.