NOVÝ RANGE ROVER SV

NOVÝ RANGE ROVER SV

DOKONALÁ INTERPRETÁCIA LUXUSU A PRISPÔSOBENIA MODELU RANGE ROVER
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
Range Rover SV ponúka väčší výber, lepšie remeselné spracovanie a dokonalé povrchy pre tých, ktorí hľadajú skutočný rozdiel. Luxus, ktorý možno cítiť aj vidieť.

NOVÝ RANGE ROVER SV

Kultivovaný. Luxusný. Exkluzívny. Najlepší Range Rover v histórii.

LUXUS ZNAČKY RANGE ROVER

Zadívajte sa na nádherný exteriér s exkluzívnou prednou maskou, nárazníkom a dvojfarebným označením Range Rover. Posaďte sa do sedadiel zo semianilínovej kože. Dotknite sa luxusných bielych ovládacích prvkov Gloss White Ceramic. Každá cesta má svoj zmysel pre príležitosť.

PRISPÔSOBENIE SV

Vytvorenie modelu Range Rover SV predstavuje osobnú skúsenosť. Medzi jedinečné materiály dostupné pre verziu SV patrí biely keramický povrch Gloss White s reliéfnym vzorom mozaiky alebo kontrastná dyha Natural Dark Linear Wenge s kovovými detailmi s motívom mozaiky.

BEZPROBLÉMOVÁ KONEKTIVITA

Systém Pivi Pro predstavuje prínos pre cestujúcich aj pre vodiča. Ovláda sa intuitívne a dá sa jednoducho pripojiť k vášmu smartfónu. Exkluzívne pre verziu SV sú k dispozícii dva 13,1“ dotykové displeje, s ktorými si cestujúci na zadných sedadlách užijú zábavu a získajú všetky potrebné informácie.

SV SIGNATURE SUITE

Štvormiestna verzia SV Signature Suite prináša cestujúcim skvelý zážitok z jazdy v modeloch s dlhým rázvorom a kombinuje praktické vlastnosti a pohodlie.

STVORENÁ HARMÓNIA

Zadná konzola je po celej dĺžke čalúnená kožou Windsor alebo materiálom UltrafabricTM* bez kože a v hornej časti je dyha s integrovaným náladovým osvetlením. Pomocou ovládacích prvkov dotykovej obrazovky na zadných sedadlách môžu cestujúci v druhom rade ovládať funkcie pohodlia a zábavy.

POHODLIE JE NA PRVOM MIESTE

SV Signature Suite ešte viac zdokonaľuje pohodlie modelu Range Rover. Držiaky na poháre a osvetlené dvierka chladničky na konzole sa ovládajú elektricky a pohodlne pomocou ovládacích prvkov dotykovej obrazovky na zadných sedadlách. Krištáľové sklo Dartington navrhnuté pre verziu SV prináša dodatočný pocit elegancie.

PRIESTOR JE UNIVERZÁLNY

Elektricky rozložiteľný stôl sa ovláda pomocou ovládacích prvkov dotykovej obrazovky na zadných sedadlách a využíva tvarované ramená a exkluzívne osvetlenie. Zistíte, že v spodnej časti je priestor využitý šikovným spôsobom s integrovanými a bezpečnými úložnými priestormi v stredovej konzole.

SV INTREPID THEME

Dynamický. Nenápadný charakter.

ZVÝRAZNENIA A DETAILY

Medzi interiérové detaily v tomto motíve patria exkluzívne dyhy2, povrchy a keramické ovládacie prvky Satin Black. Vďaka kovovým lištám Anthracite a exteriérovým detailom Graphite Atlas je tento motív ešte výraznejší.

EŠTE VIAC PRISPÔSOBENÝ

Dynamické stvárnenie verzie SV Intrepid Theme je možné ešte zvýrazniť čiernou kontrastnou strechou, červenými brzdovými strmeňmi a 23“ diskami kolies Satin Black, vzor 1077, s lesklými detailmi Narvik Black Gloss a povrchovou úpravou Dark Tinted Lacquer.

BEZ KOŽE

Pre verziu SV Intrepid Theme je k dispozícii udržateľný textil UltrafabricsTM bez kože. Mäkký, pružný a pevný materiál má unikátny obdĺžnikový perforovaný povrch.

SV SERENITY THEME

Čistý luxus s jemnými detailmi, ktoré zdôrazňujú jeho exkluzivitu.

ZVÝRAZNENIA A DETAILY

Z každého milimetra verzie SV Serenity Theme vyžaruje luxus. Exteriérové detaily žiaria v bronzovej farbe Corinthian Bronze a exkluzívny dvojfarebný interiér zvýrazňuje pôsobivý vzhľad vozidla.

EŠTE VIAC PRISPÔSOBENÝ

Exteriér verzie SV Serenity Theme môže byť ešte výraznejší s kontrastnou strechou Corinthian Bronze a voliteľnými 23“ diskami kolies Gloss Dark Grey, vzor 1077, s bronzovými detailmi Corinthian Bronze Satin.

MOZAIKOVÉ OZDOBY

Rad nádherných nových dýh a povrchových úprav s ozdobnými prvkami a kovovými detailmi s mozaikovým vzorom je ukážkou starostlivej pozornosti venovanej detailom. Interiér dotvára mozaiková výšivka na sedadlách.

MOTORY PRE NOVÝ RANGE ROVER SV

PLUG-IN HYBRID (PHEV)

PLUG-IN HYBRID (PHEV)

Range Rover SV je k dispozícii s novou plug-in hybridnou pohonnou jednotkou s predĺženým dojazdom**. 3,0-litrový 6-valcový benzínový motor Ingenium s elektromotorom s výkonom 105 kW poskytuje kombinovaný výkon 510 k.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Jedinečné vozidlá Land Rover.
NOVÝ RANGE ROVER

NOVÝ RANGE ROVER

Pozrite si celý modelový rad Range Rover.

*Podľa výberu farby.
*
*K dispozícii od januára 2022.