NOVÝ RANGE ROVER

HLAVNÉ PRVKY

ELEGANCIA A LUXUS

Kombinácia moderného luxusu značky Range Rover s jedinečnou eleganciou. Každá cesta predstavuje príležitosť.

ELEGANTNÉ CESTOVANIE

Od elektricky ovládaných dverí* až po masážne sedadlá s funkciou „Hot stone“ – každý aspekt modelu Range Rover prináša luxusný zážitok z cestovania.

EXKLUZÍVNY KOMFORT

Model so zadnými sedadlami Executive Class ponúka pohodlie pre štyroch cestujúcich a možnosť vytvoriť päť miest na sedenie – prostredníctvom ovládacích prvkov dotykovej obrazovky na zadných sedadlách a voliteľného balíka Comfort Plus.

PRIESTOR PRE VŠETKÝCH

Sedemmiestna verzia s dlhým rázvorom ponúka bezkonkurenčný zážitok z cestovania pre siedmych dospelých vrátane vyhrievaných sedadiel čalúnených kožou Semi-Aniline, portov USB-C a bodového osvetlenia.

DODATOČNÝ PRIESTOR NA RELAX

Vylepšite charakteristické delené dvere batožinového priestoru Range Rover s balíkom Tailgate Event Suite, v ktorom nájdete kožené vankúše, reproduktory a osvetlenie.
AKTÍVNE POTLAČENIE HLUKU

AKTÍVNE POTLAČENIE HLUKU

Aktívne potlačenie hluku novej generácie využíva reproduktory v opierkach hlavy, ktoré ako prvé na svete vytvárajú zóny, ktoré spoločne s akustickým vrstveným sklom vytvárajú pokojné útočisko pred svetom naokolo.
SYSTÉM ČISTENIA VZDUCHU V KABÍNE PRO

SYSTÉM ČISTENIA VZDUCHU V KABÍNE PRO

Voliteľná filtrácia PM2,5 a technológia nanoeTM X výrazne obmedzujú množstvo pachov, baktérií a alergénov vrátane vírusu SARS-COV-2, zatiaľ čo funkcia riadenia Co2 zdokonaľuje pocit pohody a ostražitosti vďaka monitorovaniu úrovní v interiéri.
ŠTVORZÓNOVÝ KLIMATIZAČNÝ SYSTÉM

ŠTVORZÓNOVÝ KLIMATIZAČNÝ SYSTÉM

Vďaka samostatným ovládacím prvkom pre vodiča, spolujazdca a ovládačom na oboch stranách v druhom rade vám štvorzónová klimatizácia umožňuje nastaviť teplotu a intenzitu prúdenia vzduchu podľa vašich osobných preferencií.

INTUITÍVNA TECHNOLÓGIA

Hladko integrovaná konektivita a pohodlie na každom kroku.

Systém Pivi Pro je náš doteraz najintuitívnejší informačno-zábavný systém. Štandardná výbava zahŕňa: 
– zakrivená 13,1“ dotyková obrazovka s „plávajúcim sklom“ a vibračnou odozvou, – rozhranie s novým dizajnom, – bezdrôtové aktualizácie softvéru, – bezdrôtový systém Apple CarPlay®1, – bezdrôtový systém Android AutoTM2.
Môžete využívať aj nasledujúce prémiové funkcie:
– rýchly štart, – umelá inteligencia, – úplne nová inteligentná navigácia3, – 2D a 3D mapy s automatickými aktualizáciami, – živé dopravné informácie.
PIVI PRO
13,1“ DOTYKOVÁ OBRAZOVKA S PLÁVAJÚCIM SKLOM
ZOBRAZENIA PRE VODIČA
SYSTÉM ZÁBAVY PRE CESTUJÚCICH VZADU
VNÚTORNÉ SPÄTNÉ ZRKADLO S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT

VNÚTORNÉ SPÄTNÉ ZRKADLO S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT

Táto voliteľná funkcia6 poskytuje nerušený výhľad na cestu za vami. Kamera umiestnená v anténe prenáša živý obraz do vnútorného spätného zrkadla, čím zabezpečuje neustály výhľad bez ohľadu na to, či sú na zadných sedadlách cestujúci, prípadne či prevážate veľké predmety v batožinovom priestore.

ZDOKONALENÝ VÝKON

Range Rover ponúka naše doposiaľ najpokročilejšie pohonné jednotky, ktoré prinášajú novú úroveň výkonu, efektivity a kultivovanosti.

PLUG-IN HYBRID (PHEV)

PLUG-IN HYBRID (PHEV)

Range Rover je k dispozícii s novou plug-in hybridnou pohonnou jednotkou s predĺženým dojazdom**. 3,0-litrový 6-valcový benzínový motor Ingenium s elektromotorom s výkonom 105 kW je k dispozícii vo verziách P440e alebo P510e. Na podujatí Going Electric so spoločnosťou Land Rover sa môžete zoznámiť s výhodami, ktoré poskytujú hybridné pohonné jednotky, prípadne položiť akékoľvek otázky.

TECHNICKÉ ÚDAJE PLUG-IN HYBRID[1]

DOJAZD NA ELEKTRINU (AŽ DO)


113KM(70 MILES)WLTP. Očakávaný dojazd v reálnom prostredí až do 80 km.

EMISIE CO2


< 18G/KMUžite si nulové výfukové emisie v režime EV. 

ČAS NABÍJANIA DOMA (OD)


5 HODÍNAž do 100 % pomocou domácej AC nabíjačky s výkonom 7 kW.

ČAS NABÍJANIA NA VEREJNÝCH STANICIACH (OD)


< 60 MINÚTNabíjanie až do 80 percent za menej ako 60 minút pomocou 50 kW jednosmernej rýchlonabíjačky.
SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

Vďaka monitorovaniu pohybov karosérie a volantu 500-krát za sekundu zaručuje systém adaptívnej dynamiky stabilnú jazdu a optimálnu kontrolu nad vozidlom. Reaguje na podnety od vodiča a z vozovky, a následne plynule prispôsobuje nastavenia tlmičov.
ELEKTRONICKÝ AKTÍVNY SAMOSVORNÝ DIFERENCIÁL ZADNEJ NÁPRAVY

ELEKTRONICKÝ AKTÍVNY SAMOSVORNÝ DIFERENCIÁL ZADNEJ NÁPRAVY

Elektronický aktívny samosvorný diferenciál zadnej nápravy ponúka ďalšie výhody spočívajúce vo vyššej trakcii v zákrutách a vyššej priľnavosti v teréne, pretože riadi prekĺzavanie medzi kolesami na zadnej náprave.
VEKTOROVÉ SMEROVANIE KRÚTIACEHO MOMENTU POMOCOU BŔZD

VEKTOROVÉ SMEROVANIE KRÚTIACEHO MOMENTU POMOCOU BŔZD

Systém smerovania krútiaceho momentu pomocou bŕzd zabezpečuje riadený prejazd zákrutou a ovládanie vozidla aj v tých najostrejších odbočkách. Elektronický diferenciál a brzdový systém vozidla pri prejazde zákrutou vyrovnávajú prenos krútiaceho momentu motora medzi všetkými štyri kolesami.
ELEKTRONICKY RIADENÉ PNEUMATICKÉ PRUŽENIE SO SYSTÉMOM DYNAMIC RESPONSE PRO

ELEKTRONICKY RIADENÉ PNEUMATICKÉ PRUŽENIE SO SYSTÉMOM DYNAMIC RESPONSE PRO

Elektronicky riadené vzduchové pruženie pripraví Range Rover na prejazd zákrutami, aby ste si užili nerušený komfort. Systém Dynamic Response Pro zlepšuje ovládateľnosť prostredníctvom elektronického systému aktívneho riadenia náklonu (eARC) a optimalizuje výkon na ceste.

VÝNIMOČNÉ SCHOPNOSTI

Range Rover ponúka nerušený komfort, pokojnú jazdu a istotu na ceste i mimo nej.

RIADENIE VŠETKÝCH KOLIES

RIADENIE VŠETKÝCH KOLIES

Novinkou v modeli Land Rover je riadenie všetkých kolies, ktoré je súčasťou štandardnej výbavy a ponúka ešte kultivovanejšiu jazdu so stabilitou pri vysokých rýchlostiach a zdokonalenou agilitou pri nízkych rýchlostiach. Toto je najlepšie ovládateľný Range Rover v histórii.

ŤAHANIE

Maximálna hmotnosť prívesu 3 500 kg znamená, že Range Rover bez problémov zvládne aj tie najnáročnejšie úlohy. S elektricky sklápateľným ťažným zariadením, pokročilým asistentom pri ťahaní, asistentom pripájania prívesu a stabilizačným systémom prívesu predstavuje toto vozidlo ukážku dokonalých schopností ťahania.

BRODENIE

Range Rover sa môže brodiť do hĺbky až 900 mm8. Súčasťou 3D priestorového kamerového systému je systém detekcie brodenia, ktorý využíva senzory vo vonkajších spätných zrkadlách a upozorní vás, keď sa výška vodnej hladiny priblíži k maximálnej hĺbke, cez ktorú sa vozidlo dokáže prebrodiť. Riadiaci systém poskytuje informácie v reálnom čase pre lepšie informácie za zníženej viditeľnosti.

VYBERTE SI SVOJ NOVÝ RANGE ROVER

Prispôsobte si Range Rover podľa svojich preferencií prostredníctvom ponuky modelov, motorov a balíkov výbavy.

VLASTNÝ ALEBO PRIPRAVENÝ NA OBJEDNÁVKU

Pred prispôsobením vozidla a výberom laku, diskov kolies a príslušenstva do interiéru si vyberte model, motor a balík výbavy. Prípadne využite ponuku od tímu Land Rover Design, ktorý vybral štyri vozidlá, vrátane verzie First Edition v prevedení Sunset Gold, ktoré predstavujú to najlepšie, čo ponúka Range Rover.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

MODELY RANGE ROVER

MODELY RANGE ROVER

Pozrite si celý modelový rad.
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Kultivovaný. Luxusný. Exkluzívny.
TECHNICKÉ ÚDAJE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pozrite sa na fakty a čísla.
VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobte si svoj Range Rover.

** Elektricky ovládané dvere budú k dispozícii od začiatku roka 2022 pre vozidlá s dlhým rázvorom a od polovice roka 2022 pre vozidlá so štandardným rázvorom.
*** K dispozícii od januára 2022.

[1]Uvedené údaje predstavujú odhady výrobcu a nahradia sa údajmi z oficiálnych testov EÚ, len čo budú k dispozícii. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2, spotreby paliva či energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných diskov kolies a príslušenstva. Údaje získané s plne nabitým akumulátorom.

1Vaše vozidlo je pripravené pre Apple CarPlay®. Služby, ktoré ponúka systém Apple CarPlay®, závisia od dostupnosti jeho funkcií vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2 Vaše vozidlo je pripravené pre Android AutoTM. Služby, ktoré ponúka systém Android AutoTM, závisia od dostupnosti jeho funkcií vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/intl/en_uk/auto/.
3Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Land Rover.
4Môžu platiť zásady férového využívania. Súčasťou štandardnej výbavy je predplatné na 1 rok, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období. Informácie vám poskytne predajca vozidiel Land Rover.
5Platia zásady férového využívania. Po využití 20 GB dát v rámci mesiaca sa rýchlosť prenosu dát a funkčnosť vo vozidle môže po zvyšok mesiaca znížiť. Podrobné informácie o pravidlách primeraného využívania, ktorá súvisí s touto funkciou, nájdete v zmluvných podmienkach pre systém InControl Pivi Pro na stránke landrover.com/pivi-pro-terms. Doba prehrávania závisí od poskytovateľa streamingových služieb a rozlíšenia video obsahu. HD video výrazne zvýši objem prenesených dát.
6 Podlieha miestnym predpisom. Ak vodiči s bifokálnymi alebo multifokálnymi okuliarmi nedokážu ľahko zaostriť na obraz digitálneho spätného displeja ClearSight, môžu kedykoľvek prejsť do režimu spätného zrkadla.
7 Obrázok nie je živý. V záujme bezpečnosti vždy kontrolujte okolie.
8 Pred brodením vždy skontrolujte trasu a výjazd.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny, alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Zabudované funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

Funkcie, voliteľné prvky a služby tretích strán v rámci systémov Pivi a InControl a ich dostupnosť sa v jednotlivých krajinách líšia – informácie o dostupnosti v danej krajine a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu vozidiel Land Rover. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov. Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pobočiek. Niektoré funkcie Alexa závisia od technológie inteligentnej domácnosti. Na používanie funkcie Amazon Alexa je potrebný účet Amazon.

Apple CarPlay® je ochranná známka spoločnosti Apple Inc a môžu platiť podmienky pre koncových používateľov spoločnosti Apple Inc.
Android AutoTM je ochranná známka spoločnosti Google LLC.
App Store je ochranná známka spoločnosti Apple Inc.
Google Play Store je ochranná známka spoločnosti Google LLC.
MeridianTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. TrifieldTM a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.