NOVÝ RANGE ROVER SPORT

PRIEKOPNÍK INOVÁCIÍ

POZRITE SI FILM
Nový Range Rover Sport ide príkladom. Vďaka sústredenému výkonu na ceste a svetovo uznávaným schopnostiam v teréne, množstvu vzrušujúcich a inovatívnych technológií je Range Rover Sport definíciou športového luxusu.

TECHNOLÓGIA AKO ZÁKLAD DIZAJNU

Dizajn, ktorého základom je rafinovanosť, s hladkým zasklením a mimoriadnou úrovňou precíznosti. Technológie a dizajn zdokonaľujú čisté línie a aerodynamické vlastnosti nového modelu Range Rover Sport, pričom skrytý detail bočnej línie a laserom zváraná strecha prinášajú moderný, hladký štýl.

AKTÍVNE POTLAČENIE HLUKU

AKTÍVNE POTLAČENIE HLUKU

Funkcia aktívneho potlačenia hluku novej generácie filtruje nežiaduci hluk a vy si môžete nerušene vychutnávať cestu. Mikrofóny umiestnené vo vnútri podbehu každého kolesa zaznamenávajú hluk. Digitálne procesory vypočítavajú priebeh zvukových vĺn potrebných na odstránenie nežiaducich frekvencií, ktoré sa prehrávajú pomocou hlavných reproduktorov a reproduktorov v opierkach hlavy.

Audiosystém Meridian Signature

Zdokonaľte kvalitu zvuku. Výkonný audiosystém Meridian Signature prehráva hudbu s vernou kvalitou prostredníctvom až 29 reproduktorov, subwoofera a zosilňovača s výkonom 1 430 W – vytvára osobné zvukové prostredie, v ktorom si užijete jeden z najlepších zvukových zážitkov pre štyroch cestujúcich.

ČISTENIE VZDUCHU V KABÍNE

Vďaka systému čistenia vzduchu v kabíne Cabin Air Purification Pro System sa kvalita vzduchu v interiéri posunula na vyššiu úroveň. Filtrácia pevných častíc PM2,5 a technológia nanoe™ X výrazne redukujú pachy, baktérie a alergény vrátane vírusu SARS-CoV-2*, zatiaľ čo funkcia správy CO2 zlepšuje pohodu a ostražitosť všetkých cestujúcich prostredníctvom monitorovania a regulácie úrovní CO2. Systém môžete ovládať na diaľku a kabínu pripraviť ešte pred cestou.

RIADENIE VŠETKÝCH KOLIES

VYŠŠIA RÝCHLOSŤ

VYŠŠIA RÝCHLOSŤ

Vďaka riadeniu všetkých kolies sa zadné kolesá natáčajú až o 7,3 stupňa, čím sa zvyšuje stabilita nového modelu Range Rover Sport pri vyšších rýchlostiach, kedy sa natáčajú v rovnakom smere ako predné kolesá.

DIGITÁLNE LED SVETLOMETY

Digitálne LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami zaisťujú skvelú viditeľnosť pri nočných jazdách s dosahom až 500 m. Každý svetlomet obsahuje 1,3 milióna digitálnych zariadení s mikrozrkadlami, ktoré prispôsobujú lúč tak, aby maskoval až 16 objektov, čím sa optimalizuje osvetlenie a minimalizuje sa riziko oslnenia ostatných účastníkov cestnej premávky.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

HLAVNÉ PRVKY

HLAVNÉ PRVKY

Posunutý na inú úroveň.
MODELY RANGE ROVER SPORT

MODELY RANGE ROVER SPORT

Pozrite si celý modelový rad.
TECHNICKÉ ÚDAJE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pozrite sa na fakty a čísla.
  • Výskum spoločnosti Texcell, vykonaný v roku 2020 pre spoločnosť Panasonic.