NOVÝ RANGE ROVER SPORTSilný elektrizujúci výkon skonštruovaný tak, aby splnil každú výzvu. Náš elektrický hybrid prináša optimalizovanú efektivitu a predĺžený dojazd v čisto elektrickom režime (EV). Čisto elektrický Range Rover Sport sa k rodine modelov pripojí v roku 2024.

Asertívna evolúcia, kde sa modernosť a rafinovanosť stretávajú s inštinktívnou túžbou. Range Rover Sport nanovo definuje športový luxus.

TESTOVACIA JAZDA

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE SPOTREBITEĽOV: Poskytnutím týchto informácií súhlasíte, že vás môžeme kontaktovať pomocou nižšie uvedených metód komunikácie, pokiaľ neuvediete inak zrušením označenia príslušných políčok uvedených nižšie. Spoločnosť Jaguar Land Rover použije všetky získané informácie na to, aby vás informovala o produktoch a službách, a taktiež na zlepšenie kvality svojich služieb pre vás. Vaše osobné údaje budú sprístupnené iba spoločnosti Jaguar Land Rover, jej predajcom, franšízovým partnerom, agentúram, sesterským alebo pridruženým spoločnostiam, ktoré poskytujú služby pre váš prospech.